Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

jestem po maleńkiej sessji z rez'ikiem i powiem tyle, trza dozbierać na 800msp.. gra kopie jak za dawnych lat, w menu do wyboru "normalny rez" (gra sie w okienku w środku ekranu w rozdzielczości dreamcastowej) i "rez hd" (widescreen + 5.1). gra ma wszystko co w oryginale + w opcjach do ustawienia jest dodatkowa modyfikacja dźwięku z gry.. jednym słowem rzeźnia.

Odnośnik do komentarza

Jest czterech podstawowych bossów + dodatkowy.

 

Przeszedłem gierkę z biegu. Tzn. ściągnąłem i zaliczyłem przy pierwszym posiedzeniu bez utraty życia.

Jednak ja tą gierkę kilka miesięcy katowałem na DC.

 

 

Trudne, to są dodatkowe misje. Chociaż i to nie za bardzo.

 

 

Giera wypas. Zdecydowanie must-have. Najlepsza na marketplace i jedna z ciekawszych gier w historii.

Odnośnik do komentarza
Ja tak samo mam dość mocne kolumny i malutki pokoj ^_^ To jak podkręciłem to czułem wibracje na du,pie:P

 

Jak kolega kilka postów wyżej napisał, nie zapomnijcie WŁĄCZYĆ WIBRACJI.

 

Dokładnie. Dobrze, że mi o tym ktoś napisał.

Wibracje w tej grze są genialne. Nie mam pojęcia dlaczego są domyślnie wyłączone.

Później sprawdzę, jak się sprawdza wibracja z dwóch padów jednocześnie.

 

 

Tylko, gdzie drugiego pada mam położyć? To chyba dla dziewczyn pomyślane, nie?

Odnośnik do komentarza
Ja tak samo mam dość mocne kolumny i malutki pokoj ^_^ To jak podkręciłem to czułem wibracje na du,pie:P

 

Jak kolega kilka postów wyżej napisał, nie zapomnijcie WŁĄCZYĆ WIBRACJI.

 

Dokładnie. Dobrze, że mi o tym ktoś napisał.

Wibracje w tej grze są genialne. Nie mam pojęcia dlaczego są domyślnie wyłączone.

Później sprawdzę, jak się sprawdza wibracja z dwóch padów jednocześnie.

 

 

Tylko, gdzie drugiego pada mam położyć? To chyba dla dziewczyn pomyślane, nie?

Między nogi albo pod plecy w sumie sam nie wiem ale motyw jest genialny;)

Odnośnik do komentarza
Między nogi albo pod plecy w sumie sam nie wiem ale motyw jest genialny;)

 

 

Tak sobie pomyślałem, że nawet dla kumpla można dać, który akurat nie gra.

Niby gra na singla, ale u mnie to była prawie party game. Z bratem albo z kumplami na zmianę graliśmy.

 

BTW: Ta gra jest warta nawet pełnej ceny. 800punktów to mega okazja. Zasługuje też na pełne 1000 punktów do GS.

Odnośnik do komentarza

pobrałem demko REZ-a i cóż mogę powiedzieć - rozpier.dala jak za dawnych czasów! Szkoda tylko że demo tak mało oferuje ale wkręciłem się, ja CHCĘ znowu to zaliczyć, w rozdziałce HD i na dobrych słuchawkach (bo nagłośnienia to ja niestety nie posiadam :P ). Oryginał na PS2ke leży na półce po dziś dzień ^_^

 

C1REX -> nawet bossa do końca nie dali ubić ;)

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

a kto mi powie, czy ta gra ma zle zakonczenie?

bylem przy bossie 5tej areny, ostatni stage bossa i

wydaje mi sie ze go/ja zabilem... mialem napisy koncowe, potem 'she still lies within the system' napis i statsy z levelu. nie dostalem achieva za ten etap, a jak daje znow na ten level, to mam pokazane wszedzie 0%... mialem ja jakos inaczej przejsc? ^_^ pierwszy raz gralem w reza..

