Skocz do zawartości

Texz

Marketplace

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj na promo z Season Passa, pojawia się raz na kwartał, cały season pass wychodzi chyba 17 zł (zamiast 110).

Raczej 36zł zazwyczaj kosztuje w przecenie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest możliwość "zaklepania" gry z Games with Gold przez stronę? Pokazuje mi, że jest "gratis z kontem Gold" ale jak chce "kupić" to pojawia mi się opcja płatności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i wtedy klikasz dalej bo masz albo 0zł w przypadku gier na XO albo Bezpłatne w przypadku gier X360. 

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ten dodatek do Gyrosów, który jest aktualnie w przecenie zawiera wszystkie możliwe DLC i dodatkowe acziki?

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Gears-of-War-2-All-Fronts-Collection/00000000-0000-400c-80cf-00074d53082d

Edytowane przez Inuki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Da radę jakoś kupić grę częściowo z kasy z konta XL a reszte dopłacić np. Kartą lub PayPalem (czy tu jakaś prowizja dodatkowo?). Mam konto USA i chciałbym kupić Lego Pirates bo też jest w BC. Na XOne nawet widzę 12,50 PLN, ale jak daję kup to mi przerzuca na dolary a mam tylko 3$ a trzeba 5$ :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam po kodziku na BATMAN: ARKHAM ASYLUM i ARKHAM CITY na X360 . Wersje zwykłe, nie GOTY. Kto pierwszy na PW ten lepszy :)

Proszę by osoby, które mają już daną grę, po prostu dały szanse innym, a jak masz jedną z nich to weź tej której nie masz ! :)

• Plusik 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gry duże, ale pewnie przez wielu pewnie ograne, dlatego też pierwsze zgłoszenie napłynęło dopiero teraz :P

Kody lądują u użytkownika tomzacz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta