Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wyłącz konsolę całkowicie - przytrzymaj wyłącznik kilka sekund.

2. włacz konsolę trzymając R - włączy Ci się recovery menu

3. Wejdź do 'Advanced' i wybierz 'Toggle USB (flash0)

4. Skopiuj sobie wszystko i trzymaj na dysku bo jak Ci coś padnie to sobie odratujesz konsole

5. teraz weź sobie otwórz folder jaki ściągnęłeś theme'a i masz tam foldery 'font', 'vsh/modules' i 'vsh/resources' - skopiuj te foldery i jak zapyta Cię o to czy zastąpić wszystkie pliki to daj 'tak na wszystkie' - jak Ci skopiuje wszystko to dajesz 'back' a potem 'exit' i konsolka właczy Ci się z nowym themem

pamiętaj żeby potemw opcji themów ustawić Original theme :(

 

--

odpowiedzialnośc za grzebanie we flash0 bierzesz na siebie!

Odnośnik do komentarza

mam problem z cxmb, mam soft 3.71-4 m33. Chcialem wrzucic sobie themy .rco wszystko byłoby git gdyby wyswietlaly sie poprawnie. Robilem wszystko co jest w tutku http://www.dcemu.co.uk/vbulletin/showthread.php?t=75608 . Themy sie odpalaja ale sa bardzo nieczytelne, ikonki nachodza na siebie itp.

Zrobilem format flash1 ale i to nic nie pomoglo :(. Czy jest na to jakis sposob ?

Odnośnik do komentarza

Czy brać tą kartę :( , jeśli miałbym przed wcześniejszym zakupem, możliwość jej sprawdzenia? Czy to, że będzie działała na początku oznacza, że nie będzie z nią problemów później?

...czy może nie skąpić, mieć spokój i kupić .

 

Pewnie odpowiedzi będą jednoznaczne :D

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Czy brać tą kartę, jeśli miałbym przed wcześniejszym zakupem, możliwość jej sprawdzenia? Czy to, że będzie działała na początku oznacza, że nie będzie z nią problemów później?

...czy może nie skąpić, mieć spokój i kupić .

 

Pewnie odpowiedzi będą jednoznaczne :(

MateuszAllegro (80) (Kupujący) Negatywny pon 09 gru 2002 16:26:24 CET 8510373

Jeżeli ktoś chce kupić sobie ziemniaki za 2250zł to poloecam tego (pipi) (pipi)a (pipi)anego.

 

ahahahhahahaaa xD

Odnośnik do komentarza

Zapytaj sie suki meilem jaki kod / oznaczenie ma te memorka. wczesniej podawalem jak rozpoznac real od fake. jezeli sklamie i dostaniejsz cos innego niz napisala to masz podstawe do zwrotu a szmate podac do allegro ze robi w konia. efekt zawieszenie konta.

 

anyway zapytaj sie koniecznie jakie symbole opisuja te memorke. znajdziesz je w temacie karty pamieci

Odnośnik do komentarza
odpisalem wczesniej w ten sposob ze wzgledu na "zly link".

 

jesli juz wybierasz pomiedzy tym soniakiem i ultra2 to bierz ultra 2.

 

a jesli ze wzgledow finansowych kusi Cie troszke tanszy soniak to... lepszym wyborem bedzie sandisk [zwykly niebieski- ta sama cena i pojemnosc]

dzięki, i właśnie chyba sie zdecyduje na tego sandiska ultra 2 wole już dopłacić te kilka dzieciąt zł i być w pełni szczęśliwym

 

Nie kupuj od marcelinki to czit

...???

 

Zapytaj sie suki meilem jaki kod / oznaczenie ma te memorka. wczesniej podawalem jak rozpoznac real od fake. jezeli sklamie i dostaniejsz cos innego niz napisala to masz podstawe do zwrotu a szmate podac do allegro ze robi w konia. efekt zawieszenie konta.

 

anyway zapytaj sie koniecznie jakie symbole opisuja te memorke. znajdziesz je w temacie karty pamieci

...nie będę jak coś pytał sie meilem, tylko sie do "niej" przejdę :( i opadam co i jak - już wcześniej o tym pisałem, że po tą z allegro nie mam daleko :D

Odnośnik do komentarza
Przepraszam za zamieszanie, podałem zły link :( , chodziło o tą kartę :P

 

to po co pytasz...

...pytam, czy jeśli tą kartę będę mógł przetestować przed zakupem i by było wszystko w porządku, to czy może sie coś z nią dziać w przyszłości?

 

Sony chyba nigdy nie wydalo 4 gb pro duo z oznaczeniem "HIGH SPEED" jesli dobrze mi sie wydaje. A "marcelinka" nie jest kobieta ;p to rudy troche sepleniący jąkała ( powaga :D )

Odnośnik do komentarza

szybciutkie pytanko:

jakie są najlepsze (względne pojęcie, więc powiedzmy że najdłuższe) gry RPG na pi es pi?

narazie rozważąm FF tactics albo Disgaea'e, ale może są jeszcze jakieś mniej znane w podobnych klimatach?

 

z góry dzięki za pomoc

 

 

edit:

monster hunter też brałem pod uwagę :( tylko czy to jest rpg?

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.