Skocz do zawartości

Twoja Pierwsza Platformówka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Albert Wesker

Flimbo`s Quest. Dostałem C64 razem z cartem na którym było kilka gier w tym genialne Flimbo. Przeszedłem tą grę dziesiątki razy (magnetofon jakoś później dostałem). A moja miłośc do platformówek zaczęła się wraz z Super Mario 64 dla którego w 1997 kupiłem N64 :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Giana Sisters na C64, pamiętam, że dzięki tej grze nauczyłem się mówić przeszedłem :) po co skończyłem level krzyczałem, "jeee przeszłem" a siora oglądająca jak gram, poprawiała mnie na "przeszedłem" (nie wiem jak teraz ale wtedy nie były dopuszczalne te dwie formy)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja napiszę trochę więcej jakie zaczynałem na każdej mojej platformie jakie pierwsze miałem platformówki a więc:

 

PEGAZUS -SUPER MARIO

AMIGA - SUPER FROG

PC (486) - HOKUS POKUS

PSX - GEX 3D

PS2 - SPYRO

PSP - LITTLE BIG PLANET

XBOX 360 - LEGO INDIAN JONES

NINTENDO 3DS - MARIO LAND 3D

PS3 - LITTLE BIG PLANET 2

WII - MARIO GALAXY

 

więciej sprzętu nie posiadam.

Edytowane przez RoniWorlds
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

pierwsze bylo mario ale jako ze nigdy nie posiadalem pegazusa jakos milosc sie nie urodzila. Na commodore tez jakos stricte gier platformowych nie lubilem. Za to totalna milosc zaczela sie wraz z kupnem amigi 600: super frog, zool, brian the lion, mr nutz, ruff and tuble, another world, flashback(choc te dwie to juz troche naciagane platformowki)

Odnośnik do komentarza

zaczynalem od commodore c+4 ale z tamtego okresu pamietam jakies strzepy. gralem w te pirackie skladanki gdzie bylo pelno kawalkow roznych gier i w pamiec zapadla mi najbardziej gra oparta o mange usagi yojimbo. w sumie nie byla to taka czysta platformowka a bardziej chodzilo tam o okladanie sie mieczami i przemierzanie swiata w prawo, tylko okazyjnie podskakujac. no bardzo mi sie podobalo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...