Skocz do zawartości

Kupno mp3 playera


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Objeździłem całą wieś, nie ma nigdzie sansy clip bez plusa, jest wersja 8gb tylko za prawie 200 zł, a ja nie chce. Na zamówienie za 129 zł 2gb chyba plus, nie jestem pewien. Ja kupiłem  TAKĄ NA ALLEGRO 1gb i mi styknie. Nie można tam kart wkładać?

 

 

 

 

@Grzesiu

 

 

 

 

 

Widziałem tego pentagrama dziś ale jakąś wersję chyba z 8gb, 170 zł w sumie, ale z wyglądu mi się nie podobał, sansa ma urok swój :D

 

 

 

 

Teraz może polećcie jakieś słuchaweczki, tanie a dobre - słucham reggae i rocka + jakieś drum n bassy, ale na to nie patrzcie. Pewnie nie ma takich które pasują do reggae i rocka, więc bardziej na tym pierwszym się skupiałbym.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Za tę cenę to Fuze. Gra całkiem nieźle ale oczywiście słuchawki do wymiany. W ogóle jak już kupujecie odtwarzacz to przynajmniej połowę floty przeznaczcie na słuchawki bo to one odgrywają najważniejszą rolę. Iriverów nie polecam, strasznie się skur.wiły i bazują tylko na marcę ale fakt - mają mocne baterie w większości. Jak chce ktoś wydać więcej kasy na plejera to zdecydowanie pakować się w Cowony i iPody (ipody oprócz 5 generacji nano, które grają ch.ujowo i mają ograniczenia głośności) szczególnie touch'e grają bardzo czysto. Niestety Cowony i iPody trzeba sprowadzać bo ceny mają z kosmosu w Polszy ale są niezawodne.

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...

Nie mialem kontaktu z tymi sluchawkami, szczerze jednak watpie zeby tak tanie doki byly wiele warte. Nie mowie ze sa zle bo wiele o nich nie wiem, ale prawda jest taka ze jak chce sie miec jakosc dzwieku porownywalna ze sluchawkami nausznymi za 100-200zl, to trzeba wydac sporo wiecej na te doki. [moze 2-3x wiecej]

Wiec na twoim miejscu, jesli nie wadza ci za bardzo gabaryty tych sennkow to bym przy nich zostal (a jesli bym mial wymienic to jak juz to na jakies inne nauszne).

 

A jesli chodzi o ogolne porownanie dwoch konstrukcji to pozostaje tez kwestia czego oczekujesz od dzwieku - z moich doznan wynika ze dobre doki maja lepsza szczegolowosc, jesli jednak chodzi o rozmiar sceny to zdecydowanie wygrywaja nauszne. Pozostaje tez kwestia bassu, ktory nie powalal w zadnych dokach z ktorymi mialem kontakt (mialem rowniez okazje sluchac jakichs drogich dokow, ale co to bylo to niestety juz nie pamietam bo dawno to bylo). Bassheadem co prawda nie jestem, ale niektore kawalki bardzo duzo traca bez dobrego bassu.

 

Mialem kontakt z roznymi dokami w podobnej cenie (polecanymi swego czasu na mp3store - teraz moze juz wyszly jakies lepsze modele) i niestety, taka jest prawda. [najbardziej z tych z ktorymi mialem kontakt najbardziej odradzam Creative EP630 ktore sa niesamowitym szrotem].

Dlatego przerzucilem sie na nauszne, ostatnio skusilem sie na Soundmagic P30 z ktorych na chwile obecna jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość kad2

Poczytaj troche mp3store to zobaczysz, ze mowie prawde.. Zapewne wiesz, ze w swiecie audio istnieje cos takiego jak dobra synergia. czyli zrodlo idealnie pasujace do sluchawek. i wlasnie tak jest z tymi soundmagicami i sansa clip+, jak za tak smieszne pieniadze dostajemy naprawde swietny zestaw portable. Zreszta wiem co mowie bo sam tego zestawienia uzywam a w swoim zyciu troche sluchawek(w tym drozszych jak senki hd 598) przerobilem. Jak wygrzalem porzadnie te doki i zainstalowalem firmware zwany Rockbox(bardzo wazne jest zainstalowanie tego, poprawia dzwiek i daje 100 razy lepszy EQ w porownaniu z tym farbrycznym)to az mi sie morda otworzyla ze zdziwienia jak to gra. Slucham od drum%basow, przez rap po sludge metal i w kazdym gatunku sprawuje sie naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jak juz mowilem - nie podwazam jakosci tego konkretnego modelu dokow, bardzo mozliwe ze faktycznie sa liderem w tym przedziale cenowym. Mozliwe rowniez ze lepiej sie zgrywaja z tymi sluchawkami niz z SH 202, po prostu jestem zwolennikiem innej konstrukcji [chociaz przyznam ze mnie zaciekawiles tymi sluchawkami i jesli kiedys mi cos strzeli do glowy zeby wrocic do dokow to moze wyproboje].

 

Z nausznych (tyle ze polotwartych) z tego co wiem Clip dobrze sie zgrywa z Kossami KSC75 oraz [chyba, nie jestem juz pewien] z sennkami PX100 (tyle ze tych drugich juz nie produkuja wiec trzeba by bylo na allegro szukac). Mialem obie pary sluchawek, z obu zadowolony bylem, w szczegolnosci z PX100.

 

Podwazam ten typ sluchawek, po prostu wg. mnie [i wielu innych osob] doki nie dorownuja konstrukcjom nausznym. Oczywiscie swoich zwolennikow rowniez maja, to nie jest rownanie matematyczne ktore ma tylko jeden wynik.

 

Zapomnialem w sumie napisac o jednej rzeczy - nie wiem czy Sansa Clip ma odpowiednio duzo mocy aby ci te Sennki 202 uciagnac, dlatego jesli nie zamierzasz sie przesiadac na sluchawki innego typu (doki, nauszne portable [mniejsze]) i chcesz zostac przy wymagajacych modelach to musisz dokupic wzmacniacz sluchawkowy. Dokladnie sie na nich nie znam bo nigdy takowego nie potrzebowalem, ale koszt plasuje sie chyba w okolicach 100zl, dokladnie to musialbyc sam poszukac cos na ten temat. Wydaje sie ze glupio wydawac 100zl na takie cos i lepiej kupic sluchawki, ale jesli nie chce sie isc na kompromis to jest to dobre rozwiazanie. Tym bardziej, ze zostanie ci to na przyszlosc i jesli bedziesz sie chcial przesiasc na lepsze sluchawki to bedziesz mogl go wykorzystac.

 

No ale jak kupisz juz ta Sanse to sam bedziesz mogl ocenic czy gra dobrze czy czegos brakuje - wtedy bedziesz mogl zadecydowac co (o ile w ogole) chcesz do tego playera kupic.

A juz w ogole najlepiej (jesli masz mozliwosc) to przejsc sie do mp3store i po prostu przesluchac z tym odtwarzaczem kilka modeli, wtedy sam bedziesz mogl zdecydowac co ci najbardziej odpowiada.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość kad2

akurat posiadam w domu stare px100 i z clipem duzo lepiej zgrywaja sie te soundmagici. px100 to imo byly dobre 5-6 lat temu jako moje pierwsze sluchawki, pozniej jak posluchalem killu lepszych modeli to w zycuy na stale bym to nich nie wrocil

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.