Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie poszukuję pewnego utworu z Radia party i od pewnego czasu mam straszny problem z odnalezieniem tytułu, nigdzie nie mogę go znaleźć. Pisałem już na innych forach lecz też nikt nie daje żadnej odpowiedzi, Dj niby mówi tytuł lecz nie wiem czy to jest to, choć z drugiej strony mówi tak niewyraźnie że nie jestem wstanie go odsłuchać. Próbowałem już na apk. Track ID lecz też nic z tego niestety. Mam nadzieje że ktoś kojarzy piosenkę i poda tytuł :) Byłbym bardzo wdzięczny :) Z góry dzięki i pozdrawiam :)

http://www54.zippyshare.com/v/KNG58Vag/file.html

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Poszukuje rosyjskiej piosenki. Orginalna jest taka, że chłopak taki młody blondyn z "rozczochraną" fryzura siedzi i gra na gitarze, ale są jest dużo recovery najbardziej chyba taka że młoda brunetka siedzi przed kompem i spiewa.. pamietasz słowa budojet czy jakoś leciało. 

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza

POMOCY !! ;c  Słyszałem piosenkę gdzieś miesiąc temu, często leciała na ESCE, jako topowe piosenki, wiem że śpiewa to kobieta, taka dość młoda, i sa tam w refrenie powtarzające się słowa; łuu hu, łu huu , więccej niestety nie pamiętam, proszę pomóżcie ! ;)

Prawdopodobnie chodzi o najnowszy hit madonny. "Dość młoda" , 57lat ;D

Odnośnik do komentarza

Witam..

poszukuję piosenki. W teledysku jest taka akcja... Dziewczyna jest prześladowana, dostaje wiadomości ze jest brzydka itp.. pamiętam scenę jak siedzi przy matce ,ta nią patrzy i się uśmiecha... nad jej głową cały czas wisi lina z pętla i powoli się zniża. Chyba grała na pianinie lub fortepianie.. Ale nie jestem pewna. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio, tj. W grudniu na esce leciała piosenka w której murzyn w refrenie śpiewa coś w stylu 'tararararara bum-bum bum-bum . Ciężko coś więcej powiedzieć bo śpiewa giga szybko i w sumie to ciężko stwierdzić co. A akcja dzieje się na plaży. Proszę o pomoc bo sama nie znajdę. ogólnie piosenka jest bardzo fajna pomijając tego sepleniacego murzyna który śpiewa Bóg wie w jakim języku. POMOCY!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim !

Szukam piosenki już od wielu dni i nigdzie nie mogę znaleźć a chodzi mi o piosenkę śpiewaną przez boysband po angielsku tak jakby śpiewaną chórem (a przynajmniej refren) pamiętam tylko że w refrenie właśnie jest co chwile what do you want where do you go what do you feel....i takie ciągle :D wpisując w youtube wyświetla mi ciągle Biebera albo jakiegoś amerykańskiego piosenkarza country :/ . Piosenka jest dość stara (myśle że lata 90 no maks początki 2000) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hej, wiece może co to za piosenka. Pamiętam tylko tyle ,że ma dość fajny teledysk. Akcja dzieję się praktycznie cały czas w bmw x5 bodajżexD Pamiętam ,że jest to chyba piosenka jakiejść niemieckiej grupy z 2015 rok jakoś. W stylu dance/pop xD. W "refrenie" jest powtarzane na na na nana nana itd xD Może ktoś zna? nie pamiętam więcej szczegółów a ostatnio to gdzieś słyszałem i teraz mi to lata w głowie a nie moge znaleźć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Szukam piosenki która leci ostatnio w radiu - gdzie w pewnym momencie piosenkarz odlicza od 1 do bodajże 8. Leci to mniej więcej tak 1..2..3..4..5..6..7..8.. po czym muzyka wkomponowana w ten ciąg liczbowy. Wpada w ucho i ten fragment mam cały czas w głowie - jednak kto wykonuje ten kawałek i jak się nazywa - nie znalazłem na żadnych playlistach. Anyone?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.