Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem mangę z 8 lat temu, ale niektórych scen to kompletnie nie kojarzę. W każdym razie elegancka akcja się dzieje, tak jak byłem rozczarowany walką z Espadami, bo zbyt lekko sobie z nimi poradzono, tak tutaj Shinigami obskakują srogi wpierdol, a przecież jeszcze nie pokazali na co stać tych silniejszych Quincy. Nie mogę się doczekać jak w anime pokażą kolejne dopałki naszych hirołów, ależ to będzie sztos :obama:

Odnośnik do komentarza

yyy, ale te ich moce to kompletnie z du.py są, część tych liter nie ma żadnego sensu (do dzisiaj nie wiem o co chodziło z A i B, może to kwestia tłumaczenia). Obejrzę jak wjedzie

Spoiler

Zaraki vs Unohana, chociaż i jej bankai nie wyjaśniono.

ale już

Spoiler

walka Zarakiego z mózgiem w słoiku, squad 0 zrównany jednym strzałem czy absurdalna końcowa walka i Yhwach widzący wszystko

to jest żart, Kubo faktycznie chyba był poganiany żeby to kończyć z tym absurdami

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, vAHeR napisał:

W przypadku Bleacha, chętnie zobaczyłbym jakieś fillerowe zakończenie tej bajki. Przecież gorszego niż oryginalne nie daliby rady zrobić, prawda?

Jakieś ploty czytałem, że anime ma mieć nowe zakończenie, bo autor nie był zadowolony tym z mangi, gdzie go pośpieszano. Czy to prawda, sie okaze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, mcp napisał:

 

  Ukryj zawartość

walka Zarakiego z mózgiem w słoiku, squad 0 zrównany jednym strzałem czy absurdalna końcowa walka i Yhwach widzący wszystko

to jest żart, Kubo faktycznie chyba był poganiany żeby to kończyć z tym absurdami

Wszystko lepsze niż Aizen transformujący się w nietoperza i ginący od jednego machnięcia Getsuga Tenszoł. Chyba nigdy nie byłem tak bardzo rozczarowany walką w anime :sadkek:

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Bardzo lubiłem ten serial, jednak najlepsze odcinki są do chwili uratowania Rukki i pokonania jej brata, bo wszystko co później to już taka "Moda na sukces", czyli koniec sezonu, jeden odcinek podsumowania i spokoju i pojawienie się kolejnego złola, jego przedstawienie i kolejne zagrożenie. Następne odcinki, to już zazwyczaj nieustający trening, aż do finału sezonu i pokonania nowego wroga, aby w kolejnym sezonie znowu powtórzyć schemat... Obejrzałem kilka sezonów, których struktura nie różniła się od poprzednich, jedynie tylko wrogowie się zmieniali, zupełnie jak w "Dragon Ball", gdzie było podobnie, od jednego wroga, do drugiego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...