Skocz do zawartości

Kopie zapasowe na GCN


juni8

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeżeli kupię na alledrogo gamecuba z xeno 2 i na przykład 30 grami to potem coś się nie z(pipi)ie i czy nie będę musiał trymować na nowo bo konsolce się odwidzi czytać płyt ?

 

Bo poluję na jakąś aukcję gacława po przeróbce ale już z grami .

 

Stwierdziłem że nie dam za dwie gry 400 zł . Wiadomo o jakie chodzi :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale jeżeli kupię na alledrogo gamecuba z xeno 2 i na przykład 30 grami to potem coś się nie z(pipi)ie i czy nie będę musiał trymować na nowo bo konsolce się odwidzi czytać płyt ?

 

Owszem, tak sie moze stac. Trymowanie laserka jest proste, choc nieco upierdliwe. Zwlaszcza jak masz chipa wyprowadzonego na zewnatrz - trzeba uwazac zeby nie urwac jakiegos kabelka.

 

Bo poluję na jakąś aukcję gacława po przeróbce ale już z grami .

 

Prawdopodobnie jutro, pojutrze bede mial na handel Gacka, przerobionego przeze mnie chipem Xeno, z zainstalowana nowiutka obudowa na duze DVD, laserek idealnie ustawiony na plyty DVD-R SONY - :). Zainteresowany?

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ale jeżeli kupię na alledrogo gamecuba z xeno 2 i na przykład 30 grami to potem coś się nie z(pipi)ie i czy nie będę musiał trymować na nowo bo konsolce się odwidzi czytać płyt ?

 

Owszem, tak sie moze stac. Trymowanie laserka jest proste, choc nieco upierdliwe. Zwlaszcza jak masz chipa wyprowadzonego na zewnatrz - trzeba uwazac zeby nie urwac jakiegos kabelka.

 

Bo poluję na jakąś aukcję gacława po przeróbce ale już z grami .

 

Prawdopodobnie jutro, pojutrze bede mial na handel Gacka, przerobionego przeze mnie chipem Xeno, z zainstalowana nowiutka obudowa na duze DVD, laserek idealnie ustawiony na plyty DVD-R SONY - :). Zainteresowany?

 

 

A propos konsolki: Kolega chciałby zakupić tego GameCuba ,niestety ma jakieś problemy z wysyłaniem postów i pemek więc wysyła na misje "pokojową " mnie. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą to napisz pmkę i skontaktuję cię z chętnym do kupna kolegą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Zamierzam kupić GameCube'a z chipem. Na co powinienem zwrócić uwagę? Na chwilę obecną można dostać tylko konsole z Xeno 2 (z innym chipem raczej ciężko). Swego czasu czytałem, że Xeno to raczej badziew i lepiej kupić Qoob lub Viper. Czy warto kupować konsolę z Xeno (nie posypie się szybko albo coś)?

 

Ja miałem Xeno 2 i nie było z nim problemów. Z reszta nawet jak się zepsuje, to nowy kupisz za grosze.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Sam używam mini DVD-R TDK i konsolka łyka backupy bez problemu, nagrywam x4 (owszem wolno , aczkolwiek już dawno obalono mit że wolniej=lepiej), szybkość nagrywania nie ma żadnego związku z prędkością odczytu, mniej błędów PI/PO znajdziesz na płycie wypalonej x16 niż x4 (program DVDinfo pro - polecam). Kwestia trymowania lasera to bardzo indywidualna i delikatna sprawa, zasada jest taka że ustawiasz laser pod jeden rodzaj płyt i tego się trzymasz, największą rolę natomiast gra wypalarka. Do swojego pierwszego gacka wlutowałem qoob sx (niebagatela 175 zł z przesyłką) a backupy smażyłem jakimś biednym Lite-on'em , gry chodziły nieźle ale do czasu, po czterech miesiącach laser wyzionął ducha ...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...