Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Antywirus nie ma tu nic do gadania. Router (Livebox) przekazuje sygnał, nie komputer.

 

Dobra póki co mam jeszcze jeden pomysł. Wyłącz zabezpieczenia wireless (kodowanie, zabezpieczanie hasłem i inne pierdoły). Zwiększ moc sygnały wireless (nie wiem czy Livebox ma taką opcję). Jak to nie pomoże, podłącz PS3 do Livebox'a kablem. A jak to nie pomoże, to dzwoń na infolinię... ;)

Odnośnik do komentarza
Nawet jeśli to coś da, to i tak jesteś czarnej dupie...

No fakt, ale widzę, że nie jestem odosobniony w tym problemie(czytałem o identycznym problemie na jakimś anglojęzycznym forum) i że to raczej nie wina Liveboksa. Grać online na szczęście się da, bo jeżeli np. ja hostuję grę, to wszystko jest ok(dzisiaj od 20 hostowałem dla 7-8 osób i nie było najmniejszych problemów). Podobnie jest chyba, jeśli dołączę, a graczy jest mniej niż pięciu czy ilu tam, a reszta dołącza się później. Kłopot pojawia się jedynie przy dołączaniu do dużych gier, co i tak jest wystarczająco upierdliwe(zwłaszcza wywalanie z sieci). W wolnej chwili napiszę chyba maila do EA i polecam tak uczynić również innym, może coś poprawią w patchu.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

No miałem na myśli pudełkową :) Przy tych z PSS update'y są zapisywane na pliku z grą (Wipeout HD, co do BP to nie wiem).

 

Edit:

Turas, z tego co pamiętam to miałeś Kitano Gamespot. Chyba że zmieniłeś na wersje elektroniczną.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Tak, mam pierwszą edycję pudełkową gry. Moim zdaniem to debilizm ze strony Criterion z usunięciem tej opcji. Nie chce mi się na nowo ściągać dodatków.

Mam Kitano Gamestop, Steel Wheels GT, ale ostatnio się dowiedziałem że można jeszcze dorwać Kitano Hydros Micromania Custom - co wcześniej było tylko do francuskiej wersji gry. Trudno.

 

 

 

ArturNOW : praktycznie codziennie jestem w Paradise City więc chętnie pogram :)

Odnośnik do komentarza

To sprawdz na gamefaqs jeszcze inne kody, bo ogolnie to chyba jest na 5samochodow.

Wszystkich samochodów jest chyba 9 albo coś koło tego. Ale u mnie na PALowskiej wersji działają tylko Gamespot, Steel GT i jeszcze jakiś. Ten francuski niby się da po zmianie języka w menu, ale mi nie działało. Z USA i JAP też się chyba nie da.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam pewien problem.Mianowicie kiedys gralem w pudelkowa wersje Burnouta Paradise i mam ciagle na dysku save'a.Teraz kupilem ta gre z polskiego Store i przy pierwszym odpaleniu,gdy pojawia sie ta strona internetowa Criterion z moim profilem wygladalo,jakby wszystko bylo ok,tzn.jakby odczytalo stary save.Jednak gdy dalem "Back to game" to gra wystartowala od poczatku i teraz za kazdym razem zaczynam od licencji L i 0.1% done...Nie jestem na 100% pewien,czy poprzednia,pudelkowa wersja nie byla czasem z US,bo stary save ma logo rejestracji od samochodu,a nowy to tylko napis Burnout Paradise.Wie ktos ocb?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.