Skocz do zawartości

Dead Rising


sznurek

Rekomendowane odpowiedzi

Pokończyłem wszystkie Case, wpadło wojsko, mi zostało coś z 10 godzin, uratowanych nie ma w pokojach, Jessica zabita - co dalej? Co mam teraz robić? Fajnie bybylo tych ludzi poratować, ale nie ma ich w pokojach. Coś z tego wątku wyczytałem, że na 2h przed odlotem musze z Isabela pogadać, napewno musi to być jak zostanie2h? Bylem u niej przed chwilą (10h do odlotu) i jakiś filmik się wyświetlił więc nie wiem. Jakies rady, wskazówki?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 214
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No właśnie bardoz dziwna sprawa :( Jakiś błąd? Jestem pewien, że nic nie zapisywał, bo był ten filmik z fotografem. Gdyby grał od save to miałby filmik, a po save już by go raczej nie było drugi raz. Jedyne co zrobił to zmienił ciuchy gościa na oryginalne - wcześniej biegałem w jakimś kasku. O, to moze wyjaśnic sprawę - czy jak zmienię ciuch na oryginalny i save nie zrobię to dalej on będzie? Brat w sumie mógł nieświadomie zrobić save.

sam sobie dales odpowiedz. skoro brat zmienil ciuchy na oryginalne i wczytujac save masz ciuchy ktore zmienil brat to musial zachowac stan gry.

posiwecil czas na dotarcie do security room, przebranie sie itp.

filmu z fotografem nie przeszedl, bo do niego nie dotarl, a stan gry zachowal.

 

Pokończyłem wszystkie Case, wpadło wojsko, mi zostało coś z 10 godzin, uratowanych nie ma w pokojach, Jessica zabita - co dalej? Co mam teraz robić? Fajnie bybylo tych ludzi poratować, ale nie ma ich w pokojach. Coś z tego wątku wyczytałem, że na 2h przed odlotem musze z Isabela pogadać, napewno musi to być jak zostanie2h? Bylem u niej przed chwilą (10h do odlotu) i jakiś filmik się wyświetlił więc nie wiem. Jakies rady, wskazówki?

zeby nie bylo watpliwosci, aby miec zakonczenie A, musisz pogadac z Isabela o godz. 10 ostatniego dnia, czyli na 2 godz. przed odlotem.

Wampis: mixtura jest w overtime mode, to jeszcze nie ten etap.

Odnośnik do komentarza
Ludzie przecież odlecieli z Othisem. No i tak jak piszesz musisz się spotkać z Isabelą, chyba właśnie 2 godziny przed odlotem. A bo już nie pamiętam, to już jest po odszukaniu składników do "mikstury"?

 

A to oni już polecieli? Nikt mi nic nie powiedział, nie bylo filmikow, ani nic. Być moze coś było podane na TV, ale napisy mam zamazane. Zostało mi jeszcze te 10h, to jest ten tryb co jest po wątku fabularnym? Kłopot w tym, że właśnei nie wiem co robić, żadnych wskazówek jak przy Case. Żołnierze robia swoje a ja nie wiem czy mam rozwalać wszystko do końca cyz gdzieś iść. Co do mikstury to też nic nie wiem. A no i włąśnei - moje zdziwienie, ze nie ma ocalałych w pokojach jest spowodowane tym, że drugi raz przechodzę grę, zaciełem się na Case 3 i uzyskałem zakończenie B, a na filmiku odlatywąłem z ludźmi.

 

jiloo

 

No właśnie kłopot w tym, że mój save był w SCroom z czymś na głowie(jakiś kask), wychodząc do centrum pojawiał się filmik z fotografem. Potem jak brat zmienił ciuchy i podobno nie robił save ten filmik też się pojawiał. Wychodzi na to, że musiałby nie wchodzic do centrum by filmik się dalej wyświetlał. (?)

Odnośnik do komentarza

Dzięki, to juz mniej więcej wiem na czym stoję :( Karteczkę przeczytałem wcześniej, ale nie wiedziałem OCB. A to tak jeszcze spytam co dlaej, co teraz? Walczyć z żołnierzami, czy są jeszcze jakieś opcje by nabić trochę PP? Z tego co wycztałem to warto sobie jakąś broń zachować na ten OM i nie można save robić.

