Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

tak, tyle ze giga pack nazywa sie zdeczka inaczej, to sa zestawy z grami i memorką, np. daxter pack (konsola, memorka 1gb, gra daxter, ladowarka) albo star wars pack, spiderman pack, simpsons pack. nie wiem czy mozna to nazwac giga pack ale imo lepsze sa takie zestawy, btw slima mozesz i kupic bez ubrania, czyt, naked ;) (konsola, ladowarka, byc moze jakas mala memorka)

Odnośnik do komentarza

No sprowadzenie z usa Psp daxter pack kosztuje:200$konsolka+60$wysyłka i cło do tego więc taniej kupić w Polsce gołą i dokupić te akcesoria niż w stanach:) chyba,że sie ma rodzinne w usa,która przyjeżdża co 1-2miesiące:P..Ja mam wujka ale przyjeżdża bardzo rzadko raz na rok-2 lata:P

 

Edit 1: Znalazłem dziś(15.01.2008) całkiem przypadkiem sklep który oferuje Psp slim&lite w wersji limitowanej to znaczy zestaw:gra i film Spider-man+konsolka koloru czerwonego...Nazwy sklepu nie podam.Ale jeśli ktoś chce znać to niech napisze PM..Bynajmniej sklep jest w Polsce:)....

Edit2:Dziś(16.01.08) sie doczytałem w PE#125 bodajże,że europa dostała właśnie wersje z Spider-manem i the simpsons:D

Edytowane przez mlodziak1993
Odnośnik do komentarza

mam głupie pytanie:P ale mnie nurtuje od dłuższego czasu więc pytam:D

 

czy lepiej wyładować baterię do końca i wtedy dopiero ładować, czy "po trochu" doładowywać? tzn. wykończyć do połowy i załączyć do ładowania. chodzi mi o zdrowie baterii:)

 

sry za nadmiar słowa "ładować" ale nie umiałem inaczej tego sformułować :P

Odnośnik do komentarza

ban ci nie grozi, gralem dotychczas troche w kill zona, duzo w wipeout'a malo bawilem sie wormsami, i jak dotąd nic, wypas pelną gęba.

 

a wracajac do divx;a to tez mam nadzieje na ujrzenie tej opcji w FW 4.0, tak samo jak oblsuge kart 16 GB, nie czekajac na M33 od razu zainstaluje, dwa dni temu jechalem do wawy pociagiem nie powiem 3 filmy obejrzalem w czasie podrozy, tam jeden i polowa drugiego i w drodze powrotnej druga polowa i trzeci, podroz minela tak szybko ze niezauwazylem, wsiadlem i juz trzeba bylo wysiadac. dzis konwertuje filmy do mp4 bez kompresji, zostawiam wielkosc pliku na full z ekranem 368x208, psp pieknie rozciaga obraz na pelen ekran. :) zwyczajny wypas.

 

cos jednak nie wierze w to niebo od sony. :P

Odnośnik do komentarza

witajcie chłopcy i dziewczynki!!Skoro na 32megowej karcie pamięci(chociaż to i tak już nie ma znaczenia, bo mam karte 1mega :vincencik: zmieści sie 8mptrójek to związku z tym mam pytanie jak wyglada sprawa odtwarzania tychże na PSP??Czy odbywa to się w "delkatny" sposób tzn jedną końcówkę jakiegoś kabla podłąncza się do kompa za pomocą usb lub czegoś innego a drugą do PSP i działa to na zasadzie pendrive'a, czy bardziej wyrafinowanie przez Wi-Fi???Poprostu żeby nie było bez jakiegoś "hackowania"bez jakiś tam codeców czy cuś bo to mnie dobija :wkurzony:

 

PS:Dajcie jakiś sign chodzby odpowiedzią "TAK" że takie cuś było;]

Edytowane przez m_waszka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.