Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gry region-free

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
348 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darko.

Darko.
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 10 January 2008 - 16:59

Mam pytania do kupujących w sklepach brytyjskich, oczywiście internetowych. Czy opłaca się kupować bundle'a GH III? Ile to może kosztować? Można zapłacić przy odbiorze?
  • 0

#2 ping

ping

sztywniutko

• PTT
  • 7370 postów

Napisano 19 January 2008 - 01:00

Juiced 2 - 29.99$
  • 0

#3 elsaint360

elsaint360
  • Wyrzutki
  • 195 postów
  • GG9348566
  • Tlen-
  • GamerTagelsaint
  • PSN ID-

Napisano 19 January 2008 - 17:29

W tych sklepach interneowych to duzo sr.ania się jest z zamówieniem, czy nie? bo chyba zaczną kupować
  • 0

#4 ping

ping

sztywniutko

• PTT
  • 7370 postów

Napisano 19 January 2008 - 18:37

no tak na chłopski rozum to wkładasz towar do wirtualnego koszyka, płacisz i czekasz ;)
  • 0

#5 ping

ping

sztywniutko

• PTT
  • 7370 postów

Napisano 23 January 2008 - 20:07

Jak donoszą szpiedzy z krainy deszczowców, azjatycka wersja Lost Odyssey która wyjdzie jutro ma otwarty region NTSC-J i PAL, nie śmiga tylko na NTSC-U. Miejcie tego linka na uwadze:
Play-Asia.com - Your One-Stop-Shop for Asian Entertainment
już jutro można kupić a znając życie szybko zejdzie.
  • 0

#6 MatekDM

MatekDM
  • Premium Member
  • 4223 postów

Napisano 25 January 2008 - 00:09

Witajcie. Mam pytanie dot. zakupu X360 ze stanów.

Chciałbym kupić konkretnie taką edycję...

http://www.amazon.co...B...3542&sr=8-1

Jak to się ma z przesyłką, wiem wszystko co do NTSC itd. Ile wynosi cło, czy jest ono pewne, proszę o jakieś porady, gdzie najlepiej kupić...

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
  • 0

#7 ShtaS

ShtaS
  • Użytkownicy
  • 2111 postów

Napisano 25 January 2008 - 00:29

z tego co mi wiadomo konsoli zamawiać się nie opyla. Nie dość, że NTSC, to an dodatek zabulisz kolosa za wysyłkę no i na pewno doliczą do takiego sprzętu cło.
  • 0

#8 MatekDM

MatekDM
  • Premium Member
  • 4223 postów

Napisano 25 January 2008 - 01:02

To, że NTSC to mi dynda i powiewa...

Kolosa za wysyłkę, tzn? Ile wynosi cło?

Pozdrawiam.

P.S.: A gdybym tak poprosił o zaniżenie wartości paczki do 45$? Jest to wykonalne?

Użytkownik Maciomaniak edytował ten post 25 January 2008 - 01:13

• 0

#9 mario87

mario87
  • Użytkownicy
  • 207 postów

Napisano 25 January 2008 - 03:01

Paczki otwierają czasami na cle. Jak będziesz miał szczęści to nie otworzą, albo pomyślą że to kalkulator czy wentylator, ale jak ktoś będzie wiedział co to, to płacisz cło. Z używanymi może jest inaczje i cła nie naliczają. Co do wartości cła to trzeba sprawdzić, zadzwoń do użędu celnego(albo gdzie indziej) o cło od elektroniki albo szukaj w internecie. Konsola trochę waży więc za przesyłke zapłacisz troszeczkę, zalezy jeszcze jaka wysyłka, kurierem czy sal, ale przy konsoli lepiej brać kurierem, szybciej i ubezpieczona(i to robi inne problemy).
Możliwe że za wystawienie cła użą celny zażyczy sobie zapłaty, więc uważaj. Sam nie wiem jak to dokładnie wygląda.

