Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chodzi o Arcade to najchętniej zobaczyłbym w tej formie Goldeneye i Perfect Darka, ale to chyba marzenia... :unsure:

Póki co poszukuję osób chętnych do towarzyskiego pogrania w Commanders Attack of The Genos :) niestety napotkane hamburgery wychodzą w trakcie meczu jak tylko zniszczę im kilka jednostek..dobrze, że chociaż zwycięstwo zalicza do leaderboards :) Jeśli ktoś jest chętny powalczyć dla funu - kontakt przez kartę poniżej :)

Odnośnik do komentarza

X'a mam od kilku dni i nie ma w co grac (czekam na dostawe gier) wiec sciagam demka i gry z arcade. Wrazenia poki co takie sobie jezeli idzie o gry na Arcade ale jak zassalem RezHD to to juz wiem na co pojdzie pierwsza kasa. Wyrwalo mnie z butow jak w to zagralem, jakims cudem ta gra mnie ominela zarowno na DC jak i PS2 wiec teraz to sobie nadrobie. Szkoda tylko ze demko konczy sie jak zaczynam wpadac w amok bo chyba bym go nie wylaczal.

 

 

Odnośnik do komentarza
O kurna, nie chcę spojlerować, ale jak zobaczysz ostatni poziom to wyskoczysz z butów...przez dach :D :D:D

No mam taka nadzieje, dobre sluchawy juz pozyczone. Dla mnie, fana elektornicznych beatow to jest po prostu cudo nie z tej ziemi i to juz po samym demku. teraz tylko musze sie w punkty zaopatrzec zeby bylo za co kupic.

Odnośnik do komentarza
O kurna, nie chcę spojlerować, ale jak zobaczysz ostatni poziom to wyskoczysz z butów...przez dach :D :D:D

No mam taka nadzieje, dobre sluchawy juz pozyczone. Dla mnie, fana elektornicznych beatow to jest po prostu cudo nie z tej ziemi i to juz po samym demku. teraz tylko musze sie w punkty zaopatrzec zeby bylo za co kupic.

Będziesz wniebowzięty choć grafika jest... inna. Muzycznie jest srogo, fajnie się "robi" muzykę, pograszzobaczysz.

Ja mam za sobą wersję na PS2 i tę z XBLA. Wciąż tak samo cieszy.

Odnośnik do komentarza

No i 4 stage zaliczony, dzis lece dalej i cos czuje ze nawet jak GoW mi przyjdzie to chwilowo bedzie musial swoje odczekac. Jezeli idzie o grafike e Rez to dla mnie male mistrzostwo swiata, wyglada jak dawne produkty scenowe ktorych bylem fanem (i nawet sam cos tam motalem na poczciwym C64). Walki z bossami to czysta moc, w ogole dopiero jak przeczytalem troche o fabule to doszlo do mnie ze ja sie po prostu wlamuje do sieci i chyba drugi boss to walka niby w kabelku przynajmniej takie mialem wrazenie bo jamajka tez pewnie swoje dodala :twisted: .

 

TAKA gra za 25 zlociszy to prawie interes zycia.

 

 

Odnośnik do komentarza

No to został Ci najlepszy IMO level (w wielu grach, bez względu na gatunek, platformę) i Lost Area do sprawdzenia. Polecam próbę wymasterowania REZ - jest mega fun, przynajmniej ja miałem..Cóż zostało mi ostatnie przejście całej gry i będzie 200/200 - pozostaje lekki niedosyt, ale tych kilkanaście godzin świetnej zabawy niedostępnej gdzie indziej zawsze będę dobrze wspominał (a grę polecał). A z ciekawości - udało się komuś z Was zrobić w 1szym levelu ponad 200k ? Ja zrobiłem coś ponad 198k i nie umiem przekroczyć tej magicznej liczy :wacko::P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
No to został Ci najlepszy IMO level (w wielu grach, bez względu na gatunek, platformę)

Musze sie pod tym podpisac, po zaliczeniu ostatniego levelu to mozna sie juz klasc do trumny bo wszystko co jest warte zobaczenia na tym swiecie juz sie widzialo - totalny odlot tylko tyle napisze. Wlasciwe ta gra to dla mnie taki Wipeout, szokuje grafa, szokuje muza, daje mase satysfakcji z przechodzenia tego samego w kolko, no i mozliwosc masterownia i odpalania "przed pojsciem do pracy". Wiem jedno, to nie jest gra dla wszystkich, trzeba miec jakies zwarcie w czaszce zeby wsiaknac w ten klimat, szkoda ze jak zwykle nikt z moich znajomych nie dysponuje mozgiem zdolnym ogarnac Rez'a.

 

Orientuje sie ktos czy RezHD chodzi w 720p czy 1080p ?

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

w reza pamiętam jak na dc się grało, muszę sobie punkty w końcu kupic i pomęczyć to na xo. Za to happy tree friends to taka padaka że szok, jedna z najgorszych gier z xla, juz rocky bullwinkle czy jakos tak byl lepszy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.