Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

grałem trochę w pełnego burnouta i jestem bardzo zawiedziony.Dalej to nie jest zła gra,ba jest bardzo dobra ale wyeliminowano bardzo wiele elementów ,które były moimi ulubionymi w serii do tego zwalono też inne jak np.aftertouch takedown,tryb crash,brak restartu,brak normalnych wyścigów na zamkniętych trasach,brak trybu dla dwóch graczy na jednym tv itp

Odnośnik do komentarza

Dzięki za słowa poparcia.

 

Najgorsze jest to,że wizytówki serii usunięto ,a prawdę mówiąc bez problemu mogły zostać i formuła otwartego miasta im by nie przeszkadzała

 

Aftertouch takedown-cudowna sprawa,a sixaxis nadaję się do niego idealnie,przecież to była najważniejsza i najbardziej lubiana zmiena wprowadzona w serii(3 część ją wprowadziła)

restart-też banalnie zamieścić

crash-mamy ten inny typ ,podobny,ale przecież crasha typowego można było zostwić bez problemu

zamknięte trasy-ustawić ograniczenia na trasie w postaci kolorowych blokad na skrzyżowaniach by jechać jedną ustaloną trasą

tryby dla 2 graczy-wiem,że online to teraźniejszość ale nic nie pobije wrażeń -Ty,kumpel ,piwka,dwa pady,duży lcd,hd i ściganie do upadłego

Odnośnik do komentarza

Mam obecnie na psp Burnout Legend i Dominator a na PS3 Paradise'a.

 

Nie gadajcie - gra nie jest az taka zła. Chociaż zupełnie nie kumam dlaczego nie ma aftertoucha ( na psp jest i na ps2 ;)

Sam sie łapie ze jak ktos mnie takedownuje to go chce ostatecznie ukąsić.

 

Szkoda... Ale wiadomo będzie w kolejnej.

 

Za to jest jedna zaleta - uczucie pędu, jak zrobie rundę z burnoutx15 to ledwo mogę odejść od fotelu.

poprzednie czesci ie robily na mnei tagiego wrazenia ( nizsza rozdzialka, przy pewnej predkosci niczego nie widzialo sie.

 

chetnie zagram - greshone

Odnośnik do komentarza

Mimo że lamie w tą grę i jestem cienki jak żebro bakterii to zabawa online w challenge coraz bardziej zaczyna mi się podobać.

 

PS. Panowie nie denerwujcie się tak mnie. Widziałem paru z Was na kamerce więc jak się wku..e to odszukam każdego po kolei i nauczę wyrozumiałości. :)

Edytowane przez GMB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...