Skocz do zawartości

F.E.A.R


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MasterShake

odświeżę sobie suchara ;]. No nazywanie tej gry po demie kupą jest przegięciem, przecież aż takie złe nie było. Dzisiaj w końcu pobawię się w pełną wersję, słuchaweczki + browarki i już. W demie motyw z korytarzem był kozacki, nie wiem co wam się nie podobało.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gra jest dobra , ŚWIETNY engine i bdb konwersja ( - jak sądzę/dedukuję/wnioskuję , bo w wersję na PC nie grałem ) .

2 rzeczy bardzo wkurzają :

- ( z czasem ) monotonia wynikająca z powtarzalności leveli

- w końcu trzeba grać ( im dalej i wyższy poziom trudności , tym "bardziej" trzeba ) , czyli rozwalać przeciwników cały czas na spowolnieniu animacji , czyli w praktyce na włączonym tipsie - co , jak dla mnie , jest CAŁKOWITYM nieporozumieniem .

Moja ocena : 7- ( czyli dobra )

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Dla mnie grafa jest świetna - choć faktycznie dziwnie dziwna ; mogłaby być bardziej realistyczna - tzn. czasami taka nie jest .

Niby jest możliwość sporej rozwałki , ale poza szybami ( i - czasami - dechami ) jest ona wizualna .

Świetny engine , ale niektóre ( istotne ! ) elementy ( wymiana ognia ) źle zbilansowane i/lub nie do końca przemyślane .

Odnośnik do komentarza

1. silnik byl dobry 3 lata temu teraz jest straszne ubogi, jedyny wiekszy plus to gra swiatel

2. czesty drop animacji ale to wybaczam - port z PC na start konsoli

3. nuda, ciagle ci sami przeciwnicy (no w sumie to zolnierze ale przydalo by sie wiecej niz Heavy Trooper, Mech, Niewidzialni, zwykli)

4. wcale nie straszy

 

6-/10

Odnośnik do komentarza

watpie, co cie tak przestraszylo? Ja pamietam pare lat temu gdy pojawil sie Doom3 to dopiero sie balem, nawet balem sie wlaczyc gre a tutaj light - idziesz, jakis halul, klony, idziesz, Alma (jak pamietam), idziesz, postacie w slow mo ktore po jakims czasie "sie sypia", idziesz, klony,itp. Na PC gralem w to na sluchawkach i moze raz czy 2 razy sie zdygalem

Odnośnik do komentarza
1. silnik byl dobry 3 lata temu teraz jest straszne ubogi, jedyny wiekszy plus to gra swiatel

2. czesty drop animacji ale to wybaczam - port z PC na start konsoli

3. nuda, ciagle ci sami przeciwnicy (no w sumie to zolnierze ale przydalo by sie wiecej niz Heavy Trooper, Mech, Niewidzialni, zwykli)

4. wcale nie straszy

 

6-/10

 

1 . Ale czy naprawdę inne tytułe na X360 ( COD 3/4 , Halo 3 - w te grałem ) oferują coś istotnie lepszego w silniku gry ; bo np. pojazdy to głównie przyjęta koncepcja , a nie możliwości silnika .

2. Mogłoby być płynniej , ale tylko ciut .

3 . Dla mnie bardzo irytujący i bezsensowni byli niewidzialni ; co do monotoni przy wymianie ognia , to dla mnie wynikała ona głównie z powtarzalnych lokacji : tylko b. małe , małe i średnie pomieszczenia + korytarze .

4 . Potrafi przestraszyć - to zależy od człowieka i okoliczności .

5 . "Doom" straszył , ale konstrukcja ( nie design , czy grafika ) lokacji była tragiczna i przez to rozgrywka była bardzo kiepska ; dla mnie gra na 7- ( czyli dobra , taka na 1 raz ) .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.