Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Specjalnie się zarejestrowałem żeby dodać tu posta, otóż szukam piosenki z przełomu 2006-2010 roku, jest to taki duży odstęp czasu ponieważ pamiętam jedynie, że słuchałem jej za dzieciaka więc na pewno była dość stara. Jest to POLSKI kawałek rapowany, tekst piosenki to w większości przekleństwa i szybka ale w miarę zrozumiała nawijka, wykonawca kreowany na kogoś a'la patus, a w refrenie śpiewała kobieta która niemalże piszczała, albo skrzeczała, to było coś w stylu nieudolnego głosu operowego. Bardzo potrzebuje tej piosenki, założyłem się że ją znajdę bo do dzisiaj coś mi świta melodia w głowie i mam z nią wiele wspomnień. Z góry dzięki :)

Edytowane przez Zychson
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Witam

 

Chodzi mi po głowie jedna dosyć stara piosenka która była bodajże w jakimś filmie chyba romantycznym, Słowa w refrenie brzmią  'Only you, (powtórzenie przez chórki męskie) Only you... albo zamiast only jest coś tego typu ''yes it's true,( yes it'd true), only you (only you-chórki) Piosenka śpiewana przez kobiete a chórki są męskie . Glos kobiety jest podobny mniej wiecej do tej piosenki . Piosenka jest również mniej wiecej tak samo stara jak ta w linku. Bradzo dziekuje za kazda pomoc.

   

Odnośnik do komentarza

Nie, to nie Savage :(  Piosenka o którą mi chodzi to takie lata 60' i śpiewała to kobieta o specyficznym głosie. Jak posłuchasz sobie tego linku co wstawiłam i glos tej laski to piosenka ma właśnie takie klimaty. Kurcze...wpisuje różne hasła , próbuje sobie słowa inne przypomnieć ale tylko mi świta to co już napisałam powyżej... to jest jak szukanie igły w stogu siana :( 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.08.2008 o 18:24, puszkin napisał:

Szukam utworu, hmm taki rockowy kawłek, na teledysku ekipa nastolatkow baluje w jakims duzym domu i po kolei morduje ich koles w takiej czaszkowej masce. W pamiec zapadla mi sceny jak panna zjezdza na zjezdzalni a tu maczeta czy cus wystaje i jak koles pakuje na laweczce i ten czarny charakter zrzuca mu gryf na łeb.

ah dosc przypadkowo znalazłem, troche zajęło i szału nie ma. W 2001r, czesto lecialo na vivie zwie..

 

Odnośnik do komentarza

Poszukuje piosenki dosyć starej (stary hit radiowy) Pamiętam że była śpiewana przez kobiete i w refrenie padały słowo "together i przy drugim powtarzaniu refrenu padało słowo "forever" i podczas refrenu było słychać tak jakby westchnienia kobiety (jak dobrze pamiętam). Niestety za wiele nie pamiętam :/ wiem, że trudne ale może ktoś pomoże? :)

 

Edit. Dobra mam ;p to była jednak "Mandaryna - Ev'ry Night"

 

Edytowane przez DilerDixon
Znalezenie piosenki.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam wszystkich! :) 

Siedzi mi w głowie jedna piosenka (dance/techno sama nie wiem) już od tygodnia, usłyszałam ją w klubie na sali disco śpiewa ją kobieta i w refrenie tyle co usłyszałam to (mniej więcej) " we......... love in the air" i przeplata się też "everybody dance" Proszę o pomoc !!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.