Skocz do zawartości

PSP online - granie przez Wi-Fi


Katana

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Mógłby ktoś podać tytuły gier i/lub demek w które można pograć przez neta ? Chciałem wczoraj z kumplem w coś pograć i czego byśmy nie ściągnęli to zawsze wychodziła lipa Killzone(ale tu akurat widzę w czym problem), MGS Portable Ops...

 

edit. chodziło o wersje demo z ściągnięte z PSS a nie o piraty

Edytowane przez dexter
Odnośnik do komentarza

Jestem nowicjuszem (mam w domu neostrade za pare dni netie jeśli to ma jakieś znaczenie) jeśli chodzi o granie przez neta na psp i mam pytanie czy gdybym miał takie coś:

http://www.allegro.p...strada_itp.html

to po podłączeniu tego i konfiguracji mogę mieć neta, grać z innymi na psp i będę mieć dostęp do PS Store itd. wszędzie gdzie tylko pójdę?

pozdro i zgóry dzięki za pomoc

P.S. Czy takie coś działałoby też na PS2 i laptopie? I czy tylko taki router starczy czy trzeba coś jeszcze?

Edytowane przez radar
Odnośnik do komentarza

A tak z ciekawości: na jakiej zasadzie to działa? Że mam taki router w domu podłączony do neta, konfiguruję do odpowiednich urządzeń czyli sprawiam że będą łapać jego sygnał i wtedy będzie na nich internet działać gdziekolwiek nie pójde? Czy dobrze to rozumiem?

A co złego jest w tym routerze, bo wiesz jest w miare tani a ja jakoś cierpie na brak kasyconfused.gif

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja przez Wi-Fi grałem z kumplem tylko w GTA: VCS i gra się znakomicie, w PES'a 2009 - ogólnie nie jest źle ale czasami są lagi :lol: i w NFS: Shift - no to to jest po prostu cudo :yes:

 

A co do zabezpieczenia tego routera bo nie chcę żeby mi sąsiad za darmo korzystał to jak? Na aukcji pisze o haśle lub "filtrze Mac". Co to jest?

 

 

Co do hasła to można je łatwo złamać. Szczególnie w/w przez CoATI wep. Z wpa jest już wiekszy problem. Mimo to na złamanie obydwóch haseł są odpowiednie programy na PC, jak również na PSP. Jednak wątpię, aby twój sąsiad był "mądry" na tyle, by któreś z tych haseł złamać 8)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Ja wytrzymałem półtora mecza online w PES 2009 - tamtejsza gra to jeden wielki lag, czeski film, nikt nie wie co się dzieje, sytuacje pokroju biegniemy przez pół boiska i dowiadujemy się, że 30 sekund temu dostaliśmy bramę to normalka. Co jak co, ale takiego trybu online to powinno się zabronić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Potrzebujesz drugiego kodu, tamten juz wykorzystales. Taki kod mozesz od kogos kupic. Ponoc kiedys Sony sprzedawalo kody, ale nie wiem czy nadal to robi. Poszukaj na google.

 

 

jesli chodzi o kod z 'czerwonej karteczki' to wystarczy zadzwonic do sony.

 

Próbował ktoś użyć laptopa z wbudowanym wi-fi jako access point'a dla swojego PSP?

ps: jeśli już było o tym, to sorrki. Prosze o link na forum a temat do kosza.

 

 

jesli karta ma funkcję Access Point (AP) to tak. Zainstaluj pełny sterownik do karty wifi, podłacz internet kablem do lapka i sprawdz ;]

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...