Odnośnik do komentarza
Dzięki, to juz mniej więcej wiem na czym stoję :( Karteczkę przeczytałem wcześniej, ale nie wiedziałem OCB. A to tak jeszcze spytam co dlaej, co teraz? Walczyć z żołnierzami, czy są jeszcze jakieś opcje by nabić trochę PP? Z tego co wycztałem to warto sobie jakąś broń zachować na ten OM i nie można save robić.

hehe. wpasc w podziemia i zatluc 54 tys. zombie dla Mega Blastera :D

akurat te 8 h powinno wystarczyc.

Odnośnik do komentarza
Myślę, że jednak nie wystarczy, jak zabijałem te 54 tysiące śmierdzieli, to przy okazji wpadł indoors czy outdoorsman...

Można za to szukać królowych, przydadzą się potem...

osobiscie tez podszedlem do tematu od poczatku grania i zajelo mi wiecej czasu, ale zauwaz, ze ilosc chodzacych trupow zwieksza sie z uplywem czasu i wydaje mi sie, ze im pozniej sie zacznie tym szybciej zadanie "peknie". mozna by sprawdzic gdzies w poradnikach, chyba na onlinecenter maja opisane achievy od DR.

 

mnie indoor i outdoor nie wpadly przy tej okazji, bo zawsze na koniec "rundy" wyjezdzalem na parking na zewnatrz zeby zmienic rozpadajaca sie furgonetke na cabrio ;-)

 

EDIT

chyba jednak za malo czasu. jak sie zacznie od poczatku to trzeba 2 dni.

fragment poradnika z online center przygotowanego przez Wrog'a

Zombie Genocider

TYPE: 1 Play REQ: Defeat at least 53,594 zombies.

20 Punktów

Od razu po starcie gry przerwij wszystkie filmiki i udaj się na parking (prosta droga przez park, więźniów jeszcze tam nie będzie). Weź czerwony samochód i zabijając kilku śmierdzieli po drodze zjedź do tunelu. Skręć w lewo i jedź cały czas prosto, w końcu dotrzesz do pomieszczenia, w którym znajduje się około 300 sztuk zombie i dwie ciężarówki (tylko jedna sprawna). Wybij jak najwięcej póki cabrio nie padnie, przesiądź się do drugiego samochodu i wracaj na górę. Powtarzaj przez pierwsze dwa dni i powinieneś dostać achievementa. Pamiętaj o robieniu raz na jakiś czas save'a i skończeniu gry z 54k na liczniku (otrzymasz Real Mega Buster â jedną z najlepszych broni w grze).

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
indoor wpadnie jak zamiast wyjeżdżać na parking to będziesz wychodził do Paradise Plaza

odpada wtedy cabrio z parkingu ale po loadingu wszystkie bryki się respują

Cabrio z parkingu nie jest przecież potrzebny. Wystarczy wziąść Autko spod Paradise Plaza. Jechać do Furgonetki, pojeździć i potem wrócić do kibla, znowu na dół, i tak do wskoczenia Achivementa.

Odnośnik do komentarza
Jest jeszcze lepsze wyjście które już kiedyś opisałem. Wchodzenie do rzeźni jest szybsze niż do PP, a obok po wyjściu czeka świeżutka ciężarówka. Nią okrężnie jedziemy po sedana, sedanem do rzeźni, w kółko Macieju, aż wpadną oba Achievementy.

Tak, a co z zapisywaniem gry? Przecież w Rzeźni nie można zapisać, a w PP można.

Odnośnik do komentarza

Jest po prostu mała czcionka napisów... Ale to urok gier od Capcomu na 360kę...

W Lost Planet jest tak samo - na SDTV nie idzie rozczytać na radarze np. numerów Post'ów itp...

 

Ściągnij demo LP (bo na nie nie ma blokady chyba, w przeciwienstwie do demka DR) i sprawdź sam :D Ale idzie się przyzwyczaić :(

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi, w grze zbiera się książki, po których przeczytaniu podbija się skilla, ale... niestety, gram na CRT-ku i wskazówki jakie dostaje są praktycznie nieczytelne.

 

A więc, znajduję taką książkę, podnoszę ją, wciskam X i widać jak gość ją przegląda, a na ekranie pojawiają sie dwie linijki białego tekstu - domyślam się - mówiące co mi daje przeczytanie tej książki. Czy podnosząc książkę i wciskając X książka jest już przeczytana i skill podbity? Bo nadal ją mam w slocie i mogę nią rzucać. Czy też trzeba wykonać jakiś dodatkowy manewr, by książka zniknęła po przeczytaniu ze slota?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.