Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

Standardowy Veyron waży w okolicach 2 ton, jakis koles w Dubaiu ma odchudzoną wersje do 1230kg ( pewnie odchudzenie kosztowało tyle co standardowe auto, ale pominnmy tą kwestie, to w wkoncu szejk), było o tym chyba napomniane w gazetce top geara w 7 numerze z tego co pamietam, taki veyronik to musi ładnie wymiatac:]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 688
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Z tymi 1.15 to byl zart ;) autko wcale nie jest ciezkie. To silnik jest ciezki, a wlasciwie to te dwa siliniki V8 połączone w jeden.

 

/ a z tymi 1200 kg to chyba jest to wesja Pegaso, i nie jest to waga samochodu ale moc. tak czytalem. nie wiem czy to prawda. TEgo samochodu nie ma z czego odchudzac.

Odnośnik do komentarza
Nie Nie Nie, odchudzony do masy 1230kg a moc ta sama..., jest jest z czego odchudzac....

musieliby zrzucic 600 kilo <_< naprawde nie wiem skad. jesli wymienic siedzenia i niemal caly kokpit to wg mnie i tak za malo. a cala reszta w tym samochodzie jest wrecz niezbedna. no ale niech bedzie.

 

Bugatti_Veyron_Pegaso2.jpg

 

wg mnie prezentuje sie pięknie jakby nie byl pomalowany. no i mit o jego potędze byl nieco przerysowany przez clarksona :] a to ze w zakretach trzymal sie ladnie linii to zasluga stiga. ciekawi mnie ile lapow musi zrobic zanim zmierza czas.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Zaskoczył mnie utwór GY!BE (09-15-00 pt. 1) jako tło do testu Tesli w nowym odcinku (12x07) ;].

 

A sam odcinek niezły, ciekawy materiał na rocznicę wyścigów fur turystycznych dali. Poprzedni był jednak znacznie lepszy, a test nowej Fiesty to jeden z najlepszych materiałów, jaki chłopaki nagrali.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

obejrzałem w nocy ten specjalny odcinek, ale nie miałem ochoty już tutaj nic pisać. dochodze powoli do takiego wniosku smutnego trochę, że jak w top gear czegoś nie zmienią to daje im jeszcze jedną albo dwie serie. mieliśmy osiem odcinków z czego może ze trzy były warte obejrzenia w całości i może kolejne trzy we fragmentach. dawniej jak były "zwykłe" top geary to się czekało na jakiś "śmieszny" odcinek co jaja bedą robić - teraz jest tego za dużo.

Odnośnik do komentarza

Vietnamowi nic nie brakuje ale nie wiem czy taki najepszy to odcinek, fakt ze ma fantastyczne zdjecia. rozbity samolot posrodku sadzawki w srodku miasta, ehhh bajka. ale Polar Special dla mnie to niedoscigniony wzór :slinotok: w 1080p rozrywa oczy. Biel, wszechogarniająca biel i ta mała czerwona toyota w środku.

 

No ale to chyba koniec serii ?? :cierpienie:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
A ja odradzam, jest wyjatkowo dretwa. Obejrzalem pierwsze dwa odcinki dwa razy i poprostu nie da sie tego jakos sensownie podsumowac bo ten wynalazek w ogole nie zapada w pamieci. Dla mnie to watch&forget z durnymi prowadzacymi i tym ich kretynskim torem wyscigowym. Tor to poprostu zal. Glowny prowadzacy strasznie sie spuszcza nad przejazdem stiga a widz sie zastanawia czy przypadkiem odcinek nie jest rozsynchronizowany w dzwieku i obrazie bo podczas przejazdu nic sie nie dzieje. Wiecej emocji dostarczylo mi poranne sranie na czas aby zdazyc do pracy niz przejazdy po tym torze.

ha ha niestety trochę racji masz chłopie TG najlepszy to był dawno temu, Jeremy i ekipa byli troche inni, tacy naturalni (tak sobie oglądam teraz stare odcinki)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=pjIN4wiaUxA

 

teraz to ich komercja przeżarła i stig słucha jakiś głupot podczas testowania fur zamiast muzyki, skończyłem oglądać TG na tym odcinku gdzie był wyścig Veyrona i tej awionetki, ktoś wie który to był sezon ? z tego co czytam teraz będzie 13 sezon, czy gdzieś w pl tv można go oglądać ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

News z FinalGear:

Top Gear Russia — Download The First Episode

 

Posted February 28th, 2009 at 11:53 GMT by Viper007Bond in Top Gear Russia

Top Gear Russia premiered last week and we’ve managed to get our hands on a rip, including English subtitles! If you’d like to see what it’s like, you can download it here. Be warned though, the general consensus is that it’s not very good. I personally couldn’t bother watching more than the first segment before I had to turn it off.

 

If you need help with using the subtitles, read this thread on our forums for help.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.