Skocz do zawartości

Dabman

DScena

Rekomendowane odpowiedzi

Masz chyba na myśli programator na Slot 2. Bez niego nie odpalisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

the original game required somewhere between ten and twelve megabytes of RAM, including the loading of the program into memory. The DS has just four megabytes of general-purpose memory - not cool.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam do was pytanie, jaki programator byście mi polecili ?

Myślałem nad m3 i r4 coś z tych, ale może macie jakieś lepsze pomysły :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurcze... Jak ustawić na Super Card romy w kolejności alfabetycznej? Bo są ustawiane chyba według daty modyfikacji pliku co jest trochę głupie i irytujące (mnie).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakie jest obecnie najlepsze urządzenie do gry na DSie w "kopie zapasowe"? Kumpel ma R4, ale mówił coś jeszcze o jakimś m5, a ja się w temacie nie orientuję. Chodzi mi o coś, na czym będę mógł odpalić romy gier na DSa (GBA niekoniecznie musi obsługiwać) i żeby się te gry nie zacinały (słyszałem że R4 sporadycznie się zawiesza).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jakie jest obecnie najlepsze urządzenie do gry na DSie w "kopie zapasowe"? Kumpel ma R4, ale mówił coś jeszcze o jakimś m5, a ja się w temacie nie orientuję. Chodzi mi o coś, na czym będę mógł odpalić romy gier na DSa (GBA niekoniecznie musi obsługiwać) i żeby się te gry nie zacinały (słyszałem że R4 sporadycznie się zawiesza).

po tygodniu testów mogę polecić z czystym sumieniem M3 DS REAL, odpala jak na razie wszystko, bez żadnych przycinek, łącznie z grami na GBA, z aplikacjami homebrew tez nie ma problemu...plus do tego fajną sprawą jest dorzucany do zestawu RUMBLE PACK (chociaż nie ma za wiele tytułów, które mają funkcję wibracji)...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

m3Real,Acekard2 i cycloDS.imho Acekard 2 jest najlepszy i ma najlepsze wsparcie dla homebrew.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Homebrew ciekawe to np. moonshell, które zamienia DS'a w kombajn multimedialny. Dzięki niemu posłuchasz muzyki, obejrzysz zdjęcia i filmy. A co do przeglądarek, wiem, że DSOrganise takową posiada, ale czy dobra to nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

polecam Colors!(rysowanie z wykorzystaniem touchscreena),DSLibris(Ebooki),ComicBookDS(do czytania komiksow),DSDoom,DSHeretic,DSHexen.Duzo tego jest w sumie,wystarczy pogoglowac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

m3Real,Acekard2 i cycloDS.imho Acekard 2 jest najlepszy i ma najlepsze wsparcie dla homebrew.

A jak ten Acekard pracuje z grami z GBA? Bo właśnie szukam jakiegos programatora i jedną z najważniejszych funkcji ma być właśnie obsluga gier z advance'a, homebrew, filmy czy muzyka to rzeczy drugoplanowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Acekard 2 jest programatorem pod slot-1, co niestety wyklucza obsługę gier z gba, ale zawsze możesz dokupić tani programator pod slot-2 albo EZFlash 3 in 1 expansion pack.

Edytowane przez Skeleton

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta