Skocz do zawartości

Table Tennis


hooki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Warto, bez dwoch zdan. Bylem mocno zaskoczony ze gra bedzie az tak dobra. Eh jak sobie przypomne te batalie na all-star z Koreancem albo Markiem to od razu banan na mordzie sie pojawia, niedosyt budzil Jurgen. Niby finalowy zawodnik, a robilem go jak chcialem, dostawal 3-4 pkt na gema.

Zawsze najbardziej lubilem grac Jesperem, dobrze sie nim rąbało drewno ;]

 

Zaluje ze sie tak szybko pozbylem tej gry, ale na pewno ja jeszcze w przyszlosci ponownie kupie. Na razie mam ogromne zaleglosci w innych tytulach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
oki poprawka, turniej na hard, osotani przeciwnik. Ja(jesper) vs Luc -_-. No i nie ma bata na niego.. Grałem tez innymi postaciami, ale zawsze na ostatnim kolesiu sie wykładałem.

 

Jesper ma dobry power więc cioraj na koniec stołu, a wtedy Luc powinien podbić piłeczkę wyżej i będziesz mógł smasha zrobić. Trudne to to nie jest :)

Odnośnik do komentarza

dokładnie hehehehehehe, ja to przy żadnej grze tak nie bluzgałem przez zaciśnięte zęby

człowiek walczy, stara się żeby typowi chociaż jeden punkt ukraść z serwu a ten jak nagle dostaje spida to pokrywka na deklu sama podskakuje od szału który właśnie gracza ogarnia

 

nie zmienia to faktu że TT podobnie jak NG to gra stricte perwersyjna - karze cię co chwilę a ty i tak do niej wracasz po kolejne klapsy

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
(pipi).a! -_-. Zastanawiam sie czy wyszedłem juz z wprawy czy ten je.bany LUC jest taki kozak :/. Nosz o mało co pada dzisiaj nie rozwaliłem. Ile stresu. Gram Jasperem(pro circuit), ale kimkolwiek bym nie gral zawsze w tym miejscu (to chyba finał?) blokuje sie i ni chu chu kuźwa.. Dawno się tak nie zirytowałem.

 

Perfect Serva stosujesz? Dla wszystkich są to 4 kroki w prawo+gałka w lewo jak juz przyjmiesz pozycje i max podkręcenia i siły (dla niektórych musisz wyczuć inna siłę, ale to już na all-star). Jedynie własnie Jesper i Solayman sa wyjątkami bo im trzeba dać 4 kroki w prawo + 2 do tyłu aby uzykać Perfect (są za silni i robia FAULTy bez kroków w tył).

 

Ogólnie stosuj taktyke aby "pogonić" przeciwnika po stole w lewo i prawo. Puszczasz X'em piłke w lewo (tak wychylasz gałke aby przeszła niemal równolegle do siatki), koles biegnie i albo nie zdąża albo odbija a Ty na druga stronę A. 99% że nie dobiegnie. Tak pokonywałem Marka i Jung Soo na All Star za każdym razem (a tych razów było 22 bo robilem all star dla wszystkich postaci 2 razy ;) )

Edytowane przez lukk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...