Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem na PSN Burnouta : Paradise z wszystkimi dodatkami w pakiecie. Z rozpędu zainstalowałem wszystkie wraz z time-saver czyli odblokowaniem wszystkich aut. Beznadziejnie się gra mając wszystko na starcie i tu moje pytanie - czy można to wycofać bez ponownego ściągania gry?

 

czyli absolutnie nie ma opcji, żeby to wywalić? nie można zresetować, cofnąć, cokolwiek?

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wczoraj po dłuższej niż zwykle przerwie odpaliłem Raj. Jedyne co mogę napisać to że podtrzymuję swoją opinię na temat tej gry: Najlepsza gra tej generacji i jedna z najlepszych w ogóle :potter: Wbijam do multi i od razu wczuwa jak na początku. Wyzwania i freeroam to najlepsze co oferuje BP, a czego zabrakło w najnowszym dziele Criterion.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedy pytają mniee, dlaczego dopiero teraz zacząłem grac w BP? Odpowiadam, nie wiem.

 

Ta gra miażdży jaja. Całe popołudnie z nią spędziłem i już mnie trochę łeb bolał więc przestałem grać. Jutro ponownie wjadę do Paradise City :) Jeździ się świetnie. Pierwszy raz mam przyjemność z jeżdzenia, wolnego jeżdżenia po mieście, rozwalaniu bilboardów i innych. Teraz więcej nie napiszę. Ale wg. mnie to najlepszych racer w którego grałem na PS3 ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio powróciłem do Paradise City, dlatego chciałbym się z Wami podzielić kilkoma refleksjami. Po pierwsze, pomimo 3 lat na rynku, ta gra wygląda świetnie, oprawa jest bardzo estetyczna, asfalt fachowy, auta sypią się zawodowo. Graficznie jest bardziej niż spoko, poza tym BP nie traci klatek, wszystko śmiga jak Cyganie po domu podczas nieobecności właściciela.

OST jest kapitalny, ale to norma w produkcjach nadzorowanych przez EA. Na dodatek jest to jedna z niewielu gier na PS3, w której możemy sobie puścić muzykę z HDD. Nie ma to jak rozbijać się po Raju w akompaniamencie napieprzania Prodigy ;)

Najważniejszy jest model jazdy. Kontrolowane poślizgi, turbo i pedał gazu sprzężony z podłogą za pomocą gumy do żucia ( dobre wytłumaczenie dla policjanta, który zatrzyma Was w prawdziwym życiu ).

Poza tym, nie można się nudzić w produkcji Criterion. Od groma bilbordów, bramek, hopek, wyścigów, OGROM atrakcji. Na dodatek bardzo dobre multi, z wieloma ciekawymi wyzwaniami. Burnout sprawdza się również na imprezach, odnajduje się w nim każdy. Polecam, jak ktoś jeszcze nie grał :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

mam pytanko dotyczące kamery. Znalazlem w domu kamere usb i pomyslalem sobie, ze zrobie tego tragicznego pucharka. Podlaczam kamere i jak wchodze w ustawienia akcesoriów to ps3 widzi moją kamerę. Wszystko ładnie pokazuje obraz, nawet calkiem wyrazny bo kamera jest hd. Natomiast jak wlaczam juz burnout i wchodze do online to ps3 nie widzi mojej kamerki. W ogole to jak patrze w akcesoriach czy dziala kamera to na kamerze sie swieca diody, co oznacza ze dziala, a jak tylko wyjde z tego miejsca to od razu sie gaszą. To jak niby mam te kamerke w grze odpalic?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mam mały problem. kiedy pobrałem z pss burnouta to po odpaleniu gry nie mogłem połączyć się z multi, a co jest ciekawe mój brat mający swoje konto na tej samej konsoli śmiga po sieci bez problemu. niedawno kupiłem wersję pudełkową i jest ten sam problem. może ktos wie co zrobić. będe wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Szczerze, gierka jest świetna, ale drażni mnie troszkę freeroam. Jestem zbyt wygodnicki i dojeżdżanie do eventu w grze wyścigowej jest nie ten teges. Zostały mi 92 eventy do rangi elite, a tu jeszcze Big Surf Island została do ogarnięcia. Gra świetna, ale Revenge lepszy...niestety.

Odnośnik do komentarza

kwestia gustu. freeroam pozwala sie pobawic w poznawanie miejscowek i shortcutow. poza tym na ogol wyglada to tak, ze meta jest bliziutko kolejego startu, wiec wtf? ;) mnie ten system strasznie draznil w nfsu2, ale tutaj juz bawil.

dla mnie najslabszym elementem bylo robienie tych wszystkich ewolucji powietrznych. nawet showtime bawil mnie bardziej.

 

a big surf mi sie nie podobalo. male i ciasne, na dobra sprawe. sa tam 2 trasy glowne. fajne sa tylko skoki w buggy.o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...