Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słoik

Mogą nawet wrzucić do gry latającą małpe, jesli fabuła bedzie tak kulawa jak w poprzedniej czesci FF, to nic owej pozycji nie uratuje. Po 15 godzinach sie wszystkim znudzi, a FFv13 zostanie raczej okrzykniety nastepca X-2, niz kolejnym pelnoprawnej tytulem serii.

 

Abstrahujac jednak od tego, co napisalem wyzej, trzeba przyznac, ze trailer robi wrazenie ; )

Odnośnik do komentarza
Mogą nawet wrzucić do gry latającą małpe, jesli fabuła bedzie tak kulawa jak w poprzedniej czesci FF, to nic owej pozycji nie uratuje. Po 15 godzinach sie wszystkim znudzi, a FFv13 zostanie raczej okrzykniety nastepca X-2, niz kolejnym pelnoprawnej tytulem serii.

 

Abstrahujac jednak od tego, co napisalem wyzej, trzeba przyznac, ze trailer robi wrazenie ; )

 

Ja nie jestem wymagajacy jezeli chodzi o fabule, ale chce aby postacie byly wyraziste, mialy ciekawa historie. Jak dla mnie to "Kwadratowi" powinni uczyc sie od panow z Namco. Oni przywiazuja duza wage do relacji z innymi postaciami i dlatego kazdy "Tales" ma fajnych bohaterow :(

Nie porownuj FFvXIII do FFX-2( po FFXII najgorszy jak dla mnie FF) bo porownywanie glownego killera, na ktorego sam widok Sephiroth wolalby "Phoenix down, PHOENIX DOWN I SAY!!!" :D do "Slut trio" z FFX-2 jest nie na miescu :P

Tak wiec podsumowujac, gra nie musi miec jakiejs oryginalnej fabuly, ale bohater/bohaterowie MUSZA byc interesujacy i jezeli tak bedzie to ja jestem w stanie wybaczyc slaba fabule.

Odnośnik do komentarza
Nie porownuj FFvXIII do FFX-2( po FFXII najgorszy jak dla mnie FF) bo porownywanie glownego killera, na ktorego sam widok Sephiroth wolalby "Phoenix down, PHOENIX DOWN I SAY!!!" do "Slut trio" z FFX-2 jest nie na miescu

 

Weź, proszę :( . Nie no, Tobie się może podoba, ale jak dla mnie hiroł z FFXIII-Versus, to najbardziej pimpusiowa elo-pseudo-mhroczna i karykaturalna wręcz postać, jaką stworzył do tej pory Nomura. A jak potwierdzi się to, że włosy będą mu błyskać na różne kolory (hehehehahaha), to już w ogóle. Innymi słowy madafaki i killera, to w nim zero :D . IMO. Ot taki kolejny bishie-bitchie.

 

BTW nie wierzę, żeby fabuła trzymała poziom, nie wierzę....

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza
Nie porownuj FFvXIII do FFX-2( po FFXII najgorszy jak dla mnie FF) bo porownywanie glownego killera, na ktorego sam widok Sephiroth wolalby "Phoenix down, PHOENIX DOWN I SAY!!!" do "Slut trio" z FFX-2 jest nie na miescu

 

Weź, proszę :P . Nie no, Tobie się może podoba, ale jak dla mnie hiroł z FFXIII-Versus, to najbardziej pimpusiowa elo-pseudo-mhroczna i karykaturalna wręcz postać, jaką stworzył do tej pory Nomura. A jak potwierdzić się to, że włosy mają mu błyskać na różne kolory, to już w ogóle. Innymi słowy madafaki i killera, to w nim zero ;) . IMO.

 

BTW nie wierzę, żeby fabuła trzymała poziom, nie wierzę....

 

Chyba chodzilo ci o oczy bo o tym slyszalem, a nie o wlosach :(

Tak "karykaturalna" postac jak 100% bohaterow jrpg :D

Odnośnik do komentarza
Nie porownuj FFvXIII do FFX-2( po FFXII najgorszy jak dla mnie FF) bo porownywanie glownego killera, na ktorego sam widok Sephiroth wolalby "Phoenix down, PHOENIX DOWN I SAY!!!" do "Slut trio" z FFX-2 jest nie na miescu

 

Weź, proszę :( . Nie no, Tobie się może podoba, ale jak dla mnie hiroł z FFXIII-Versus, to najbardziej pimpusiowa elo-pseudo-mhroczna i karykaturalna wręcz postać, jaką stworzył do tej pory Nomura. A jak potwierdzi się to, że włosy będą mu błyskać na różne kolory (hehehehahaha), to już w ogóle. Innymi słowy madafaki i killera, to w nim zero :D . IMO. Ot taki kolejny bishie-bitchie.

 

BTW nie wierzę, żeby fabuła trzymała poziom, nie wierzę....

 

 

Z fusów wyczytałes o tej fabule? hłehłe, zaczekaj do premiery nie ma co spekulować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Nie porownuj FFvXIII do FFX-2( po FFXII najgorszy jak dla mnie FF) bo porownywanie glownego killera, na ktorego sam widok Sephiroth wolalby "Phoenix down, PHOENIX DOWN I SAY!!!" do "Slut trio" z FFX-2 jest nie na miescu

 

Weź, proszę :) . Nie no, Tobie się może podoba, ale jak dla mnie hiroł z FFXIII-Versus, to najbardziej pimpusiowa elo-pseudo-mhroczna i karykaturalna wręcz postać, jaką stworzył do tej pory Nomura. A jak potwierdzi się to, że włosy będą mu błyskać na różne kolory (hehehehahaha), to już w ogóle. Innymi słowy madafaki i killera, to w nim zero :) . IMO. Ot taki kolejny bishie-bitchie.

