Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem czy nie warto... mowie, ze akurat mi nie podeszlo. ale kupilem BP z wszystkimi dodatkami za 99zl na psn (uwaga: to byla promocja, ale pomimo tego, ze juz tego bundla chyba nie znajdziecie w dziale z grami, to calkiem niedawno widzialem go po uzyciu opcji szukaj) wiec nie odczulem tego na minus ;) big surf daje kopa w postaci skokow w buggy. to jest wartosc dodana. natomiast jak sie w tym nie odnajdziesz, to cale gigatony zabawy sa na glownym obszarze i wyspa Ci zbedna.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Odpaliłem wczoraj niby tylko na chwilę i wsiąkłem jak za dawnych lat robiąc wyzwania z randomami. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem, więc szkoda, że nie doczekamy się BP2 od Criterion.

Gra nie obsługuje DS4, więc musiałem grać na starym wyjechanym DS3, ale magia Paradise City robi swoje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem, więc szkoda, że nie doczekamy się BP2 od Criterion.

Nie doczekamy bo to bardzo słaba gra i dlatego zabiła serię i Criterion.

 

Wady były wymieniane wielokrotnie, ale głównie jazda na orientację z tak ogromną szybkością to pomysł idiotyczny. Jeszcze gorszy to online gdzie host ustawia trasę złośliwie pod siebie i jako jedyny ją zna.

Odnośnik do komentarza

No to rzeczywiście takie wady, że głowa mała. Jak ktoś spędził trochę więcej czasu w grze to wystarczył mu szybki rzut oka przy wczytywaniu wyścigu online i już wiedział jak jechać. Nawet jeśli nie to można było grać tylko że znajomymi.

BP wprowadziło obłędnie działający system multi. Dołączenie do jakiejkolwiek gry trwało góra 3 sekundy. Nie wiem czy jakaś gra miała coś podobnego.

No i fenomenalny system wyzwań, który tak na prawdę dominował w grze wieloosobowej.

Odpadając dzisiaj grę nie ma żadnych problemów aby grać z kimś.

Dla mnie otwarty świat był strzałem w dziesiątkę, a o oprawie AV nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...