Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czt fabula zasysyala? Smiem twierdzic, ze nie, basniowy klimat = basniowa, schematyczna historia. Gameplay byl przedni.

 

Dla Ciebie określenie fabuła = klimat, to jedno i to samo? jesteś w błędzie. Fabuła była infantylna, ale czego oczekiwać po RPG? zabili kogo nie powinni i hero chce się zemścić przy okazji ratując świat i wykonując masę guestów.

 

Fabuła powinna być bardziej rozbudowana, Fable ratowały różnego rodzaju zapiski i ciekawe historie których można było dowiedzieć się z książek.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

W pierwszą część nie grałem ale na "2" czekam z wywalonym jęzorem. Trafia do mnie baśniowy klimat zapodany, a przede wszystkim brak takich gierek na XO. Liczę na długą ciekawą wciągającą opowieść z multum możliwościami. Jedynie trochę się zmartwiłem, po ostatnim pokazie na E3, trochę rozgrywka przypominała Simsy, to co pokazał Piotrek. No ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Czt fabula zasysyala? Smiem twierdzic, ze nie, basniowy klimat = basniowa, schematyczna historia. Gameplay byl przedni.

 

Dla Ciebie określenie fabuła = klimat, to jedno i to samo? jesteś w błędzie. Fabuła była infantylna, ale czego oczekiwać po RPG? zabili kogo nie powinni i hero chce się zemścić przy okazji ratując świat i wykonując masę guestów.

 

Fabuła powinna być bardziej rozbudowana, Fable ratowały różnego rodzaju zapiski i ciekawe historie których można było dowiedzieć się z książek.

Czego oczekiwac po RPG? No nie wiem może tego czego nie uświadczysz w shooterach, slasherach, RTSach i innych gatunkach. Czyli niezwykle złożonych, bardzo dobrze opowiedzianych historii, które wzruszają, wciągaja na długie godziny a czasem wbijaja się w pamięc graczy na lata. Faktycznie no czego można oczekiwać po RPG - przecież to taki dziwny gatunek nie Kobik?

Odnośnik do komentarza
Czt fabula zasysyala? Smiem twierdzic, ze nie, basniowy klimat = basniowa, schematyczna historia. Gameplay byl przedni.

 

Dla Ciebie określenie fabuła = klimat, to jedno i to samo? jesteś w błędzie. Fabuła była infantylna, ale czego oczekiwać po RPG? zabili kogo nie powinni i hero chce się zemścić przy okazji ratując świat i wykonując masę guestów.

 

Fabuła powinna być bardziej rozbudowana, Fable ratowały różnego rodzaju zapiski i ciekawe historie których można było dowiedzieć się z książek.

Czego oczekiwac po RPG? No nie wiem może tego czego nie uświadczysz w shooterach, slasherach, RTSach i innych gatunkach. Czyli niezwykle złożonych, bardzo dobrze opowiedzianych historii, które wzruszają, wciągaja na długie godziny a czasem wbijaja się w pamięc graczy na lata. Faktycznie no czego można oczekiwać po RPG - przecież to taki dziwny gatunek nie Kobik?

 

Źle się wyraziłem, miałem na myśli Fable. To, że był tam banał. Oczywiście, grałem w rpgi, jrpgi i to masę tytułów które miały rozbudowaną, wciągającą i wzruszającą historię jak i zapadające w głowie postaci.

 

Nie jest to dziwny gatunek, nigdy tak nie napisałem ani nie stwierdziłem. Nie znasz mnie więc nie oceniaj. Zaliczyłem masę erpegów.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Monyleux na spowiedzi : http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42929 .

 

Nowe screeny: http://www.valhalla.pl/galeria1312-Nowa-ga...a-Fable-2-.html

 

Swoją drogą już za miesiąc gra trafi na półki sklepowe . Zaczynam już się do niej przymierzać. Będzie baśniowo i kolorowo , tak jak właśnie lubię :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Racja, racja, racja, trochę się zastanawiałem w tym cholernym okresie wysypu gier. Czy może FC2, F3, czy DS ale bez dwóch zdań padło na Fable 2. Obok GoW 2 to mój hit jesieni, liczę na cholernie długą, wciągającą baśniową przygodę. A wszystko na to wskazuje, że tak będzie. Tym bardziej, nie miałem okazji zagrać w pierwszą część, pamiętam jak zazdrościłem posiadaczom X-a, wtedy miałem PS2. Co tu dużo gadać, mocny exlusive i tyle.

Odnośnik do komentarza
Racja, racja, racja, trochę się zastanawiałem w tym cholernym okresie wysypu gier. Czy może FC2, F3, czy DS ale bez dwóch zdań padło na Fable 2. Obok GoW 2 to mój hit jesieni, liczę na cholernie długą, wciągającą baśniową przygodę. A wszystko na to wskazuje, że tak będzie. Tym bardziej, nie miałem okazji zagrać w pierwszą część, pamiętam jak zazdrościłem posiadaczom X-a, wtedy miałem PS2. Co tu dużo gadać, mocny exlusive i tyle.

 

Ostatnio ta gra była w CD-ACTION. Nie ma koszmarnych wymagań więc możesz troszkę pograć przed jedynką bo naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.