Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Seria Phoenix Wright

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
293 odpowiedzi w tym temacie

#281 tk___tk

tk___tk

Sz. P. Organizator

• Premium Member
  • 17864 postów
  • Skądfestung_breslau / willamette

Napisano 19 October 2014 - 10:57

nie wiem skąd te hejty na justice for all. jestem właśnie w trzeciej sprawie i w sumie podoba mi się chyba bardziej niż część pierwsza.

• 0

#282 ragus

ragus
  • Premium Member
  • 13965 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 19 October 2014 - 10:59

Czwarta sprawa to drugi największy rozpie,rdol w serii, zaraz za ostatnią sprawa w trójce. Serdecznie polecam.
  • 0

#283 Butt

Butt

Osoba Nintendo

• Premium Member
  • 6534 postów
  • SkądLitwini wracają?

Napisano 19 October 2014 - 11:34

Trzecia sprawa to ta z cyrkowcami? Nienawidzę cyrku, dla mnie to była męczarnia (chociaż postać tego iluzjonisty była zabawna), ale za to ostatnia sprawa wynagradza wszystkie trudy.

• 0

#284 ragus

ragus
  • Premium Member
  • 13965 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 19 October 2014 - 11:44

Tak, cyrk.
  • 0

#285 tk___tk

tk___tk

Sz. P. Organizator

• Premium Member
  • 17864 postów

Napisano 19 October 2014 - 11:50

a ja lubię cyrk i brzuchomówców więc dla mnie <ok>. no i:

AAI_Franziska_von_Karma_Angry_1.gifAA_Manfred_von_Karma_Roaring_2.gif

druga sprawa ta z duchem pielęgniarki to chyba moja ulubiona z całej serii jak do tej pory.

Użytkownik tk___tk edytował ten post 19 October 2014 - 11:52

• 0

#286 Butt

Butt

Osoba Nintendo

• Premium Member
  • 6534 postów
  • SkądLitwini wracają?

Napisano 19 October 2014 - 12:28

Franziska dobra dupa, w dodatku jeszcze umie nieźle wywijać pejczem.

• 0

#287 tk___tk

tk___tk

Sz. P. Organizator

• Premium Member
  • 17864 postów

Napisano 19 October 2014 - 12:45

chciałbym być na miejscu detektywa gumshoe.

• 1

#288 Dahaka

Dahaka
  • Użytkownicy
  • 3055 postów
  • GG8493855

Napisano 12 July 2015 - 11:04

Panowie, co się właśnie stało :( ?

Skończyłem wczoraj T&T i pierwsze słowo, które mi przychodzi na myśl przy opisywaniu tej części to - rozczarowanie.

Po opiniach i ocenach z forumka i reszty internetu, oczekiwałem totalnego rozpjerdolu, i tak czekałem... i czekałem... i się nie doczekałem.
Fabuła była świetna, chyba nawet najlepsza w serii, postacie rewelacyjne (nie liczac Larry'ego, który mnie w(pipi)iał niemiłosiernie) Godot goty, Dhalia też świetna, reszta zresztą też. Muzyka super, oprócz jednego mega słabego motywu przy sprzeciwach, który na szczęście w późniejszych sprawach zaczął zanikać i zamiast niego w chodzil ten, który mi się fhuj podoba (chociaż po komentach na YT widzę, że ludzie raczej zawiedzeni nim są) Chociaż tego z pierwszej części nie przebija

Anyway, wracająć do sedna sprawy, zawiodłem się trzecią częścią Phoenixa, bo, przynajmniej w moim przypadku, popełniła największy grzech, jaki ta seria może popełnić - nie zaskakiwała. Teraz wchodzę w fabułę, więc spoilery

Spoiler

Nie wiem co się stało. Nie grałem w gry jedna po drugiej i robiłem sobie przerwy (chociaż między 2 i 3 częścią to tylko dwa miesiące...). Może za dużo myślałem, zamiast po prostu skupić się na graniu i pozwoleniu historii rozwiązać się samej? Ale w poprzednich częściach też to robiłem i gra dalej potrafiła doyebać tak, że się gapiłem w ekran przez dobre kilkadziesiąt sekund, bo mózg nie ogarniał. Może po dwóch poprzednich częściach podświadomie zacząłem widzieć myki scenarzystów? Nie wiem, w każdym razie, jest mi smutno, bo fabularnie gra jest naprawdę mocna, sprawy są interesujące wszystkie, postacie kopią jak zawsze... ale gdzie napięcie, gdzie szok znane mi z poprzednich części? Dlaczego gra nie rozbudziła mnie niczym czarna jak bezksiężycowe niebo kawa?

EDIT:

Przeczytałem o złym zakończeniu w finałowej sprawie 2 części.

Współczuje ludziom, którzy trafili na to zakończenie. Dobre, w którym upjerdalamy morderce jest fhuj lepsze i miażdży kompletnie. Najlepszy motyw w całej serii. Mistrzostwo.

Użytkownik Dahaka edytował ten post 12 July 2015 - 11:05

• 0

#289 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 16229 postów

Napisano 12 July 2015 - 20:58

Czytam te Wasze rozkminy i właściwie nie wiem o czym mówicie. Chyba to już ten czas, gdy nie pamięta się za wiele i można powtarzać gierkę mając znowu przyjemność z jej odkrywania.

Ja pier,dolę ale będzie grane :banderas:

• 0

#290 Dahaka

Dahaka
  • Użytkownicy
  • 3055 postów
  • GG8493855

Napisano 12 July 2015 - 21:50

Ja sobie powtórzę pierwszą część, bo nie wiem (pipi)a o co chodzi z moimi odczuciami do trójki, która jest najlepiej ocenianą częścią przez fanów. Czy to ja stałem się taki za(pipi)isty w rozkminianiu spraw, czy po prostu twisty nie były takie oczywiste, a napięcie większe w poprzednikach.

Ale i tak ostatnia sprawa drugiej części :banderas: Najlepsza z trylogii.

• 0

#291 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 6437 postów

Napisano 12 July 2015 - 21:56

Raczej ostatnia sprawa pierwszej czesci. Nie wiem Dahaka, ja po T&T mialem pelne gacie i tyle w temacie.

Pozatym ze dwojka mnie troche zmeczyla to cala seria dla mnie game of the century :reggie:

Użytkownik Velius edytował ten post 12 July 2015 - 21:57

• 0

#292 Dahaka

Dahaka
  • Użytkownicy
  • 3055 postów
  • GG8493855

Napisano 12 July 2015 - 22:08

No ja pełne gacie miałem po skończeniu 1 i 2, a teraz... No cóż, szkoda, zazdroszcze wam :(

• 0

#293 blantman

blantman

Blacharz 2016

• Użytkownicy
  • 6443 postów

Napisano 12 July 2015 - 22:30

mi się dwójka nie podobała pamiętam że przez nią do trójki bałem się zabrać i chociaż miałem już w kolekcji to kilka miesięcy leżakowała gra :)  Jedynka >>>>>>> dwójka 

• 0

#294 Dahaka

Dahaka
  • Użytkownicy
  • 3055 postów
  • GG8493855

Napisano 12 July 2015 - 23:41

W dwójce była ujowa sprawa w cyrku i podejrzewam, że to przez nią najbardziej się tej części dostaje. Na szczęście ostatnia zrobiła, przynajmniej  na mnie, piorunujące wrażenie i miała kosmiczne zakończenie :banderas:

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0