Skocz do zawartości

Crisis Core: FFVII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Crisis Core w Europie na wiosnę. Będzie bonus względem oryginalnej wersji -

Hard Mode

(OMFG!) *.

 

Oświadczenie prasowe:

 

London (16th January 2008) – Square Enix Ltd., the publisher of Square Enix® interactive entertainment products in Europe and other PAL territories, today announces that CRISIS CORE® -FINAL FANTASY® VII- will be released across all PAL territories in Spring 2008, exclusively on the PSP® (PlayStation® Portable) system.

 

CRISIS CORE -FINAL FANTASY VII- is the highly anti(pipi)ated prequel to the biggest selling FINAL FANTASY of all time, taking players on an exhilarating adventure filled with grandeur, excitement, characters that captured the hearts of a generation and many new secrets to discover hidden within the world of FINAL FANTASY VII.

 

With awe-inspiring visuals, full 16:9 widescreen presentation, an engaging battle system, and additional gameplay challenges not included in the original Japanese version, fans and newcomers alike can experience the world of FINAL FANTASY VII from an all-new perspective.

 

John Yamamoto, president and chief executive officer of Square Enix Ltd. comments, “CRISIS CORE -FINAL FANTASY VII- is one of the most anti(pipi)ated FINAL FANTASY releases of all times. The game pushes the boundaries of the PSP hardware and will offer a truly fantastic gameplay experience for new fans and fans of the original instalment.”

 

About CRISIS CORE -FINAL FANTASY VII-

 

Story

Set seven years prior to the events of the first FINAL FANTASY VII, the Shinra Company is rapidly increasing its influence through its monopoly on mako energy and military might. With the burgeoning city of Midgar as its base and symbol of prosperity, Shinra is on the verge of establishing absolute dominance over the world.

 

SOLDIER is a group of skilled combat operatives within Shinra. The elite within the group — those strong enough to be deemed SOLDIER 1st Class — are respected and idolized by the citizenry.

Zack is a young SOLDIER 2nd Class who aspires to become a 1st. He spends his days carrying out assignments under the guidance of his 1st Class mentor, Angeal. During an operation in Wutai, a large number of SOLDIER member, led by 1st Class operative Genesis, go missing. The severity of the situation prompts Shinra executives to deploy even more SOLDIER operatives in hopes of bringing an end to the war with Wutai—and conducting an investigation into the mass desertion. The ones assigned to the mission are Zack, Angeal, and the 1st Class hero who is known the world over as Sephiroth...

 

What truths lie behind Genesis's disappearance? What secrets bind the three SOLDIER 1st Class operatives? For Zack, a cruel and fateful struggle awaits...

 

Features

 

* Complete the FINAL FANTASY VII experience and reunite with the most recognised RPG characters created by world-renowned character designer Tetsuya Nomura

* Witness stunning graphics and CG cutscenes coupled with top-notch voice acting in a 16:9 widescreen presentation, made possible by the PSP system hardware

* Innovative D.M.W (Digital Mind Wave) system enhances the action-packed real-time battle system, allowing players to unleash special attacks or call upon iconic FINAL FANTASY summons

* Take on challenges with the all-new “Hard Mode” which was not in the original Japanese release

* Acquire unique accessories, items and abilities made available through 300 side missions to further enrich the gameplay experience

 

* sarkazm mode on

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
a orientuje sie ktos moze czy w usa te limitowane edycje Crisis Core dostepne beda w sklepach czy tylko w preorderach? bo staruszek niedlugo bedzie w stanach, to bym go naciagnal na gre ;p

Limitka tylko dla Europy, jako taka forma wynagrodzenia za opóźnioną premierę (o ile pytasz o zestaw gra+artbook).

Odnośnik do komentarza

Po chwili grania w amerykańską wersję muszę stwierdzić ,że jest to znakomity przedstawiciel gatunku action rpg.

Jedyne co mi się na razie nie podoba to dziwny system lvlowania,limitów oraz innych powerupów.Coś ala jednoręki bandyta, co nei zbyt przypadło mi do gustu.

Pomijając to interfejs jest bardzo przejrzysty i nie ma problemu podczas przełaczanai sie pomiedzy czarami i skillami.

Z tego co zauważyłem na początku w zakładce ekwipunek nie ma możliwości zakładania broni tylko akcesoriów ala blue dragon.

Co do strony technicznej to nie można nic zarzucić twórcom.To samo tyczy się ścieżki dźwiękowej,zachowano kilka znanych motywów z oryginalnego FF7.

Muzyka wpada w ucho a grafika jest miała dla oka.Jak dla mnie graficznie jest to ścisła czołówka gier na psp.

 

Potem napiszę coś więcej o wątku fabularnym,skillach i materiach

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

Już gram, fabuła jest naprawdę świetna. Ostra akcja, naprawdę świetne pojedynki z bossami, efekty graficzne rządzą, walka z Ifritem ryje beret po całości. System levelowania jest rzeczywiście dziwny :(

Początkowe filmiki oglądałem już po kilka razy takie są świetne :lol:

Odnośnik do komentarza

Pogralem chwile i wiedzialem co dostane , czyli niezly kawalek chleba ;} Cala gra pachnie FF7 co sprawia mile wrazenie . Graficznie bardzo ładnie ale ustepuje God of War ; ) Nie pogralem duzo wiec na temat fabuly nie moge nic powiedziec .

Jedynie co mi sie za bardzo nie podoba to tak jak wyzej napisali inni system jednorecznego bandyty i sposob lvlowania ( w sumie to nawet nie wiem jak sie zwieksza lvl , caly czas mam 6 ; ) , wole tradycyjne metody ;>

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

A ja pograłem 4 godziny i już mam LV 18 hłe, hłe ! W jednej z misji (tych w zakładce Missions) dostałem 3 czy 4 levele (ale bossa tłukłem chyba z 10 minut). Ogólnie grę oceniam bardzo pozytywnie, mogą irytować jednak częste walki z przeszkadzajkami w misjach. Zdaża się sytuacja, że ledwo uciekniesz z walki czy ją skończysz, a już zaczyna się następna... Aha, bardzo spodobał mi się "Murderer Trust" Tomberrego (jako atak summona) :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.