Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Czasem mam taki nagły styk na odpalenie czegoś sprzed lat. Ostatnio dopiero skończyłem Baldura jedynkę, a dziś kupiłem za całe 3.90 zł Septerra Core (klucz do steama ze sklepu) z 1999 roku. Kojarzyło mi się to z dość trudnym turowym jRPG w klimacie post-apo, pachnącym trochę slamsami i klimatem z FF7. Ostatni raz miałem z tym styczność w liceum, na płycie z jakiejś gazetki.

 

Włączyłem, pobiegałem. Grafa mi nie przeszkadza (izometryczne Diablo-like dla mnie do dziś mają urok), pełen voice over w rozmowach z NPC, przejrzyste statsy, ekwipunek i system walki. Coś czuję, że spędzę parę godzin, ale nie wiem czy starczy woli do skończenia. Walki są bardzo ślamazarne, a kojarzę, że później bez grindu będzie bardzo ciężko nadgonic lvl wrogów.

 

Anyway, szkoda, że to nie wyszło na konsole w jakimś rimejku. Motyw warstw społecznych, zrzucania odpadków z bogatej góry do biednych slamsów to trochę jak Midgar.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.