Skocz do zawartości

Super Mario Galaxy


HunterX

Rekomendowane odpowiedzi

Skończone - 120 gwiazdek pyknięte. :( W przeciwieństwie do np. Super Mario Sunshine, tutaj odbyło się bez jakiegokolwiek faqa. W sumie to i dobrze. Ogólnie to pod koniec poprzeczka znacznie wzrosła i trochę przekleństw poleciało :P Za zdobycie wszystkich gwiazdek coś dostaniemy (nie będę spoilerował), no i... muszę się wziąć za ponowne zdobycie gwiazdek, bo już oblukałem GameFAQs i jest jeszcze coś do zdobycia. Miodzio. :D

Odnośnik do komentarza

Taaaaaa...... Jakby gra była tak wybitna jak się o niej mówi to by mi nie pozwoliła odejść od TV, tylko bym sapał i grał xD

 

Po 10 godzinach gry możesz się wypowiadać.

 

EDIT: Przepraszam... Nie znałem tej zasady :(.

 

EDIT 2: Nie oglądałem żadnego filmiku. Nie odszedłem od TV bo włączyłem Wii Sports. Fakt, pedalski Mario, ale kto tak nie uważa. Do Wii nic nie mam.

Nie podoba mi się ta gra, nie fascynuje, moje zdanie. Wolę je wyrazić niż brnąć ślepo za innymi: " Jaka świetana gra bo każdemu się podoba".

Nie lubię okłamywać samego siebie.

Edytowane przez Turas
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest negatywnie nastawiony i w ogóle nie da się przekonać, to jak ma nie odchodzić od telewizora? I nie chodzi o jakieś zasady, a o pewną logikę. Nie można dobrze ocenić gry po obejrzeniu paru filmików, czy po 5 min. grania. A już szczególnie nie należy oceniać gry "bo to pedalski Mario", czy "bo to gra na Wii".

 

Edit: a ja już sobie daje spokój z dalszą gadką na ten temat. :(

Edytowane przez HunterX
Odnośnik do komentarza
Jak ktoś jest negatywnie nastawiony i w ogóle nie da się przekonać, to jak ma nie odchodzić od telewizora? I nie chodzi o jakieś zasady, a o pewną logikę. Nie można dobrze ocenić gry po obejrzeniu paru filmików, czy po 5 min. grania. A już szczególnie nie należy oceniać gry "bo to pedalski Mario", czy "bo to gra na Wii".

 

tez bym ocenil ale brak znajomych z wii :( bo po trailerach to mi sie nasuwaja te przyklady w " :shifty: ''

 

ps nigdy niegralem w ni od wielkiego N wiec sie nie znam :wink1:

Odnośnik do komentarza
Będę oryginalny, jak dla mnie totalna bzdura. Pograłem chwilę.... i wolę Wii Sports xD Nie rozumiem tej podniety tą grą. Gra roku 0_o pfff

Z jednej strony trochę cię rozumiem. Na początku nowy Mario wydawał mi się dobrą. Dopiero gdy zdobyłem ponad 60 gwiazdek uznałem że gra jednak jest śwetna. A gdy zdobyłem 120 uznałem tą gre za wybitną. Niektóre levele wymiatają, miód wylewa się wręcz z ekranu. Ukończ gre na 100% gwarantuje że będziesz zachwycony

Edytowane przez Lecho
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

ja mam 61 gwiazdek. po 60-tej był filmik końcowy a po napisach znów mam 59 gwiazdek do osiągnięcia pełnych 120 stu...czy to na prawdę można zdobyć?? gdzie są te wszystkie gwiazdki? :P

 

a gra jest z innego świata. nie ma i nie było lepszej gry niż Super Mario Galaxy. i zapewniam, że nie mam 12 lat tylko 32 i trochę już w życiu grałem w różne gry. Mój 6-letni syn ma 59 gwiazdek i mnie ostro goni...;) każdy z nas ma swojego save'a oczywiście. to jest gra dla każdego. pomysły wymiatają. wyobraźnia twórców zdumiewa. itd itd....

Odnośnik do komentarza

Tak, mozna zdobyc 120 gwiazdek, napisze moze inaczej - trzeba zdobyc 120 gwiazdek, szkoda skonczyc na 60. :D

Gre ukonczylem juz jakis czas temu w 100% i gram po raz drugi.

Musze przyznac, ze gra jest w miare latwa do pewnego momentu i jesli komus sie wydaje, ze Mario jest proste to niech przejdzie ta gre w 100%. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
A ja wlasnie przez ta gre mysle nad zakupem wii.Mam ochote na cos oryginalnego,infantylnego,cos ala Nintendo,a nie typowe,szare codzienne gry.

Mam nadzieje ze jest kolorow,zywo i poczuje smak dziecinstwa,jak zagrywalo sie w Super mario cale dnie

 

Bierz, kupuj. Ta gra jest niesamowita, i tak - smak dzieciństwa można przy niej poczuć pełną gębą, Nawet czytanie pamiętników Mamy sprawa frajdę ;)

Odnośnik do komentarza
Ktos jeszcze zdobyl 121 gwiazdek ?? :)

Panowie widze ze tej jednej nie chce sie wam lyknac... ;p

No ja! :) Osobiście nie wyobrażam sobie kończenia platformówki na mniej niż 100%. ;) Pamiętam, że jak już skończyłem SMG, to starałem się zdobyć jak największą ilość monet w danym świecie. W sumie to mógłbym tak porobić dalej, ale gdzieś mi wcięło kartkę na której zapisywałem w jakim etapie już to robiłem a w jakim nie. I poza tym samemu to tak bez celu. A może małe wyzwanie? ;> Robimy zdjęcia stanu monet w danych światach i konkurujemy kto ich więcej zdobędzie? No i możemy jeszcze powalczyć kto ma lepsze czasy w planszach na czas?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Ktos jeszcze zdobyl 121 gwiazdek ?? :)

Panowie widze ze tej jednej nie chce sie wam lyknac... ;p

 

Zgłaszam się - 121 gwiazdek na koncie:).

Chociaż to jest takie 120,5 gwiazdki, bo po łyknięciu 120 można przełączyć profil na Luigiego i łyknąć kolejną gwiazdkę, inicjującą jego przygodę. Tyle że w żadnym miejscu nie pojawia się info o 121 starsach (Mario ma w "profilu" 120). Chyba że o czymś nie wiem...?

 

BTW, ta gra to prawdziwy masakrator. Nie skończyć SMG to tak, jakby nie wiedzieć nic nt. platformówek.

Odnośnik do komentarza
No co ty! Jest normalna, 121. gwiazdka. I zdobycie Luigiego to dopiero kolejny etap do niej...

 

Jeśli chodzi o zachwyty, to oczywiście trudno się nie zgodzić. LittleBigPlanet jest cool, ale Mario Galaxy to IMO najlepsza gra na tej generacji konsol.

 

Ooo, zatem nie podaruję. Proszę o info, jak tego dokonać (link na priv, cokolwiek). Z góry dzięki.

 

Aha...

 

Edytowane przez hiv
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...