 

BTW nie wierzę, żeby fabuła trzymała poziom, nie wierzę....

 

 

Z fusów wyczytałes o tej fabule? hłehłe, zaczekaj do premiery nie ma co spekulować.

 

Z tego co do tej pory widziałem zgadzam sie z Belcootem, gra zapowiada sie na przebajerzoną i efekciarską, zreszta tylko to pokazuja nam w trailerach :P

Odnośnik do komentarza
Nie porownuj FFvXIII do FFX-2( po FFXII najgorszy jak dla mnie FF) bo porownywanie glownego killera, na ktorego sam widok Sephiroth wolalby "Phoenix down, PHOENIX DOWN I SAY!!!" do "Slut trio" z FFX-2 jest nie na miescu

 

Weź, proszę :) . Nie no, Tobie się może podoba, ale jak dla mnie hiroł z FFXIII-Versus, to najbardziej pimpusiowa elo-pseudo-mhroczna i karykaturalna wręcz postać, jaką stworzył do tej pory Nomura. A jak potwierdzi się to, że włosy będą mu błyskać na różne kolory (hehehehahaha), to już w ogóle. Innymi słowy madafaki i killera, to w nim zero :P . IMO. Ot taki kolejny bishie-bitchie.

 

BTW nie wierzę, żeby fabuła trzymała poziom, nie wierzę....

 

 

Z fusów wyczytałes o tej fabule? hłehłe, zaczekaj do premiery nie ma co spekulować.

 

Z tego co do tej pory widziałem zgadzam sie z Belcootem, gra zapowiada sie na przebajerzoną i efekciarską, zreszta tylko to pokazuja nam w trailerach :P

 

To zaprawde duzo widziales :) (trailer...i no wszystko ) :P

Odnośnik do komentarza
Mysle, ze widzial tez to co SE robi od czasow FFX i ma realne powody watpic w to, ze fabula bedzie trzymac poziom.

Szczerze? Gdyby w FFXII byly fajnie postacie to kij z fabula :) , a tak kazdy wie jak wyszlo :) . Do FF - ow daleka droga, a w miedzyczasie obadamy Lost Odyssey i byc moze Tales of Vesperia :P (bylbym bardziej niz szczesliwy)

Odnośnik do komentarza

Jest całkiem oryginalne, klimatyczne i niezłe fabularnie Folklore (jeśli wierzyć recenzjom, nie miałem okazji osobiście obadać), ale to jest bardziej mix gatunkowy przygodówki i action rpg z dużym naciskiem na action.

Podobno całkiem przyjemne, ale nie jest to raczej gra, która przekonałaby kogokolwiek do wyłożenia, ciągle jeszcze zbyt dużej w stosunku do tego co ta platforma oferuje, kasy na ps3 :P

Odnośnik do komentarza

Jesli rendery w tej grze beda trzymaly tak wysoki poziom jak na skanach i trailerach to... zwyczajnie kupie ta gre w dniu jej premiery! Wspaniala muzyka, klimat, rezyseria - cos pieknego! Dla takich gier kupilem PS3!

Odnośnik do komentarza

no śliczni Ci chłopcy :) może Nomura ma jakieś skłonności (kto wie może jakby się urodził w Polsce byłby kumplem Biedronia :) _

 

Nie no serio nic nie mam do gejów,modnego ostatnio stylu emo-boyów i ogólnego zatracania cech męskich(facet ma być przystojny a nie śliczny)

ale Nomura przesadza od kilku lat.Naprawdę męskie postacie są w cenie-vide Auron w FFX(zdecydowanie najbardziej lubiana postać w tej częsci)

Odnośnik do komentarza

W jakimś sensie to wizytówka FF. Juz w takim FFVIII, mieliśmy facetów wyglądających tak a nie inaczej. Poza tym w Japonii taki facet to nic dziwnego.

 

Poza tym, jak dla mnie Versus zapowiada sie świetnie, wszystko mi pasuje, od desingu postaci, świata, aż po historie. Czekam na więcej informacji jak i na sam gameplay.

 

PS. Jeden ma nawet lekki zarost i szramę na lewej stronie twarzy, więc nie jest taki piękny ;P

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Zrozumialbym biadolenie osob, ktore nigdy wczesniej nie widzialy jrpg (i np. dajmy FF-ow), a jezeli ktos gral chocby w jakis tytul z tego gatunku to wyglad bohaterow nie bedzie jakims szokiem(moze niektorzy maja tutaj jakies kompleksy czy cus :) ). Wymienic mozna chocby Suikodena V( jak nic "meski"bohater ;) ), FFVIII, FFX czy dopiero co majacego wyjsc Lost Oddyssey i bohatera, Kaim'a. Ja czekam na FFvXIII i mam nadzieje, ze wyjdzie rownolegle z FFXIII :) . Jezeliby to naprawde byly screenshot'y z gry to bylbym "more than just happy" ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...