Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

No z tego co wiem to poza lekkim liftingiem graficzki to nie ale @Suavek bardziej śledzi newsy to może coś wie więcej. 

Dla mnie to największa wada bo ja personki gram głównie dla szkolnego gameplayu A dungeony traktuje jak przykry obowiązek chociaż w p5 zrobili je takie super że tam akurat chętnie wracałem, przy og trójki umierałem jak miałem wracać do tartarusa

Odnośnik do komentarza

Zmęczenie usunęli już w P3P. Tzn. status pozostał i miał wpływ na walkę, ale drużyna nas nie opuszczała z tego powodu po powrocie na pierwsze piętro. Można było za jedną wizytą spokojnie dobić do najwyższego dostępnego w danej chwili piętra, a resztę miesiąca poświęcić na socjal.

 

Tartarus z Reload mimo wszystko wygląda jak Mementos. Te pojedyncze dodatki i urozmaicenia w systemie walki wiele tutaj nie zmienią. To nadal jeden wielki i raczej monotonny dungeon, tym razem z większą ilością świecidełek i odskoczni.

 

Aczkolwiek sporo może zależeć od poziomu trudności, jeśli chodzi o odbiór Tartarusa. A co do tego mam pewne obawy, czy nie będzie za niski, jak P5R. Szczególnie po dodaniu tych ataków specjalnych i jeśli faktycznie usuną wpływ zmęczenia na efektywność walki.

 

Na plus, że podobno zaangażowanie drużyny w trakcie eksploracji ma być większe, tj. dodatkowe dialogi, komentarze itp.

Odnośnik do komentarza

Zmian dość sporo:

 

- brak zmęczenia

 

- bieg

 

- auto-recovery jednym przyciskiem (jest też dodatkowy mechanizm że zbierasz fragmenty i za 7 możesz się uleczyć na maksa)

 

- nowe interaktywne obiekty, masowe skarby na ziemi/w wazach, indywidualne skarby wymagające kluczy

 

- dodatkowe scenki i rozmowy postaci, w tym z nowymi postaciami (raczej randomowymi, typu "kolejna zagubiona osoba, uratuj ją")

 

- dodatkowi mocniejsi przeciwnicy (złoci ORAZ wielcy, z jeszcze większymi nagrodami)

 

- zmiany w Monad, z tego co rozumiem to teraz losowo zawsze mogą pojawić się "drzwi do Monad" z wyjątkowo trudym przeciwnikiem i za nim wyjątkowo fajnym skarbem. Część skarbów czy kostiumów ma być do zdobycia tylko poprzez wyjątkowo trudne serie walk w takich dodatkowych pokojach

 

 

To wszystko sam dungeon, nie mówiąc o zmianach w systemie walki czy umiejętnościach Fuuki. Ogółem powinno być to odczuwalne unowocześnienie Tartarusa.

 

"Persona 3 Reloaded" Sanada, Mizuru, and Fuka's new battle uniforms, introduction of "Tartarus", characters that can be met in the city, and other latest information will be released one after another! | Persona Channel | What's new in the Persona series (p-ch.jp)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Suavek napisał:

Zmęczenie usunęli już w P3P. Tzn. status pozostał i miał wpływ na walkę, ale drużyna nas nie opuszczała z tego powodu po powrocie na pierwsze piętro. Można było za jedną wizytą spokojnie dobić do najwyższego dostępnego w danej chwili piętra, a resztę miesiąca poświęcić na socjal.

 

Tartarus z Reload mimo wszystko wygląda jak Mementos. Te pojedyncze dodatki i urozmaicenia w systemie walki wiele tutaj nie zmienią. To nadal jeden wielki i raczej monotonny dungeon, tym razem z większą ilością świecidełek i odskoczni.

 

Aczkolwiek sporo może zależeć od poziomu trudności, jeśli chodzi o odbiór Tartarusa. A co do tego mam pewne obawy, czy nie będzie za niski, jak P5R. Szczególnie po dodaniu tych ataków specjalnych i jeśli faktycznie usuną wpływ zmęczenia na efektywność walki.

 

Na plus, że podobno zaangażowanie drużyny w trakcie eksploracji ma być większe, tj. dodatkowe dialogi, komentarze itp.

Atlus jak to Atlus dowalą pewnie pewnie jeszcze jakieś uber Persony w płatnych DLC, których z defaultu wiadomo lepiej nie ruszać, bo grę popsują swoją mocą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...