Skocz do zawartości

Gry region-free


Darko.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak donoszą szpiedzy z krainy deszczowców, azjatycka wersja Lost Odyssey która wyjdzie jutro ma otwarty region NTSC-J i PAL, nie śmiga tylko na NTSC-U. Miejcie tego linka na uwadze:

Play-Asia.com - Your One-Stop-Shop for Asian Entertainment

już jutro można kupić a znając życie szybko zejdzie.

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Mam pytanie dot. zakupu X360 ze stanów.

 

Chciałbym kupić konkretnie taką edycję...

 

http://www.amazon.com/Xbox-360-Pro-Value-B...3542&sr=8-1

 

Jak to się ma z przesyłką, wiem wszystko co do NTSC itd. Ile wynosi cło, czy jest ono pewne, proszę o jakieś porady, gdzie najlepiej kupić...

 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Paczki otwierają czasami na cle. Jak będziesz miał szczęści to nie otworzą, albo pomyślą że to kalkulator czy wentylator, ale jak ktoś będzie wiedział co to, to płacisz cło. Z używanymi może jest inaczje i cła nie naliczają. Co do wartości cła to trzeba sprawdzić, zadzwoń do użędu celnego(albo gdzie indziej) o cło od elektroniki albo szukaj w internecie. Konsola trochę waży więc za przesyłke zapłacisz troszeczkę, zalezy jeszcze jaka wysyłka, kurierem czy sal, ale przy konsoli lepiej brać kurierem, szybciej i ubezpieczona(i to robi inne problemy).

Możliwe że za wystawienie cła użą celny zażyczy sobie zapłaty, więc uważaj. Sam nie wiem jak to dokładnie wygląda.

 

Jak obniżą wartość to w razie zaginięcia dostaniesz tylko te 45$, bo na tyle będzie ubezpieczenie, no chyba że będziesz brał bez ubezpieczania...

 

Sprawdz jeszcz czy amazon wyśle do Polski, w co wątpię, ale nie wiadomo, no chyba ze ten link to tylko przykład.

Edytowane przez mario87
Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanko. Wiem, że pewnie jest to wałkowane przez cały wątek, więc wybaczcie, ale muszę się upewnić. Kupiłem sobie Beowulfa w wersji NTSC. Podobno nie posiada blokady regionalnej, tzn. że bez problemów odpali mi się na klocku?

 

Jesli tego beowulfa bedziesz mial z play asia, to mozesz nawet dostac wersje PAL ;) Wiem bo sam zamawialem NTSC region free, a dostalem PAL :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam takie pytanko

dlaczego gierki z Play asia (region free) sa duzo tansze przykladowo u mnie w sklepie orange box 60e w play asia z tego co pamietam okolo 40e. Jesli zamowie gierki z Play Asia to moge bez strachu o zbanowanie konsolki grac normalnie? Nie kupilem konsolki zeby ja przerabiac i dlatego wole miec mniej ale orginalych gier i cieszyc sie np LIVE niz piracic:) Rozumiem ze ktos sobie moze narzucic marze jednak w przypadku nowosci roznica okolo 20e to troche sporo wiec poprostu sie zastanawiam czy na Play Asia sa to legale. Jesli tak to chyba zrobie spore zamowienie bo ostatnio podliczylem ze na same 6 nowych gier w ostatnie 2msc wydalem 420euro a zamawiajac przez play asia zaplacilbym polowe mniej:)

 

PS.

Moze komus sie wyda durne pytanie ale zawsze jak widze cos tansze to szukam haka:)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

nie, piratami handlują. Pytanie faktycznie dziwne. :/

Play-Asia jest w pełni legalnym sklepem, nie handlują bootlegami, zamawiam od nich mnóstwo gier, nie wiem skąd wziąłeś tu temat przerabiania konsol i piractwa ^_^ gdyby handlowali piratami to szybko by ich zamknęli.

Nie masz się czego obawiać, takie ceny to normalka.

Jednak pamiętaj o jednym - lepiej zamówić kilka gier w osobnych paczkach niż jedna wielką pakę, zamawiając w ten sposób masz większą szansę na uniknięcie cła.

Aha - zawsze sprawdzaj region zakupywanej gry aby pokrywał się z regionem Twojej konsoli.

 

 

Dzisiejszy dzień sponsorują łatwe calaki:

 

Jumper: Griffin's Story - 44,90$ Region Free

Cars / Fuzion Frenzy 2 / Open Season - 34,90$ - 3 Gry w jednym pudle za 34,90$. Open Season i Fuzion Frenzy 2 są region free, Cars ruszy tylko na konsoli NTSC-J i NTSC-U

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
nie, piratami handlują. Pytanie faktycznie dziwne. :)

Play-Asia jest w pełni legalnym sklepem, nie handlują bootlegami, zamawiam od nich mnóstwo gier, nie wiem skąd wziąłeś tu temat przerabiania konsol i piractwa :) gdyby handlowali piratami to szybko by ich zamknęli.

Nie masz się czego obawiać, takie ceny to normalka.

Jednak pamiętaj o jednym - lepiej zamówić kilka gier w osobnych paczkach niż jedna wielką pakę, zamawiając w ten sposób masz większą szansę na uniknięcie cła.

Aha - zawsze sprawdzaj region zakupywanej gry aby pokrywał się z regionem Twojej konsoli.

 

 

Dzisiejszy dzień sponsorują łatwe calaki:

 

Jumper: Griffin's Story - 44,90$ Region Free

Cars / Fuzion Frenzy 2 / Open Season - 34,90$ - 3 Gry w jednym pudle za 34,90$. Open Season i Fuzion Frenzy 2 są region free, Cars ruszy tylko na konsoli NTSC-J i NTSC-U

 

dzieks nie chodzilo mi ze musza to byc od razu piraty ale widzialem ze byla np ostatnio akcja na allegro gosc sprzedawal niby legalnie a jednak okazalo sie ze nie zupelnie i wlasnie tez byly po podobnych cenach:)

Oki wiec musze zamowic pare sztuk bo okazja widze ze jest jeszcze drugi sklep dvdcrave tez naprawde ladne ceny porownojac do tego co mam tutaj np u mnie w miescie to tak: Gearsy od 55-70euro, Assasin Creed 55e, COD4 60e....;) nie powiem zarobki kilkunastokrotnie wieksze niz w polsce ale kuzwa nie lubie przeplacac za cos co moge dostac o prawie polowe taniej:)

Odnośnik do komentarza

Do ilu gier moge zamowic w jednej paczce nie narazajac sie na clo?

Czy komus z forum zdarzylo sie wpasc?

Jaki jest koszt wysylki z play-asia?

Czy da sie uniknac cla zamawiajac konsole(od tych najmniejszych do tych najwiekszych)?

Ile trzeba czekac na przesylke z play-asia?

Czy zdarzylo sie komus z was, zeby paczka zaginela? Placimy z gory, gdyby placic przy odbiorze nie byloby problemu

Jak dokonywac platnosci za gre?

Odnośnik do komentarza

Mój brat wpadła z PSP jeszcze przy premierze japońskiej jak zamawiał więc nie mam przekonania do zamawiana czegoś co będzie kosztować ponad 1000złotych

2 gry mogą wejść do paczki ale czy więcej nigdy nie ryzykowałem

czeka się z tydzień dwa mniej więcej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...