Skocz do zawartości

memorki


Lukas_AT

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukuje własnie na allegro różne karty pamięci do GC. Słyszałem wiele negatywnych opinii o nieoryginalnych memorkach do GC i boje się ryzykować. Rozejrze się więc za oryginałem jakimś.

 

A ta?

 

http://allegro.pl/item684571481_p_g_karta_...64_mb_nowa.html

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Każda będzie działać, kwestia tego jak długo. Nie ma co bawić się w gdybanie czy ta czy tamta, albo bierzesz zamiennik i ryzykujesz albo kupujesz oryginalną memorkę. Osobiście nie miałem problemów z memorkowymi zamiennikami (i to nie tylko w przypadku gacka, tylko za czasów ery PS1 padły mi ze dwie memorki z giełdy).

Odnośnik do komentarza

Ja mam dwie orginałki do Gacka. Jedną 59 bloków, drugą 251. Pierwszą mam 4 lata. Działa bez zarzutów. Drugą mam dopiero pół roku, ale jak na razie też nie mam żadnych problemów. Wolę zapłacić ciut więcej i zaoszczędzić sobie przykrych niespodzianek i nerwów, niż kupować nieoryginalne i martwic się ciągle, czy moje savy nie przepadną niespodziewanie.

Odnośnik do komentarza

Okazało się, że wraz zakupem GameCube'a dostałe memorkę gratis firmy Logic. (pipi), że szkoda gadać - już pierwszego dnia save'y się popsuły i musiałem formatować kartę pamięci. Na razie nie gram póki nie zakupie oryginalnej, gdyż nie chce się stresować, że moja gra pójdzie na marne. Tak więc dołączam się do negatywny6ch opini na temat nieoryginalnych kart pamięci.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie kwestia wyglądała identycznie. Do tej pory mam 8MB memorkę Big Bena, choć przyznam, że ani razu nie wyskoczyło żądanie formatowania memorki, mam oczywiście także oryginalna memorkę, ale BigBen sprawuje się całkiem dobrze. Kiedyś, dawniej jak świeżo co kupiłem GaCka to otrzymałem memorkę 4Mb (nie kojarzę producenta), nie wiedziałem jeszcze o problemie samoczynnego formatowania nieoryginalnych kart pamięci. Formatowało mi się chyba ze trzy razy, po czym wyrzuciłem kartę przez okno i musiałem kupić oryginalną.

Edytowane przez NEMESIS U.S.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...