Skocz do zawartości

Dead Rising


sznurek

Rekomendowane odpowiedzi

New Line Cinema zarzuca Capcom'owi zgapienie od nich pomyslu.

ponoc sprawa toczy sie juz od wydania gry w 2006. moze dlatego tak dlugo nie slychac nic o sequelu tej cudownej gry.

tu po angielsku

a tu po naszemu

 

Tak też o tym słyszałem. Zarzucają o pomysł "świt żywych trupów" o ten market o zombie itd. Będzie ponoc rozprawa na ten temat w sądzie licze że Capcom wygra ale najgorsze jest to że Sequel może się nie pokazac :D

Kurde jak by Cienema zobaczyła co oni zrobili z gry to by wszystko odwołała. Wrrrrr..... Zaje&*^ dziadów :wkurzony:

Edytowane przez Prototype 0_0
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 214
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

New Line Cinema zarzuca Capcom'owi zgapienie od nich pomyslu.

ponoc sprawa toczy sie juz od wydania gry w 2006. moze dlatego tak dlugo nie slychac nic o sequelu tej cudownej gry.

tu po angielsku

a tu po naszemu

 

co za bzdura

 

rawnicy Capcomu już zabrali się za przygotowywanie linii obrony i twierdzą, że "ludzie walczący z zombie w centrum handlowym" to pomysł, którego nie można sobie prawnie przywłaszczyć.

 

i koniec tematu, Romero się kasa kończy chyba skoro tak kretyńskie pozwy się pojawiają

Odnośnik do komentarza

A propos grania na CRT - ja przeszedłem najpierw na CRT 14", dipiero niedawno na świeżym monitorze 20" Widescreen od Samsunga. (jak kogo nie stać na HDTV to z całego serca polecam.) Normalnie masakra - nic nie widać, u góry i dołu wielkie czarne pasy... To się nazywa hardcorowe granie! Naskoczy mi który?!?

Odnośnik do komentarza
New Line Cinema zarzuca Capcom'owi zgapienie od nich pomyslu.

ponoc sprawa toczy sie juz od wydania gry w 2006. moze dlatego tak dlugo nie slychac nic o sequelu tej cudownej gry.

tu po angielsku

a tu po naszemu

 

co za bzdura

 

rawnicy Capcomu już zabrali się za przygotowywanie linii obrony i twierdzą, że "ludzie walczący z zombie w centrum handlowym" to pomysł, którego nie można sobie prawnie przywłaszczyć.

 

i koniec tematu, Romero się kasa kończy chyba skoro tak kretyńskie pozwy się pojawiają

Wg mnie gra ewidentnie czerpie z tego filmu-supermarket do którego ciągną zombiaki z okolicy ,uzywanie wózka sklepowego jako broni,ludzie znajdywani w jakiś katach,nawet do kryjówki prowadził taki podobny długi korytarz,bohaterowie filmu równiez opusclili market helikopterem,niektórym z nich odbijało,jazda samochodem po zombiakach,stylizacja gry na film klasy "B".....

Ta gra jest hołdem dla tego filmu i raczej powinni byc im za to wdzięczni :)

Odnośnik do komentarza
New Line Cinema zarzuca Capcom'owi zgapienie od nich pomyslu.

ponoc sprawa toczy sie juz od wydania gry w 2006. moze dlatego tak dlugo nie slychac nic o sequelu tej cudownej gry.

tu po angielsku

a tu po naszemu

 

co za bzdura

 

rawnicy Capcomu już zabrali się za przygotowywanie linii obrony i twierdzą, że "ludzie walczący z zombie w centrum handlowym" to pomysł, którego nie można sobie prawnie przywłaszczyć.

 

i koniec tematu, Romero się kasa kończy chyba skoro tak kretyńskie pozwy się pojawiają

Wg mnie gra ewidentnie czerpie z tego filmu-supermarket do którego ciągną zombiaki z okolicy ,uzywanie wózka sklepowego jako broni,ludzie znajdywani w jakiś katach,nawet do kryjówki prowadził taki podobny długi korytarz,bohaterowie filmu równiez opusclili market helikopterem,niektórym z nich odbijało,jazda samochodem po zombiakach,stylizacja gry na film klasy "B".....

