Skocz do zawartości

Crisis Core: FFVII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Bardzo dobra gra.Znudziły mnie turowe rpg za to ten idealnie sprawdza sie na psp bo godzinnej walki bym nie przeżył.

PS.nie grając w FF7 dużo trace z fabuły?

Jak nawalam z miecza to ma byc jakoś rytmicznie zeby kombosy były czy coś ? Bo wydaje mi sie ze tak.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gram pierwszy raz w FF VII i do końca nie kumam interface-u. O co chodzi z tymi liczbami w combat mode w lewym górnym rogu, do czego one służą?? Czy się je jakoś specjalnie używa, zatrzymuje czy coś??

 

Spko, mało kto do końca mechanizm losowania tych cyferek :). W każdym razie odpowiadają one za limity, levelovanie postaci i materi, summony itd.

Odnośnik do komentarza
Ja juz po napisach koncowych, to nie tak powinno sie skonczyc...

 

Dawno zadna gra mnie tak nie wciagnela i nie zrobila na mnie takiego wrazenia mimo tego ze nie jestem jakims wielkim fanem Final Fantasy 7. Po tych ostatnich wyciagaczach kasy w stylu ff 1 i 2 i lekko podrasowanym fft square mnie mile zaskoczylo.

rozumiem ze za wszystkie zapłaciłeś? :)

 

sklep psxe prawdopodobnie w wtorek wysyła CC FFVII, to info dla "nie złodziej"

 

tylko się nie oburzajcie

 

Ja z kupnem poczekam bo ostatnio sporo miałem wydatków, może do tego czasu cena trochę spadnie (GoW: CoO w sklepie PSXE jest juz po 139zł!)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

nie zaplacilem za nie ani ich nie sciagalem, a CC bede mial jak ojciec z usa wroci, narazie jestem zlodziejem.

 

 

a teraz pytanie dla tych co ukonczyli juz CC i sie bardziej orientuja w fabule bo nie wiem czy jedna rzecz dobrze zrozumialem

jak pod koniec gry Zack czyta 89 list od Aeris cos tam w nim jest napisane ze minely juz 4 lata, to znaczy ze tyle czasu on i Cloud byli poddawani eksperymentom zanim uciekli?

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

chyba tak choć nie jestem pewien bo ten ostatni list dostał wtedy w kościele co rozmawiali o marzeniach i aerith powiedziala ze ma ich 23 i że je zapisała na kartce po to zeby Zack nie zapomniał

 

 

 

Wie ktoś co się stało z genesisem?Bo jego wątek się kończy jak ktoś przylatuje helikopterem tam gdzie zginal lazard

 

Odnośnik do komentarza

jeszcze jedna sprawa, do tych co dobrze pamietaja wydarzenia z ff7 bo u mnie pamiec juz nie ta.

 

 

w CC Cloud byl zwyklym szeregowcem, nawet sie nie zalapal na SOLDIER'a 3rd, po smierci Zacka juz raczej nie mogl wrocic do Shinra bo go scigali, wiec podajac sie za SOLDIER'a pierwszego stopnia w FF VII kłamał?

 

Edytowane przez Shen87
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
jeszcze jedna sprawa, do tych co dobrze pamietaja wydarzenia z ff7 bo u mnie pamiec juz nie ta.

 

 

w CC Cloud byl zwyklym szeregowcem, nawet sie nie zalapal na SOLDIER'a 3rd, po smierci Zacka juz raczej nie mogl wrocic do Shinra bo go scigali, wiec podajac sie za SOLDIER'a pierwszego stopnia w FF VII kłamał?

 

 

W FF 7 Cloud przejął osobowość Zacka po jego śmierci, więc świadomie nie kłamał mówiąc, że jest Soldierem 1st Class.

 

Odnośnik do komentarza
No nic ale się pytam czy z fabuły nie tracę jakieś niaunse

 

Na pewno jakbyś grał wcześniej w 7 to w CC miałbyś inne spojrzenie na pewne wydarzenia czy postacie, ale ogólnie możesz grać. No chyba że chodzi ci o dokładne poznanie historii miejsc/postaci, wtedy konieczna jest gra w siódemkę. Na pewno nie mając wcześniejszej styczności z siódemką stracisz sporo smaczków i niuansów fabularnych...

Odnośnik do komentarza
No własnie btw.FF7 dużo tracę nie grając w nie

Tylko od razu w crisis core?

Nie sluchaj szalencow, poznajac historie Zacka stracisz CALA tajemnice jaka jest w "siodemce" w okol Clouda. W sumie wtedy w FF7 mozesz nie grac skoro od poczatku bedziesz wiedzial co i jak z Cloudem.
Odnośnik do komentarza

Wiesz idąc twoim tokiem rozumowania to osoby, które grały już w FFVII nie mają po co grać w Crisis Core bo wiedzą jak cała historia się zakończy, wedzą że Sephiroth to wcale nie jest "dobry chłopiec", którym w CC przez ponad pół gry jest :) Ale aż nie chce mi się wierzyć, że ktoś gra w Crisis Core, bez uprzedniego zapoznania się z FFVII, ale bywa :P

 

A ja już 17h na liczniku i nie chcę aby ta gra kiedykolwiek się skończyła, cieszę się nią jak najdłużej :)

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza

Po ponad 23h grania przeszdlem najlepsza gre na PSP w jaka gralem. Pierwszy i tak naprawde jedyny powod na dzien dzisiejszy, zeby kupic ta konsolke i zachwycac sie ta cudowna gra ;] Fajnie wrocic do swiata FF7 po kilku latach przerwy, postacie, muzyka, otoczka... Rewelacja!

 

A koncowka... Ehhh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.