Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Finowie nie Finowie, ale jeżeli te zdanie jest prawdziwe EDIT: Well one thing is sure Alan Wake has only one rival on graphics department and that rival is Crysis.

No to grubo...

Tylko tu pojawia się kolejny problem, jeżeli gra wyjdzie w 2010 albo pod koniec 2009, po premierach Killzone 2, FFXIII, może nawet Geow3. No to grafika i mechanizm gry może okazać się przestarzały. No nic zobaczymy, ale Remedy trochę leci w kulki. Bo ta gra ma być dla nas, czyli niech nas karmią, newsami, trailerami, fotkami. Oczywiście nie mówię tu o mega hypie pokroju GTA 4 czy Halo 3 ale...Ale wiadomo jak to jest w dzisiejszych czasach reklama nakręca produkt.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dbają o rodaków? Budują napięcie? Są tak daleko od wydania gry, że uznali za bezsensowne ponowne nakręcanie hype'u teraz, ale musieli coś zrobić żeby pokazać, że prace ciągle trwają? Próbują wkur.wić resztę świata?

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Screenami my, użytkownicy Xboxa, nie mamy się co podniecać, bo były zrobione na PC:

What platform was used?

 

The PC. The shots were taken in 1080p resolution (using 4xMSAA) and scaled down to 720p for web release

http://www.alanwake.com/forum/showthread.php?t=1807

 

 

@Jakim - mnie to się bardziej skojarzyło z Twin Peaks, chociaż nie do końca wiem czemu.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Trailer fajowski. Treść może być niesamowita. Ale grafiką to oni ludzi nie podbiją. W 2006 roku przy pierwszych prezentacjach DX10 AW robił niesamowite wrażenie. Teraz już nie bardzo. Cóż począć - rynek pędzi do przodu i zbyt długi developing może sprawić że w chwili premiery grafika będzie conajwyżej poprawna.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Właśnie o tym pisałem, szczególnie tak jak Hela pisał, mimika twarzy trochę kuleje. No ale co z tego, wystarczy, że gra zabije klimatem jak swego czasu Silent Hill i to wystarczy. Bo chyba każdy normalny stawia bardziej na fabułę, klimat, system rozgrywki, mechanizm niż grafike, która powinna być zawsze na drugim miejscu. Trailer chodź krótki i nie pokazuje gameplayu to daje grubo do myślenia i nastawia pozytywnie. Oby tylko znowu ten filmik nie starczył na 2 lata. ;)

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Tak oglądam ten trailer i hmm- czytał ktoś "Worek Kości" S.Kinga? Jak tak to czy założenia w książce, klimat i ogólnie "fabuła" nie przypominają wam właśnie po trochu przygody Alana (mimo że wiele o tym tytule nie wiadomo).

 

Takie miałem skojarzenia po obejrzeniu tego trailera.

 

Pomijając bohatera jako pisarza, jego niemoc twórczą i wypad do sielskiego miasteczka na szczęście nic więcej mi się nie kojarzy bo książka poza kilkoma fajnymi motywami jest (dla mnie) żałosna. W "Worku" były duchy, piętno mieszkańców, przeidiotyczny wątek miłosny... Tu liczę na coś lepszego, liczę na Alana.

 

Ale tak btw, w jakimś starym wywiadzie ktoś z Remedy jawnie określił, że inspiracje czerpią z prozy Kinga - i własnie wymienili "Worek" - oraz Miasteczka Twin Peaks, co wiadome.

Odnośnik do komentarza
Tak oglądam ten trailer i hmm- czytał ktoś "Worek Kości" S.Kinga? Jak tak to czy założenia w książce, klimat i ogólnie "fabuła" nie przypominają wam właśnie po trochu przygody Alana (mimo że wiele o tym tytule nie wiadomo).

 

Takie miałem skojarzenia po obejrzeniu tego trailera.

 

W pełni się z Tobą zgadzam, zresztą już jakiś czas temu pisałem w tym temacie, że od AW czuć klimat Kinga. Najnowszy Trailer w tym przeświadczeniu mnie tylko utwierdził. IMO dobrze bo jestem wielkim fanem jego twórczości.

Odnośnik do komentarza

Wspołczuje Ci jak jestes fanem prozy Kinga,ten facet straszyć nie umie,a Lovecraftowi mógłby buty czyścić. Gra czerpie klimatem z miasteczka Twin Peaks. Jakie za tydzien? Po co klamiesz kolege? Fanem prozy Kinga,przepraszam,ale nie moge,chłopcze nie wiesz co to prawdziwy thriler albo horror i widac ze z tym na niziutkim poziomie jestes.

Odnośnik do komentarza
Wspołczuje Ci jak jestes fanem prozy Kinga,ten facet straszyć nie umie,a Lovecraftowi mógłby buty czyścić. Gra czerpie klimatem z miasteczka Twin Peaks. Jakie za tydzien? Po co klamiesz kolege? Fanem prozy Kinga,przepraszam,ale nie moge,chłopcze nie wiesz co to prawdziwy thriler albo horror i widac ze z tym na niziutkim poziomie jestes.

 

E tam, dramatyzujesz i się mądrzysz. Moja sprawa co mi się podoba i z czym mi się trailer kojarzy c'nie?

 

O jakie "za tydzień" chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...