 

Odnośnik do komentarza
a kto mi powie, czy ta gra ma zle zakonczenie?

bylem przy bossie 5tej areny, ostatni stage bossa i

wydaje mi sie ze go/ja zabilem... mialem napisy koncowe, potem 'she still lies within the system' napis i statsy z levelu. nie dostalem achieva za ten etap, a jak daje znow na ten level, to mam pokazane wszedzie 0%... mialem ja jakos inaczej przejsc? ^_^ pierwszy raz gralem w reza..

 

 

 

Do ostatniej fazy bosa musisz dojsc w najwyzszej formie (pulsujaca kula energii) , wtedy podniesie ci sie forma jeszcze wyzej (dziecko/embrion) i w takiej formie musisz uwolnic A.I. czyli nie byc ani razu trafionym. Dostaniesz wtedy lepsze zakonczenie , choc chyba nie najlepsze.....

Tak to wygladalo w moim przypadku.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Calak w Rez HD jest chyba naprawdę trudny, nikt na świecie jeszcze go nie zdobył.

A ja muszę jakoś ukończyć 5. poziom, boss mnie zawsze rozwala tymi rakietami od tyłu.

 

a kto mi powie, czy ta gra ma zle zakonczenie?

bylem przy bossie 5tej areny, ostatni stage bossa i

wydaje mi sie ze go/ja zabilem... mialem napisy koncowe, potem 'she still lies within the system' napis i statsy z levelu. nie dostalem achieva za ten etap, a jak daje znow na ten level, to mam pokazane wszedzie 0%... mialem ja jakos inaczej przejsc? ^_^ pierwszy raz gralem w reza..

 

 

 

Do ostatniej fazy bosa musisz dojsc w najwyzszej formie (pulsujaca kula energii) , wtedy podniesie ci sie forma jeszcze wyzej (dziecko/embrion) i w takiej formie musisz uwolnic A.I. czyli nie byc ani razu trafionym. Dostaniesz wtedy lepsze zakonczenie , choc chyba nie najlepsze.....

Tak to wygladalo w moim przypadku.

 

 

Nie jestem pewien, mnie zabiła rakieta na samym końcu tuż przez formacją nóg i wyświetliło mi filmik jak cały twór się rozpada, po czym napisy, a nie game over. Wydaje mi się, że po prostu na samym końcu nie pojawia się game over, ale jeśli się zginie, to oczywiście nie kończy się gry i z Osiągnięcia nici.

 

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
Calak w Rez HD jest chyba naprawdę trudny, nikt na świecie jeszcze go nie zdobył.

A ja muszę jakoś ukończyć 5. poziom, boss mnie zawsze rozwala tymi rakietami od tyłu.

 

a kto mi powie, czy ta gra ma zle zakonczenie?

bylem przy bossie 5tej areny, ostatni stage bossa i

wydaje mi sie ze go/ja zabilem... mialem napisy koncowe, potem 'she still lies within the system' napis i statsy z levelu. nie dostalem achieva za ten etap, a jak daje znow na ten level, to mam pokazane wszedzie 0%... mialem ja jakos inaczej przejsc? ;) pierwszy raz gralem w reza..

 

 

 

Do ostatniej fazy bosa musisz dojsc w najwyzszej formie (pulsujaca kula energii) , wtedy podniesie ci sie forma jeszcze wyzej (dziecko/embrion) i w takiej formie musisz uwolnic A.I. czyli nie byc ani razu trafionym. Dostaniesz wtedy lepsze zakonczenie , choc chyba nie najlepsze.....

Tak to wygladalo w moim przypadku.

 

 

Nie jestem pewien, mnie zabiła rakieta na samym końcu tuż przez formacją nóg i wyświetliło mi filmik jak cały twór się rozpada, po czym napisy, a nie game over. Wydaje mi się, że po prostu na samym końcu nie pojawia się game over, ale jeśli się zginie, to oczywiście nie kończy się gry i z Osiągnięcia nici.

 

 

 

Za zakończenie można uznać fakt wyświetlenia Creditsów, które można oczywiście wyłączyć przyciskiem "start" , oraz miłym dźwiękiem odblokowanego osiągnięcia (nie pamiętam przed czy po), Game Over tego nie gwarantuje :P

Warto się pomęczyć, bo jak pokazują bonusowe materiały do odblokowania w menu, to dopiero mała część hardcore, który na nas czeka.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.