Jak obniżą wartość to w razie zaginięcia dostaniesz tylko te 45$, bo na tyle będzie ubezpieczenie, no chyba że będziesz brał bez ubezpieczania...

Sprawdz jeszcz czy amazon wyśle do Polski, w co wątpię, ale nie wiadomo, no chyba ze ten link to tylko przykład.

Użytkownik mario87 edytował ten post 25 January 2008 - 03:02

• 0

#10 MatekDM

MatekDM
  • Premium Member
  • 4223 postów

Napisano 25 January 2008 - 08:38

No właśnie, ten link to tylko przykład. Amazon nie wysyła poza granice USA. Kurcze, trochę jest tych problemów...

Dzięki za odpowiedź... ech, nie wiem, czy zdecyduję się na kupno tego za granicą...
  • 0

#11 sinner

sinner
  • Użytkownicy
  • 81 postów

Napisano 25 January 2008 - 13:12

Gra nie warta świeczki, lepiej poszukać czegoś na zagranicznym ebayu - byle z europy.
  • 0

#12 danielskii

danielskii
  • Użytkownicy
  • 1794 postów

Napisano 26 January 2008 - 14:01

sorki jesli powtorzylo sie to pytanie ale czy na okladkach/instrukcji z play asia sa te chinskie znaczki czy normalnie wszystko pisze po angielsku??
  • 0

#13 Towarzysz

Towarzysz
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 26 January 2008 - 17:39

Chinskie krzaczki, bo to w koncu Asia.
  • 0

#14 DaBig

DaBig
  • Użytkownicy
  • 319 postów
  • SkądZiemia
  • GamerTagDaBig

Napisano 27 January 2008 - 21:01

Mam takie pytanko. Wiem, że pewnie jest to wałkowane przez cały wątek, więc wybaczcie, ale muszę się upewnić. Kupiłem sobie Beowulfa w wersji NTSC. Podobno nie posiada blokady regionalnej, tzn. że bez problemów odpali mi się na klocku?
  • 0

#15 ping

ping

sztywniutko

• PTT
  • 7370 postów

Napisano 27 January 2008 - 21:18

odpowiedziałeś sam sobie na postawione przed chwilą pytanie - skoro nie posiada blokady regionalnej to jak najbardziej na Twoim klocku ruszy :P
  • 0

#16 DaBig

DaBig
  • Użytkownicy
  • 319 postów
  • SkądZiemia
  • GamerTagDaBig

Napisano 27 January 2008 - 21:21

Dzięki Ping. Chciałem się tylko upewnić, że "region free" to to samo, co "nie ma blokady regionalnej". Jeden koleś mi tak napisał, a ja nigdy wcześniej nie miałem styczności z grami "region free". Teraz już jestem spokojny :P Dziękówa jeszcze raz.
  • 0

#17 lukk

lukk
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 28 January 2008 - 00:57

Mam takie pytanko. Wiem, że pewnie jest to wałkowane przez cały wątek, więc wybaczcie, ale muszę się upewnić. Kupiłem sobie Beowulfa w wersji NTSC. Podobno nie posiada blokady regionalnej, tzn. że bez problemów odpali mi się na klocku?

Jesli tego beowulfa bedziesz mial z play asia, to mozesz nawet dostac wersje PAL ;) Wiem bo sam zamawialem NTSC region free, a dostalem PAL :P
  • 0

#18 Diabeu

Diabeu

born stubborn

• Użytkownicy
  • 2897 postów
  • SkądShitsville

Napisano 01 February 2008 - 07:24

sorki jesli powtorzylo sie to pytanie ale czy na okladkach/instrukcji z play asia sa te chinskie znaczki czy normalnie wszystko pisze po angielsku??

zależy od wydania, na europę i usa będzie po angielsku, jak kupisz japońca to siłą rzeczy będzie wykrzaczkowane
  • 0

#19 Malek POL

Malek POL
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 February 2008 - 12:02

Devil May Cry 4 - 59.90$
  • 0

#20 ping

ping

sztywniutko

• PTT