Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Moją ulubioną postacią jest Abarai Renji,Kurosaki Ichigo i Kapitan 11go Oddziału Tousen Kename.Reszta postaci też jest spoko.Obecnie jestem na 54 ep Najlepsze anime po Dragon Balu !!! :P

No cóż, każdy ma swój gust i swoje wymagania, ale...coś mi tu nie pasuje. Zapomniałeś o Sailor Moon i Pokemonie :spox: .

Nie zapomniałem o niczym,a jak dalej lubisz Pokemony i Sailor Moon to oglądaj.

Od jakiegoś czasu jestem już na bieżąco z odcinkami i nie mogę się doczekac 5 kwietnia kiedy to Grimmjow pokaże nam Release Zanpaktou:

Grind Pantera

 

Odnośnik do komentarza
ok. 150 odcinków

 

 

jestem na 2 i teraz pytanie, ktore odcinki moge sobie darować, bo szkoda mi megabajtów na filery.

 

?

01-63 (wszystko zgodne z mangą) > fillery > 110-166 (jest w tym przedziale kilka odcinków fillerów, ale trzyma się mangi znaczna większość), po 166 prawdopodobnie nowa seria z fillerami nastąpi, hit murowany na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pewne to od 168?

Tak jak podatki i śmierć :P

 

-The New Captain Amagai Shuusuke arc

From episode 168 onwards, the current Hueco Mundo arc will divert to fillers in order to allow Tite Kubo time to publish more material. The storyline focuses on the new captain, Amagai Shuusuke, chosen to lead the Gotei 13 3rd Division in light of Ichimaru Gin's subsequent betrayal and desertion.

 

Tytuły odcinków do przodu:

168 - "The New Captain Appears! His name is Shūsuke Amagai"

169 - "New Development, the Dangerous Transfer Student Appears!"

 

Wszyscy się cieszą prawda? :censored2:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie/prośbę - Skąd pobieracie odcinki Bleach ?, a ściślej - szukam odcinków w formacie AVI (najbardziej by mnie interesowały wszystkie dostępne epki).... A co tam... nawet w RMVB byle tylko nie reality lapse !!, mają potworne serwery jak dla mnie :/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...