Ta gra jest hołdem dla tego filmu i raczej powinni byc im za to wdzięczni ;)

 

A nie czasem uzbroili samochody, dojechali do portu i odpłyneli motorówką ?? :)

 

Niby gra jest hołdem dla filmu ale nieoficjalnie i tu jest problem.

Odnośnik do komentarza
A nie czasem uzbroili samochody, dojechali do portu i odpłyneli motorówką ?? ;)

 

Niby gra jest hołdem dla filmu ale nieoficjalnie i tu jest problem.

Więc być może przylecieli helikopterem,(zreszta podobnie jak bohater gry),kurcze no nie przypomnę sobie teraz,ale strasznie mi ten helikopter wszedł w głowę,chyba była akcja że ten koileś co umiał go pilotować został ranny czy coś i jakaś dziennikarka musiała pózniej przejąć stery.....no kurcze nie pamietam ;)

Edit

No i proszę jest i helikopter,jest nawet banda tych gości na motorach,którzy zachowują sie tak samo jak więżniowie z DR ( a właściwie na odwrót :) ),i to ujęcie z lotu śmigłowcem i tekst "this is shoping mail",na poczatku gry było chyba tez cos takiego ;)kurcze,sa nawet snajperzy wygladający jak DR,tacy mysliwi z Teksasu

....i jeszcze to rzucanie barierkami w zombiaków ;)

 

-do obejrzenia:) Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza
New Line Cinema zarzuca Capcom'owi zgapienie od nich pomyslu.

ponoc sprawa toczy sie juz od wydania gry w 2006. moze dlatego tak dlugo nie slychac nic o sequelu tej cudownej gry.

tu po angielsku

a tu po naszemu

 

co za bzdura

 

rawnicy Capcomu już zabrali się za przygotowywanie linii obrony i twierdzą, że "ludzie walczący z zombie w centrum handlowym" to pomysł, którego nie można sobie prawnie przywłaszczyć.

 

i koniec tematu, Romero się kasa kończy chyba skoro tak kretyńskie pozwy się pojawiają

Wg mnie gra ewidentnie czerpie z tego filmu-supermarket do którego ciągną zombiaki z okolicy ,uzywanie wózka sklepowego jako broni,ludzie znajdywani w jakiś katach,nawet do kryjówki prowadził taki podobny długi korytarz,bohaterowie filmu równiez opusclili market helikopterem,niektórym z nich odbijało,jazda samochodem po zombiakach,stylizacja gry na film klasy "B".....

Ta gra jest hołdem dla tego filmu i raczej powinni byc im za to wdzięczni ;)

 

A nie czasem uzbroili samochody, dojechali do portu i odpłyneli motorówką ?? :)

 

Niby gra jest hołdem dla filmu ale nieoficjalnie i tu jest problem.

 

W oryginale nie ma nic o uzbrajaniu samochodów ani żadnych portach. to było w wersji z 2004. W pierwotnej wersji jak dobrze pamiętam przesiaduja w górnej czesci w czymś a la security room który odgrodzili od reszty i robia eskapady na zombie z czasem urządzająsobie zabawy z trupami itp. Od tej gry po prostu uderza filmem i zaprzeczanie temu jest bezcelowe.

Odnośnik do komentarza
W oryginale nie ma nic o uzbrajaniu samochodów ani żadnych portach. to było w wersji z 2004. W pierwotnej wersji jak dobrze pamiętam przesiaduja w górnej czesci w czymś a la security room który odgrodzili od reszty i robia eskapady na zombie z czasem urządzająsobie zabawy z trupami itp. Od tej gry po prostu uderza filmem i zaprzeczanie temu jest bezcelowe.

niestety nie znam wersji z 1978, za to remeake obejrzalem kilka razy. ostatnio jednak wpadlo mi rece oryginalne wydanie - chyba z kinem domowym wydali. zainteresowales mnie na tyle, ze chyba dzis urzadze soebie wiczor z klasykiem.

