Skocz do zawartości

Mikes

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd wrzuciłeś do XTC też szukałem tego pierwszego utworu i nie ma nigdzie, na 1001 tracklists pusto, w komentarzach na yt pusto, nawet na twitterze ludzie pytali Hot Since 82 co to za kawałek i póki co wciąż brak odpowiedzi.

W sumie ten trzeci też chyba jak dotąd niezidentyfikowany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka, poszukuję prawdopodobnie remixu tej piosenki, mianowicie chodzi mi o tą z minuty 8:53 z tego filmu (...)

W komentarzach jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, szukam piosenki. Nie znam słów, jest to latynoski kawałek (po hiszpańsku/portugalsku?), śpiewa mężczyzna - zwrotki, a kobieta refren. Głos mężczyzny jest dość cienki, słowa śpiewane dość szybko, za to kobieta ma głos jakby zawodzący. Wydaje mi się, że nie jest to stara piosenka. Pomożecie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Soul

Panowie na History Chanel leci trailer Black sails w tle jest muzyczka, śpiewa jakaś kobita, pytanie co to za nuta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Soul

Jak zapodasz ten trailer to będzie łatwiej, bo nie każdy ma ten program czy tam tv :)

No właśnie szukam i nic :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Specjalnie się zarejestrowałem żeby dodać tu posta, otóż szukam piosenki z przełomu 2006-2010 roku, jest to taki duży odstęp czasu ponieważ pamiętam jedynie, że słuchałem jej za dzieciaka więc na pewno była dość stara. Jest to POLSKI kawałek rapowany, tekst piosenki to w większości przekleństwa i szybka ale w miarę zrozumiała nawijka, wykonawca kreowany na kogoś a'la patus, a w refrenie śpiewała kobieta która niemalże piszczała, albo skrzeczała, to było coś w stylu nieudolnego głosu operowego. Bardzo potrzebuje tej piosenki, założyłem się że ją znajdę bo do dzisiaj coś mi świta melodia w głowie i mam z nią wiele wspomnień. Z góry dzięki :)

Edytowane przez Zychson

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Soul

Panowie napisy końcowe pierwszego Mortal Kombata od razu powiem, że nie mam na myśli main theme i 

tuż poniej była jeszcze jedna nuta, pytanie brzmi jaka?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta