Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Demko nowego Raymana zadebiutuje już podczas nadchodzącej aktualizacji Live/PSN. Dostaniemy 3 plansze, każda w innej scenerii.

 

http://www.eurogamer...-date-announced

 

P.S. Jakby ktoś zapomniał to premiera gry nastąpi 25 listopada.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Recenzja od Gamezilli:

Rayman przywraca wiarę w mocno zakurzony gatunek platformerów 2D i przypomina nam, dlaczego tak naprawdę kochamy gry wideo.

http://gamezilla.kom...-rayman-origins

 

Ocena wraz z plusami/minusami:

 

Ocena: 9/10

 

Plusy:

+ fenomenalna oprawa 2D

+ staroszkolny gameplay

+ ilość i jakość leveli

+ świetna w singlu, bardzo dobra na multi

Minusy:

- multiplayer niewymagający kooperacji

 

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Akurat do co opa to ona nie jest bardzo stworzona i bardzo się z tego cieszę :)

 

A takie teksty mnie mega budują:

 

"Jeżeli zdecydujesz się na taki styl grania, Rayman Origins zafunduje Ci kilkadziesiąt godzin przed telewizorem. Dużo, ale nawet "przebiegnięcie" przez grę zabiera dobre kilkanaście godzin. I to "naście" bliżej 19, niż 11. Jak na dzisiejsze standardy i gatunek jaki reprezentuje Rayman, jest to rewelacyjny wynik."

 

Jak ogólnie mam w (pipi)e wyniki sprzedaży, tak teraz bardzo bym chciał aby sprzedał się świetnie to jest szansa na odrodzenie AAA platformówek.

Odnośnik do komentarza

no to zajebiście jak gra jest na kilkanaście-kilkadziesiąt godzin, wątpię w dobrą sprzedaż, to byłby mega hit w cyfrowej dystrybucji tak jak początkowo planowano, a tak gra przepadnie pomiędzy premierami bf, cod, skyrim, halo, AC, itd.

Moim zdaniem, dobrze, że jednak wydali w pudełkowej edycji. Bo wcześniej faktycznie planowali wydać w cyfrowej dystrybucji ale dodatkowo jeszcze w formie epizodów, czyli nie dość, że nie wiadomo na jaki okres czasu by się to rozciągnęło, to jeszcze pewnie za wszystko zapłacilibyśmy więcej niż za jedną grę na premierę. A pewnie gra i tak za jakiś czas trafi na PSN/XBLA (ale jako całość, nie podzielona na epizody).

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demo i wiem, że będę kupować tą grę na premierę tym bardziej,że gwarantuje ona rozgrywkę na 20h. To jest hołd złożony klasycznej szkole platformerów 2d reprezentowanych kiedyś przez takie tytuły jak Alladyn, Super Frog, Zool czy Heart of Darkness.

 

Totalny must have dla wszystkich co tęsknią za tym gatunkiem gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, prawdziwa stara szkoła platformówek, piękna grafika 2D, fajne animacje, tytuł obowiązkowy :)

 

Widać że gra dla starych wyjadaczy bo ginie/spada się często, szkoda że tak małe zainteresowanie nowym Raymanem jest ;/

 

aha demo na XBL ma 350MB i jest w PL wersji

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

mnie ta gra zabiła....demko chyba 5 razy ukończyłem....arcydzieło...czuje się jakbym miał Amige na nowo w domu.

 

Szukam kogoś z paragonem bo gra jest w dystrybucji Cenegi więc będzie do wyrwania za -50% ;)

 

Gra jest chyba w dystrybucji Ubi Polska ?

 

Czy nie ma takiego organu ?

Odnośnik do komentarza
Zniżka dotyczy zakupu gier dystrybuowanych w Polsce przez firmy Cenega lub Ubisoft na PS3, PSP lub Xbox360 w sklepie internetowym Muve.pl. Kod nalicza zniżkę od ceny sugerowanej podanej w sklepie Muve.pl. Kod nie obejmuje gier z wyprzedaży oraz Edycji Kolekcjonerskich. Kod jest przyznawany dla jednego użytkownika. Próby skorzystania z kodu przez inną osobę będą skutkowały zablokowaniem wysyłki towaru ze sklepu oraz usunięciem konta w Kompanii Graczy.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o ja to muszę odwołać preorder z ultimy :)

 

thx !!!!!!!!!!

 

 

 

edit:

 

ty ale ja mam takie coś w regulaminie:

 

* Zniżka dotyczy zakupu gier dystrybuowanych w Polsce przez firmy Cenega na PS3, PSP lub Xbox360 w sklepie internetowym Muve.pl. Kod nalicza zniżkę od ceny sugerowanej podanej w sklepie Muve.pl. Kod nie obejmuje gier z wyprzedaży oraz Edycji Kolekcjonerskich. Kod jest przyznawany dla jednego użytkownika. Próby skorzystania z kodu przez inną osobę będą skutkowały zablokowaniem wysyłki towaru ze sklepu oraz usunięciem konta w Kompanii Graczy.

 

 

ocb ?

 

http://www.konsole.cenega.pl/

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...