 

a co do samego pozwu. wiadomo, ze jesli sie da to ludzie beda sie sadzic o wszystko. szczegolnie to dotyczy amerykanow ;-)

nie chce oceniac kto tu ma racje - wlasciciele scenariusza filmu, czy Capcom.

mnie boli tylko jedno - ze byc moze ta sprawa powoduje, ze jeszcze nie mowi sie o sequelu tej przeswietnej gry. a to mnie - gracza - boli najbardziej, bo czekam na kontunuacje od pierwszego ukonczenia gry.

Odnośnik do komentarza

Nie chce czytać poradników bo moge dowiedzieć się za dużo. :P Mam pare pytań:

 

 

Pierwsze zakończenie jakie miałem- niezdążyłem na helikopter i pilota zagryzł zombie jak ten patrzył przez lornetke. Wczytałem i niedałem się złapać żołnierzą o godzinie 10 dzwoni Isabela o 12 czekam na helikopter tym razem gościu wystartował ale w locie znowu pogryzł go zombie. Izabela ratuje Franka na lądowisku i mam dostępny tryb overtime.

I w tym momencie mam do was pytanie co źle zrobiłem. Nie wiem czy tak ma być ale Carlito nie żyje ( raczej tak ma być;p), Brad pewnie też wpada za drzwi Carlito je zamyka a tam pełno zombie. I tu mam wątpliwości gdybym nie atakował Carlita gdy ten jedzie ciężarówką chyba by do tego nie doszło. I jeszcze jedno Jessica ma zmienić się w zombie? Czy jest jakiś sposób aby ją uratować? I co trzeba zrobić aby ten nieszczęsny helikopter wylądował. Nic nie piszcie o trybie overtime jestem w trakcie. :)

 

 

 

A tak wogóle to świetna gra. :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

kilka pytań technicznych

 

1 czy zdjecia (te 100 sztuk nalepek w dziwnych miejscach) trzeba zrobić podczas jednego przejscia czy gra pamieta i można robić to podczas kilku przejsc gry

to samo dotyczy ludzi ratowanych i zabijania szaleńców oraz jedzenia różnego rodzaju (chodzi o osiągnięcia)

 

2 jest krata w holu która blokuje dostęp do dalszych części marketu - czy da sie ją odblokować na stałe by nie biegać przez wewnętrzny park?

 

3 czy ratowanych ludzi trzeba doprowadzać tylko przez kotytarz koło sklepu z bateriami czy można przez inne drogi (które doprowadzą do pokoju ochrony)

 

 

Odnośnik do komentarza
1) Różnie: http://www.onlinecenter.pl/index.php?optio...&Itemid=210

2) Tak, musisz tylko przejść trochę fabuły.

3) Tylko tamtędy.

 

ad1 byłem na tej stronie przy wiekszości osiągnięc nie jest napisane czy trzeba wszystko znależć/zjeść/zrobić zdjecie przy jednym przejsciu wiec prosze o odpowiedz kogoś kto sprawdzał jak to jest

ad2 w fabule w nocy po pierwszym dniu krata sie otworzyła ale drugiego dnia juz znów jest zamknieta - wiec jak to jest ??

 

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się nad kumpnem tej gierki już od jakiegoś czasu i ciągle przeciągam.Więc postanowiłem napisać i zapytać co jest takiego fenomenalnego w Dead Rising (lubie klimaty zombiaków).

-swoboda rozgrywki,duzo misji pobocznych związanych z ratowaniem ludzi,czy eliminacją psychopatów

-kombinowanie z uzyciem różnych przedmiotów,broni i ubrań

-klimat

-rozwałka

-rozwijanie postaci

-humor w fabule i rozgrywce

-duże replayabilyty

Wg mnie DR znajduje sie w czołówce gier na obecna generacje

 

Odnośnik do komentarza

jest to pierwsza gra z zombiakami w której tak naprawde boję sie zombiaków - a raczej ich wielkiej ilości - poprostu tłumy przechadzają sie po tym centrum handlowym

 

a gracz na początku jak ma niski level to wiecej musi zwiewać niż walczyć

 

poprostu cud miód i paluszki lizać

 

jedyny minus tej gry to granie na telewizorach kineskopowych (nie LCD) - litery w napisach są bardzo nieczytelne

dopiero jak gram na LCD to nie denerwuje sie ze nie wiem co zrobić i o co chodzi w fabule - kazda literka widoczna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.