Skocz do zawartości

Viva Pinata


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Jest jakiś sposób na chuliganów?(zwłaszcza na profesora) oprócz wynajmowania stróżów.

i jeszcze pytanie,w jaki sposób przyspieszyć wzrost bananowca,wilczej jagody,jezyny,klejnotowca i dębu?Nawóz od Ivorego nie działa na te roślny :(

odp 1

na chuliganów najlepsze jest wybudowanie pomnika - nazwy nie pamiętam

pomnik wygląda ja szabla wbita w ziemię (chyba znajdziesz u Ivorego)

 

odp2

nawozy nie przyspieszają wzrostu tylko powodują ze wiecej owoców później jest na drzewie/krzaku czyli wiecej jest gałezi

jesli chodzi o nawozy do drzew/krzaków to ważny jest także moment podania najlepiej za niedługo po tym jak drzewo wypuszcza pąki, pomocny jest takze sygnał dzwiekowy w momęcie podawania nawozu

dzwiek melodyjny (ładny- taki sam jak na małych roślinach) to nawóz zadziałał

dzwiek nieładny (jak błedna odpowiedz w teleturnieju - takie skojarzenie mam) to wybrałeś zły moment i nawóz nie zadziałał

ogólnie dośc trudno wyłapać moment nawożenia ja zużywam czesto wiecej nawozu by trafić wszystkie trzy momenty

wyglada to tak ze daje pierwszą dawke az usłysze dobry dzwiek i potem nawóz nie działa przez ok 1-2minuty (w zależnosc od drzewa) i znów daje dawke co 15sek az usłysze dobry dzwiek i znów czekam 1-2minuty i znów daje az usłysze dzwiek pozytywny

sory ze odpowiedz zagmatwałem ale ciężko przelać to na klawiature

 

nawóz od Ivorego też działa (tak samo jak inne nawozy - też trzeba trafić w odpowiedni moment nawożenia)

 

a to lista nawóz-roślina

czerwony - chili,jabłoń, mak

żółty - banan, słonecznik, kukurydza, stokrotka, jaskier

pomarańczowy - strlicja, marchew, dynia

fiolet - jeżyna, wilcza jagoda, tulipan, lwia paszcza, rzepa, lilia wodna

niebieski - dzwonek, klejnotowiec

brązowy - sitowie, małpi orzech, jodła, orzech laskowy

zielony - agrest, dąb, rukiew wodna, orchidea

Odnośnik do komentarza
Jest jakiś sposób na chuliganów?(zwłaszcza na profesora) oprócz wynajmowania stróżów.

i jeszcze pytanie,w jaki sposób przyspieszyć wzrost bananowca,wilczej jagody,jezyny,klejnotowca i dębu?Nawóz od Ivorego nie działa na te roślny :(

odp 1

na chuliganów najlepsze jest wybudowanie pomnika - nazwy nie pamiętam

pomnik wygląda ja szabla wbita w ziemię (chyba znajdziesz u Ivorego)

 

odp2

nawozy nie przyspieszają wzrostu tylko powodują ze wiecej owoców później jest na drzewie/krzaku czyli wiecej jest gałezi

jesli chodzi o nawozy do drzew/krzaków to ważny jest także moment podania najlepiej za niedługo po tym jak drzewo wypuszcza pąki, pomocny jest takze sygnał dzwiekowy w momęcie podawania nawozu

dzwiek melodyjny (ładny- taki sam jak na małych roślinach) to nawóz zadziałał

dzwiek nieładny (jak błedna odpowiedz w teleturnieju - takie skojarzenie mam) to wybrałeś zły moment i nawóz nie zadziałał

ogólnie dośc trudno wyłapać moment nawożenia ja zużywam czesto wiecej nawozu by trafić wszystkie trzy momenty

wyglada to tak ze daje pierwszą dawke az usłysze dobry dzwiek i potem nawóz nie działa przez ok 1-2minuty (w zależnosc od drzewa) i znów daje dawke co 15sek az usłysze dobry dzwiek i znów czekam 1-2minuty i znów daje az usłysze dzwiek pozytywny

sory ze odpowiedz zagmatwałem ale ciężko przelać to na klawiature

 

nawóz od Ivorego też działa (tak samo jak inne nawozy - też trzeba trafić w odpowiedni moment nawożenia)

 

a to lista nawóz-roślina

czerwony - chili,jabłoń, mak

żółty - banan, słonecznik, kukurydza, stokrotka, jaskier

pomarańczowy - strlicja, marchew, dynia

fiolet - jeżyna, wilcza jagoda, tulipan, lwia paszcza, rzepa, lilia wodna

niebieski - dzwonek, klejnotowiec

brązowy - sitowie, małpi orzech, jodła, orzech laskowy

zielony - agrest, dąb, rukiew wodna, orchidea

ale mój problem polega na tym że właśnie na tych gatunkach które wymieniłem nie mogę "wyczuć tego momentu w którym trzeba nawozić,we wszsytkich roslinach uzyskałem "potrójny wzrost" a w wymienionych przeze mnie gatunkach nie moge nawet 1 stopnia zaliczyć mimo ze robie wszystko analogicznie jak w innych roslinach.

