Skocz do zawartości

Mario Czyli Przygody Wasatego Hydraulika I Nie Tylko.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...

Marian z Pegasusa wymiata, wiadomo.

Jakiś czas temu jednak zniszczył mnie właśnie Mario 64. Tu człowiek myśli, że PSX to jedyna słuszna konsola, zagrywa się w Crasha, potem już na PS2 w Ratcheta i gardzi biednym Mariankiem, a po latach odkrywa tą genialną grę i zdaje sobie sprawę, że tamte "soniakowe" tytuły to jedynie wstęp do najlepszej platformówki na konsole: Mario 64. NIESAMOWITE pokłady miodu, coś po prostu takiego, że na siłę trzeba odciągać od konsoli. Zakładam, że Super Mario Galaxy jeśli nie lepszy, to przynajmniej jest na takim poziomie jak M64, czyli absolutny szczyt... Kurde, Wii, taniej!

 

Racja coopa! Mam dokładnie to samo! Zawsze myślałem, że Crash jest świetną platformówką, ale w porównaniu z geniuszem Mario 64, odpada w przedbiegach. Crash ma może ciekawszy świat i bardziej charyzmatyczne postaci, ale jeśli chodzi o czysty gameplay, to Mario go nokautuje w pierszej rundzie!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Gość GregZPL

W moim przypadku Mariany w 3D zdecydowanie > Mariany w 2D. W Super Mario Brosy grałem jakoś bez większego zaangażowania. Za to Super Mario 64 ukształtował mnie jako gracza. Hajp zaczął się od przeczytania recenzji SM64 w Secret Service. W tym samym numerze był też test N64 i zdecydowałem, że ciężko zarobione przez wakacje i święta pieniądze przeznaczę na Nintendo 64, a nie Playstation. To był rok 1997, a kupno N64 był świetną decyzją. Super Mario 64 to moja gra życia, przeszedłem dziesiątki razy i przejdę jeszcze nie raz. Od czasów SM64 jestem fanbojem platformówek 3D, to mój ukochany gatunek.

Super Mario Sunshine rozczarował mnie. To była świetna gra. Ale ja czekałem na bezkonkurencyjną. A od SMS były lepsze tytuły, chociażby Jak&Daxter. Na szczęście Super Mario Galaxy 1 i 2 zatarły średnie wrażenie po SMS i dla mnie to gry tej generacji i 2 oraz 3 miejsce na mojej liście gier wszechczasów. Nie zawiódł też Super Mario 3D Land. Świetny tytuł będący hybrydą Marianów w 3D i serii NSMB. Zwłaszcza efekt 3D jest świetny.

Super Mario to moja ulubiona seria gier. Czysty fun, świetne universium które pozwala na zdecydowanie więcej niż platformówki (seria Mario&Luigi rządzi, tak samo Paper), dopracowanie do granic możliwości. Współczuję wszystkim hejterom, bo nie wiedzą co tracą

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość GregZPL

Ja grałem na Wii w Super Mario RPG ze SNESa. Na 42 calach. Wygląda koszmarnie i nie da się grać. Miejsce SNESowych gierek jest na handheldzie już tylko. Tam wyglądają znośnie. Na telewizorze to masochizm

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Ja grałem na Wii w Super Mario RPG ze SNESa. Na 42 calach. Wygląda koszmarnie i nie da się grać. Miejsce SNESowych gierek jest na handheldzie już tylko. Tam wyglądają znośnie. Na telewizorze to masochizm

 

Nie masz do końca racji :). Po prostu nie można grać w wersje z Virtual Console, a na emulatorku z odpowiednimi filtrami. Kupiłem sobie Classic Controllera Pro i powiem Ci, że jest naprawdę zaje,biście nawet na HDTV. Bo faktycznie, jak na żywca odpalasz wersje z VC to można dostać odruchu wymiotnego i całkowicie się zniechęcić.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...
Gość GregZPL

Jest wersja Mario 64 z normalną kamerą ( nie DS ) ? Kolejna próba, kolejna rezygnacja, mocno irytuje. Zaraz mnie Albert obskoczy.

 

Kamera już za czasów N64 drażniła momentami, teraz musi frustrować. No cóż, oldskul. Gra ma 18 lat, więc trzeba jej to i owo wybaczyć. Ręczne ustawianie pomaga, ale nie zawsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.