Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Co męczę? Męczę... się :D Bo komp to nie jest maszyna do grania. Granie powinno wyglądać tak, że wrzucasz płytkę do czytnika i grasz, a nie bawisz się w overclocking, ściąganie patchów, edytowanie plików gry, a wszystko po to, aby coś odpaliło ci na najniższych detalach i nie cięło się ;)

 

 

och, ach! :D

 

aktualnie nic, ale ostatnio GOW na najwyższych detalach i PES08.

i jakoś długo się nie męczyłem, żeby pograć.

Odnośnik do komentarza
Co męczę? Męczę... się ;) Bo komp to nie jest maszyna do grania. Granie powinno wyglądać tak, że wrzucasz płytkę do czytnika i grasz, a nie bawisz się w overclocking, ściąganie patchów, edytowanie plików gry, a wszystko po to, aby coś odpaliło ci na najniższych detalach i nie cięło się :D

 

 

Weź idź może pozbieraj ziemniaki z pola, bo Twoja wypowiedź (pipi) do tematu wnosi. Nie stać Cię na dobry sprzęt? To uderzaj do rodziców, szefa lub Boga [zależy kogo za to obwiniasz] , a nie nam tu takimi nerdowskimi tekstami z czasów DOSa walisz -_-

 

 

...jak zwykle Battlefield 2

Navy Field

Crysis

Odnośnik do komentarza
Weź idź może pozbieraj ziemniaki z pola, bo Twoja wypowiedź (pipi) do tematu wnosi. Nie stać Cię na dobry sprzęt? To uderzaj do rodziców, szefa lub Boga [zależy kogo za to obwiniasz] , a nie nam tu takimi nerdowskimi tekstami z czasów DOSa walisz -_-

 

 

...jak zwykle Battlefield 2

Navy Field

Crysis

Człowieku, my się chyba nie rozumiemy ;) Nie mam nic do PC, chętnie na nim gram, ale coraz bardziej denerwują mnie spartaczone gry w stylu Gothic 3. Nie powiesz chyba, że jest to dobrze zoptymalizowana gra... I proszę Cię, wskaż mi pole w Bydgoszczy to pozbieram te ziemniaki jak Ci tak bardzo zależy...

Odnośnik do komentarza

P@cj3nt, napisałeś, że "PC to nie jest maszyna do grania", że niby trza O/C robić (że jak? ale co, ustawienia w BIOSie Ci się nie zapisują czy co?), ściągać patche (rzadko się to zdarza, żeby były niezbędne do gry), edytować pliki gry (Crysis... a więcej przykładów?), żeby pograć na najniższych detalach (mi, na komputerze z najsłabszym procesorem dwurdzeniowym, 2GB ramu i średnią kartą graficzną chdozi spokojnie na Medium (1280x1024) taki niby straszny Crysis)

A teraz piszesz "nie mam nic do PC, chętnie na nim gram" i wypierasz się, że teraz wkur'wia Cię tylko słaba optymalizacja wielu gier.

Odnośnik do komentarza
Znowu Puzzle Quest, mimo że mam to na PSP - tak mocno uzależnia.

 

 

Grzech'uj, uzależniłeś mnie. Znaczy się z ciekawości zaciągnąłem tą grę i zanosi się na to, że to będzie pierwsza gra od wieeeeeeeeeeeeeelu miesięcy, w którą będę grał dłużej niż kilka godzin przy jednym posiedzeniu ;p

Odnośnik do komentarza

Heh ja tam ostatnio męcze Tomb Raider Anniversary . Nigdy nie myślałem ze to powiem ale Tomb Raider OWNZ !!! ta część jest genialna : architektura poziomów boska momentami czuje sie jak w God Of War albo Soul Reaverze :P , dobra grafa ale bez przesady więc chodzi płynnie , troche poprawiona walka ( adrenaline dodge i te sprawy ;) ) ogólnie jest very kewl tylko szkoda ze Lara dalej taka papierowa :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...