Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Musze powiedziec ze moja plytka jest czysta i bez zadnych rysek a tekstury mi sie doczytuja....generalnie nie wierze tym co mowia ze im sie tekstury nie doczytuja w takie cuda nie wierze i koniec.

Doczytują się zaraz na początku gry, po rozpoczęciu np. nowego levelu. Trwa to 3-5 sekund, wiec z twoja konsolą czy płytą wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza

najlepszym wyznacznikiem wykonania tego arcydziela sa... moi starsi :( reakcja mamy po zobaczeniu jednej ze scenek:

 

"To jest gra?!?" :wtf:

 

reakcja taty (cytuje):

 

"O ja (pipi)e, jaka grafika" :P

 

co trzeba podkreslic to fakt ze tata uważa gry za debilizm :D. oboje juz nie jedna gierke widzieli np. Gyrosy Wojny (akcje z pila rowniez :P ) i dopiero po raz pierwszy widzialem taka reakcje ;) NICE!

Odnośnik do komentarza

Oki jestem kolejna osoba ktora ukonczyla pierwszepodejscie z gra.Na hard zajelo mi to 11h(z czego mase czasu porpostru lazilem i podziwialem) i znalazlem 49 skarbow.Ogolnie gra masakruje filmowe akcje,wspaniala grafika i muzyka.Jedyny minus to to ze gra nawet na hardzie jest banalna wsumie nie ma momentu zeby trzeba bylo sie dluzej zatrzymac w jakims miejscu i pokminic ale trudno.Czas gry jest w sam raz odrazu zaczolem przechodzic jeszcze raz na najwyzszyszm i naprawde mam na to ochote wkoncu jeszcze trzeba znalezc 10 skarbow i zrobic 1000 pkt(teraz mialem cos pod 700 chyba)

Odnośnik do komentarza

Ja rozpocząłem przedwczoraj gre na Crushing i musze przyznac ze latwo nie jest ale jakos koszmarnie trudno tez (chociaz jestem na VIII rozdziale, jak wkrocza komandosi to moze byc roznie). Zdaje mi sie, ze gra troche oszukuje, czasami jak wychylam sie podczas strzelaniny to dostaje obrazenia mimo ze w tej sekundzie nie slyszalem zadnego strzalu.

Całokształt jednak wszystko rekompensuje KLIMAT powala na kolana a pomysl z achievmentami i skarbami wrecz wymusza kolejne podjescia :(

Odnośnik do komentarza

Mam grę od wczoraj, zarwałem nockę i przeszedłem całą na hard. Muszę powiedzieć, że jest znakomita, wciąga niemiłosiernie ;] Grafika, muzyka, klimat, animacja postaci - mistrzostwo świata. Jednak uncharted ma 3 mankamenty: jest zdecydowanie za łatwa - ani razu nie zastanawiałem się dłużej niż 15 sekund nad zagadkami (jeśli tak to można nazwać) - może wprawa z gier typu Tomb Raider zrobiła swoje. Rozczarowałem się tym bardzo, bo przejście gry dla hardkorowego gracza, to bułka z masłem. Druga sprawa to za dużo strzelania, a trzecia to końcówka gry w podziemiach... zrąbali klimat strasznie robiąc z tego jakiś pseudo survival horror.

 

Ogólnie moja ocena 9/10 - warto kupić chociażby dla świetnej grafy i animacji postaci, jakiej nie było jeszcze na konsolach.

Odnośnik do komentarza
Mam grę od wczoraj, zarwałem nockę i przeszedłem całą na hard. Muszę powiedzieć, że jest znakomita, wciąga niemiłosiernie ;] Grafika, muzyka, klimat, animacja postaci - mistrzostwo świata. Jednak uncharted ma 3 mankamenty: jest zdecydowanie za łatwa - ani razu nie zastanawiałem się dłużej niż 15 sekund nad zagadkami (jeśli tak to można nazwać) - może wprawa z gier typu Tomb Raider zrobiła swoje. Rozczarowałem się tym bardzo, bo przejście gry dla hardkorowego gracza, to bułka z masłem. Druga sprawa to za dużo strzelania, a trzecia to końcówka gry w podziemiach... zrąbali klimat strasznie robiąc z tego jakiś pseudo survival horror.

 

Ogólnie moja ocena 9/10 - warto kupić chociażby dla świetnej grafy i animacji postaci, jakiej nie było jeszcze na konsolach.

uff juz sie balem ze tylko ja uwazam te podziemia za najslabszy moment w grze

Odnośnik do komentarza
powiedzcie mi jak zrobic steel fist (czy jakos tak) i granate hangman. nie pamietam dokladnie nazw

 

PS: czym sie rozni flip od mirror world??

Steel Fist robisz następująco, biegniesz w stronę przeciwnika wyposażony w zwykły pistolet, strzelasz R1(bez namierzania L1) i zaraz po tym wciskasz :square: , Grenade Hangman robisz trzymając się krawędzi półki czy czegoś takiego, a następnie rzucać granatami w przeciwników.

Edytowane przez Arkady
Odnośnik do komentarza

filipek(pipi)ek: mirror odwraca perspektywe swiata, w tym przypadku z prawej do lewej lub jak kto woli na odwrot...

ten sam level po wlaczeniu tej opcji staje sie swoim wlasnym lustrzanym odbiciem...

tam gdzie normalnie sciezka skrecala w lewo teraz skreca w prawo...

nie wiem czy mozna to jeszcze dokladniej wytlumaczyc :(

Odnośnik do komentarza
filipek(pipi)ek: mirror odwraca perspektywe swiata, w tym przypadku z prawej do lewej lub jak kto woli na odwrot...

ten sam level po wlaczeniu tej opcji staje sie swoim wlasnym lustrzanym odbiciem...

tam gdzie normalnie sciezka skrecala w lewo teraz skreca w prawo...

nie wiem czy mozna to jeszcze dokladniej wytlumaczyc :(

ta opcja po prostu powoduje ze widzisz odbicie lustrzane, lewa strona zamienia sie z prawa i to samo dzieje sie po spojrzeniu w dziennik drake'a wszystko jest odbiciem lustrzanym

Odnośnik do komentarza
filipek(pipi)ek: mirror odwraca perspektywe swiata, w tym przypadku z prawej do lewej lub jak kto woli na odwrot...

ten sam level po wlaczeniu tej opcji staje sie swoim wlasnym lustrzanym odbiciem...

tam gdzie normalnie sciezka skrecala w lewo teraz skreca w prawo...

nie wiem czy mozna to jeszcze dokladniej wytlumaczyc :(

 

a flip world??

Odnośnik do komentarza
filipek(pipi)ek: mirror odwraca perspektywe swiata, w tym przypadku z prawej do lewej lub jak kto woli na odwrot...

ten sam level po wlaczeniu tej opcji staje sie swoim wlasnym lustrzanym odbiciem...

tam gdzie normalnie sciezka skrecala w lewo teraz skreca w prawo...

nie wiem czy mozna to jeszcze dokladniej wytlumaczyc :(

 

a flip world??

 

Gra automatycznie zmienia z normal na mirror i odwrotnie za kazdym razem jak zginiesz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...