Skocz do zawartości

Dragon Quest 8


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam głupsze pytanie. Skilluje Yangusa w Club a w ostatnim mieście nie było broni własnie pod Club... To oczywiście wyjątek tak? W nastepnym będzie? Czy na marne go skilowałem w Club ;] Choć to by było raczej glupie.

 

Po drugie, jestem w Port i utknąłem. Szukam Jessici, ale ta wieża jest zamknięta. Pobiegałem już myszą, mam list ale to nic nie daje. w Porcie również nic nie mogę znaleźć, żadnego tropu.

Oczywiście będą do kupienia/zdobycia mocniejsze maczugi, dużo ich nie będzie, ale zawsze coś. Ja wolałem szkolić Yangusa na kosy :D

Co do drugiego pytania, po znalezieniu listu, udaj się na drugie piętro rezydencji i zagadaj dzieciaka dwa razy, następnie odpowiadaj na jego pytana "yes" i już możesz udać się do wieży. Byle jak napisane, ale załapiesz o co biega :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orson

Jeśli ktoś znalazłby gdzieś na sieci Mapę Swiata to byłbym wdzięczny za wrzucenie jej tu (ta w grze jest do du.py- nie ma podpisanych miejscówek, pozatym jak robię zoom to widzę za mało bez zoomu mało widać :/ a opcji "przybliżania i oddalania" nie ma)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
czy to normalne, że nie moge otwierać skarbów? jestem za simpleton i jest napisane: "the chest is locked". Wie ktoś czemu tak jest?

 

Brakuje Tobie klucza. Musisz sobie upichcić klucz. I tak nie będziesz w stanie otworzyć wszystkich skrzynek, ale warto, gdyż ostateczny fakin klucz dostajesz jakoś w 80% gry...

 

Żeby zrobić klucz, musisz zmieszać chyba Iron Dagger z gwoździem (Rusty Nail, chyba), który dostajesz w tym drugim porcie...

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza
Czyli na każdy skarb musze robić sobie klucz troche głupio skoro tych skarbów troche jest...

Ale dzięki za odpowiedź.

 

nie, nie, wystarczy jeden klucz. Nie tracisz klucza po otwarciu jakiejkolwiek skrzynki. To by było przegięcie :) . Po prostu nie otworzysz niektórych skrzyń nawet z tym kluczem.

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Ugrzęzłem w momencie gdzie muszę znaleźć jessice, zaraz po rozwaleniu dhoulmagusa. mam sie kierować chyba gdzieś na północny wschód. szukałem jej wszędzie od argoni i nic, jeśli ktoś może mi powiedzieć gdzie dokładnie ona jest był bym wdzięczny .

 

Musisz sie udać do Arcadii, parę postów wyżej widziałem wklejoną mapę, luknij gdzie jest Arcadia i sprawa rozwiązana ;).

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem ze stworzeniem thief key'a. Umieszczam składniki w kociołku ,takie jakie są w recepcie .Kociołek gotuje się i pojawia się komunikat ,żeby wejść za chwilę .Powracam wybieram opcje tak i z powrotem otrzymuje nóż i gwoździe.

A i jak wracam do tego kociołka po chwili ,i wybieram opcje tak (to on się gotuje i w górnym rogu w slotach widzę gwoździe i nóż)

Odnośnik do komentarza
Witam mam problem ze stworzeniem thief key'a. Umieszczam składniki w kociołku ,takie jakie są w recepcie .Kociołek gotuje się i pojawia się komunikat ,żeby wejść za chwilę .Powracam wybieram opcje tak i z powrotem otrzymuje nóż i gwoździe.

A i jak wracam do tego kociołka po chwili ,i wybieram opcje tak (to on się gotuje i w górnym rogu w slotach widzę gwoździe i nóż)

 

Musisz połazić po jakiejś lokacji do momentu usłyszenia piknięcia. Analogicznie postępujesz w przypadku wszystkich receptur, tylko czas się zmienia.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie ,otrzymałem 3 listy gończe ,aby upolować Slime,rycerza,i takiego skorupiaka.

Walczylem ze slimami pokonywałem je i nic ,rycerza znalazłem przy światynii chodził sobie i po walce przyłączył się jak zrobić,żeby slime też sie przyłączył .A te skorupiaki też nie chcą się przyłączyć.

 

Odnośnik do komentarza
Witam ponownie ,otrzymałem 3 listy gończe ,aby upolować Slime,rycerza,i takiego skorupiaka.

Walczylem ze slimami pokonywałem je i nic ,rycerza znalazłem przy światynii chodził sobie i po walce przyłączył się jak zrobić,żeby slime też sie przyłączył .A te skorupiaki też nie chcą się przyłączyć.

 

Do drużyny można przyłączyć tylko stworki ,które są widoczne na mapie świata(chodzą pod postacią jakiejś figurki) ,a nie te z którymi walczymy w losowych walkach.Musisz znaleźć skorupiaki i slimy na mapie świata w takiej postaci.Jak mnie pamięć nie myli to jeden spaceruje sobie na plaży niedaleko tej areny gdzie dostałeś to zlecenie,a drugiego nie pamiętam....już chyba z rok w DQ8 nie grałem,ale przeszukaj temat-na 100% było to tu napisane

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Witam ponownie ,otrzymałem 3 listy gończe ,aby upolować Slime,rycerza,i takiego skorupiaka.

Walczylem ze slimami pokonywałem je i nic ,rycerza znalazłem przy światynii chodził sobie i po walce przyłączył się jak zrobić,żeby slime też sie przyłączył .A te skorupiaki też nie chcą się przyłączyć.

Bo musisz je właśnie zobaczyć w czasie bieganie po mapie, nie mogą to być slimy z walki randomowej.

Odnośnik do komentarza

ok.dzięki udało mi się zaliczyć to zadanie. Dodatkowo pokręciłem się po mapie i udało mi się stworzyć niezłą drużynę potworów:

Hackzilla,Salsa,McHammer

Ma ktoś może jakąś mapę gdzie potwory sobie chodzą bo muszę wymienić Mchammer'a bo niestety przy wyższych rankingach wymięka.

P.S

czym się leczy status confusion?

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...