Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie czułem wielkiej różnicy w broniach w tej części. To nie jest final w którym zmiana broni to odczuwalnie wyższy damage na wrogu ( i co za tym idzie samopoczucie). 

W tej grze generalnie wygibasy na polu walki, czy typ i żywioł broni są ważniejsze niż cyferka w ekwipunku. 

 

Wiadomo, szkoda Ultima Blade ale spokojnie bez niej dasz radę pokonać największych. Co więcej nie widać w ferworze walki szczegółów broni, więc nawet jak jesteś wzrokowcem i oczekujesz po Ultima Blade jakiś fajerwerków to nic nie stracisz.

Odnośnik do komentarza

To już się ukazalo? Na czym to dokładnie będzie polegać? Będzie story driven, czy jednak nie?

 

Pewnie w okolicach końca roku pogram, ale najpierw muszę (pomimo Crashy) skończyć Wiedźmina 3.

 

Edit: Widzę, że przesuneli premierę na środę. Będzie to wkomponowane w 10 lat ciemności. Na pewno będę grał, i na 100% nie na premierę.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Nie warto nic sprzedawać. Większość rzeczy można wyorzystać przy robieniu magii i potencjalny złom może sie okazać najlepszym sposobem na farmienie EXPa. Nie zapominając o tym, że te przedmioty ze zwykłej Firy robią Firaga - quincast itp.

 

Posprzedawać można choćby bronie, które można później w questach u Cida upgradeować.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

https://youtu.be/V_cDrD3ReWI

Na pierwszym filmiku Nobuo Uematsu tlumaczy jaki to Comrades jest swietny i kontynuuje glowny watek ff15, az sie pani na koncu filmiku poplakala ze wzruszenia ;)

W sumie Comrades zaczyna sie w najciekawaszym momencie kiedy

 

swiat jest spowity ciemnoscia z horda potworow i niedobitki walcza o przetrwanie oczekujac wiesci o nowym krolu

 

Na drugim gameplay.

https://youtu.be/ktyJIR15QTg

Swietnie sie gra we 4 osoby jedna tarcza oslania, druga atakuje zza tarczy, trzecia wskakuje takiemu behemetowi na plecy a 4 magia naparza.

Ja sie oderwac nie moge :obama:

Odnośnik do komentarza

W zadaniach fabularnych nie uzywa się za bardzo magii. 

Ja się nauczyłem magi uzywac bo niemiłosiernie kosiły mnie hunty z osami (które chyba były i tak z 20 poziomów nizej). Wtedy zastanawiałem się jak by tu je sprytnie pokonać. No i nauczyłem sie robic QuinCasty i okazało się, że sensowni bossowie padają od 3/4 czarów. Zaczałem wtedy grać na Wait Mode aby Librą poznac słabości każdego Bossa, wejść do ewkipunku, stworzyć odpowiedni czar i zabrać mu jednym Castem 30% życia.

Hobby :)

 

Edit: Najwazniejsze przy graniu magia. Ktoś z drużyny musi mieć przedmiot, który uoodparnia całą druzyne na nasza własną magię. U mnie nosił to Ignis. Zmierzam do tego, ze nie musi to byc Noctis (czy osoba rzucająca czar).

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w Comrades. Uczucia mam mieszane. 

Z jednej strony podoba mi się, że moje działania wpływają na krainę. Przesyłam prąd, wydzieram ciemności tereny. Realnie motywuje mnie to do dalszego grania. Chcę zobaczyć co będzie jak się odblokuje całą mapę. Z drugiej grind jest przeokropny a każdy hunt nie będący Eskortą (czymkolwiek to jest) i irytującą Obroną czegoś (JEstem na 8 poziomie a nie mogę zrobić misji z 4 - obrony tunelu ...) sa takie same. Idź, ubij, wróć na biwak, zjedz coś, wróć do bazy. Ze szczególnym nastawieniem na ubij.

Tragicznie wręcz wypada ratio gameplay:loading. Ten tryb to powinien być na Vitę ( w sumie to grałem na Vicie przez Remote Play - ale wtedy nie można grac oneline). "Zajmowanie" żonie TV, gdy połowe czasu siędzę i nic nie robie "generuje rodzinne problemy".

 

Mimo wszystko jest w tym jakiś magnes i pewnie będę jeszcze grał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...