Próbowałem nawet od razu nawozić jak tylko ziarenko dotkneło ziemi,ale cały czas nic...:(

Odnośnik do komentarza
pinata jest jak crackdown i angielska wersja bedzie miala od razu jezyk pl?

bo na znanym serwisie jest za grosze nowka

tak to jest polska wersja (jesli oczywiscie w dashu ostawisz polski jako podstawowy jezyk)

 

ale mój problem polega na tym że właśnie na tych gatunkach które wymieniłem nie mogę "wyczuć tego momentu w którym trzeba nawozić,we wszsytkich roslinach uzyskałem "potrójny wzrost" a w wymienionych przeze mnie gatunkach nie moge nawet 1 stopnia zaliczyć mimo ze robie wszystko analogicznie jak w innych roslinach.

Próbowałem nawet od razu nawozić jak tylko ziarenko dotkneło ziemi,ale cały czas nic...:(

 

najlepiej brać pod uwage te dzwieki które opisywałem, czy wogóle odróżniasz różnice dzwieku gdy dajesz nawóz? jesli chodzi o te gatunki co podałeś to napewno nie należy nawozić zaraz po posianiu

dodatkowo ma znaczenie nawodnienie ziarna (by nie było za sucho ani za mokro w całym czasie wzrostu rosliny az do dorosłej formy gdy znaczek nawodnienia już znika)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
mam problem ze zrobieniem ciasta marchewkowego - probowalem marchewki z ziemki jak kupic gotowa + bart na 100% czyli zloty i ciagle mu nie wychodzi (probowalem z 5-6 razy)

 

nvm

marchewka nie może być taka wsadzona do ziemi (bo jeszce rośnie i nie jest dojrzała)

marchewka musi być dojrzała (czyli taka która już nie jest roslinką tylko leży luźno na ziemi - wypadła jako dojrzała z ziemi) lub kupiona u kobitki w sklepie w kategoriach "warzywa"

i dopiero taką marchewke zaznaczasz by Bart przerobił (oczywiscie na 100%) - wyjdzie napewno

 

to samo tyczy sie przerabiania innych warzyw np dynia -> dynia hallowinowa

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza

Jak chce ktos poradnik z gry-online w pdf-ie to walic na pw. Na stronie jest platny ;)

Mi sie bardzo przydal, gdyby nie on watpie zebym niemal cala gre zaliczyl(brakuje mi tylko achiva za wartosc pinaty pow. 10 000 i 50h gry). Najgorszy jest tylko achievement zeby ugrac 50h, a po niecalych 20h ma sie juz prawie cala gre :/

Odnośnik do komentarza
Jak chce ktos poradnik z gry-online w pdf-ie to walic na pw. Na stronie jest platny ;)

Mi sie bardzo przydal, gdyby nie on watpie zebym niemal cala gre zaliczyl(brakuje mi tylko achiva za wartosc pinaty pow. 10 000 i 50h gry). Najgorszy jest tylko achievement zeby ugrac 50h, a po niecalych 20h ma sie juz prawie cala gre :/

poradnik bardzo dobry (też mam) choć nie ustrzega sie od kilku błędów (zazwyczaj gdy chcemy kolorystyke pinaty zmienić)

 

 

co do wartości pinaty to najlepiej weź jednorożca ubierz go w drogie rzeczy co da ci około 8000 wartosci i potem wysyłaj go do fabryki (jak są misje "wyslij pinate najlepiej jakąś cenną) - to wysyłane spowoduje podbicie wartosci pinaty po kilku wysłaniach powyzej 10000 - i osiągniecie zdobyte

 

a osiągniecie za 50h nie jest nudnawe (dla mnie) - ja obecnie mam już ok 80h (wszystkie osiagniecia zdobyte ale wszystkich wersji pinat nie zdobyłem)

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Mam glupi problem bo chcialem dac Ivorowi 1000 monet zeby zamienic go w sprzedawce ale on tylko raz sie pojawil i do tej pory mnie nie odwiedzil z czasem sam przyjdzie czy da sie go jakos zawolac ??

jak rozumiem dałeś już ten 1000

teraz jak przyjdzie (kiedyś tam - okres czasu nieznany) to powie ze zainwestował twe pieniądze w handel i od tej pory bedzie w zakładce z osobami (tam gdzie jest budowniczy lekarz itp)

napewno nie da sie go zawołać by stał sie sprzedawcą

a moze masz go już w zakładce tylko nie zauważyłeś??

Odnośnik do komentarza
wlasnie jeszce nie dalem mu kasy i mam taki zamiar ale on wogole nie przychodzi i nie wiem czy da sie cos z tym zrobic czy on sam kiedys z wlasnej woli przyjdzie ??

on napewno pojawia sie sam

to jest zależne od posiadanego poziomu ogrodnika tzn Iwor pierwszy raz pojawia sie na poziomie 12

który poziom ogrodnika obecnie posiadasz??

dobrze też nie dać od razu całego 1000 tylko np w 2-3 ratach

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.