Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Metroid Prime

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#101 Godot

Godot

farbowany lisek

• Uzytkownicy_
  • 659 postów

Napisano 08 November 2016 - 07:18

Kup za 80 zeta cyfrówkę na WiiU :)
  • 0

#102 Nemesis

Nemesis
  • Premium Member
  • 7570 postów

Napisano 08 November 2016 - 09:28

Niestety nie posiadam WiiU. Czekam już na Switcha.

• 0

#103 Godot

Godot

farbowany lisek

• Uzytkownicy_
  • 659 postów

Napisano 08 November 2016 - 09:35

To błąd. Jest kilka perełek
  • 2

#104 XM.

XM.

Yuri Boyka

• Premium Member
  • 4748 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 November 2016 - 22:16

Kurna, już dwa razy musiałem zajrzec do neta bo ni hóia nie mogłem ruszyc dalej. ;/ Co te gierki zrobiły ze mną, ehh. Ale obiecałem sobie, że koniec i już wiecej nie zajrzę. :cool:

• 0

#105 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1404 postów

Napisano 11 November 2016 - 00:15

Ale przecież domyślnie jest włączona opcja, która jeżeli za długo się szwendasz to podpowiada gdzie iść :cool: :czesc:

• 0

#106 ragus

ragus
  • Premium Member
  • 14868 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 11 November 2016 - 00:19

czasami ją nadużywałem specjalnie, czekając aż pojawi się znak

:cool:

xd

• 0

#107 XM.

XM.

Yuri Boyka

• Premium Member
  • 4748 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 November 2016 - 09:06

Ale przecież domyślnie jest włączona opcja, która jeżeli za długo się szwendasz to podpowiada gdzie iść :cool: :czesc:

Ta, tylko czasem i tak nie wiedziałem jak się tam dostac i myslalem, że musze po coś wrocic do wczesniejszych lokacji. xD Ale teraz juz wiem, że da radę skoro pokazują. Ogólnie gra geniusz - cały czas się utwierdzam w przekonaniu, że kupno Wii U i nadrabianie gierek Nintendo z ostatnich 15 lat to najlepsza decyzja gejmingowa od czasów kupna PS2. :lapka:

• 0

#108 Godot

Godot

farbowany lisek

• Uzytkownicy_
  • 659 postów

Napisano 11 November 2016 - 10:43

Wyobraź sobie co czułem w 2003 r jak w to grałem :)
  • 1

#109 Butt

Butt

Osoba Nintendo

• Premium Member
  • 6935 postów
  • SkądLitwini wracają?

Napisano 11 November 2016 - 15:21

Ja ją gdzieś w 2005 przechodziłem, ale przejść nie dałem rady. Backtracking mnie wykończył, ale z 3/4 gry zrobiłem. Te walki z bossami :banderas:

E: Zresztą widzę, że prawie to samo napisałem na pierwszej stronie tematu xd

• 0

#110 XM.

XM.

Yuri Boyka

• Premium Member
  • 4748 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 November 2016 - 13:36

Jak zabiłem tego omega elite pirata co zdobyłem ostatni strój od niego to co - teraz już tylko zbieranie artefaktów zostało i niepier.dalanie backtracingu po całej mapie? 

Przeszedłem. Za ten gigantyczny backtracking przez całą grę i jeszcze wieksza jego ilosc pod sam koniec ocena jak nie wiecej w dół. Ogólnie jeden z najlepszych fpsów ever, ale backtracking zabija te grę. 

Użytkownik XM. edytował ten post 12 November 2016 - 19:32

• 0

#111 Nemesis

Nemesis
  • Premium Member
  • 7570 postów

Napisano 17 November 2016 - 21:24

U mnie to na odwrot. Ten backtracking wręcz mnie uzależnił. Retro tak fajnie to podkrecilo że ani przez minutę nie czułem znużenia. Grę przechodziłem w 2005 i od tamtej pory nie pojawiło się w tej materii nic lepszego.
  • 1

#112 golab

golab

Igła się wygła

• Premium Member
  • 4207 postów
  • SkądSzczecin City

Napisano 17 November 2016 - 21:28

bo odsłony 2d nie mają backtrackingu, lel iksde

• 0

#113 chrno-x

chrno-x
  • Użytkownicy
  • 2314 postów

Napisano 20 November 2016 - 11:14

Metroidy zawsze stały backtrackingiem i to ich najlepsza cecha i seria Prime nie należy do gatunku FPSów (strzelasz tam na potęgę?) tylko FPA czyli First Person Adventure a to jest znaczna różnica. Zresztą do dziś nie ma serii, która by lepiej wykorzystywała backtracking i gadanie że to ją zabija i ocena spada w dół to chyba największy fail jaki można stwierdzić o tej serii xD

• -2

#114 suteq

suteq

Vice City

• Użytkownicy
  • 9889 postów
  • SkądSokołów Podlaski

Napisano 20 November 2016 - 11:46

Nie grałem w grę więc nie będę się o niej wypowiadał. Jednakże backtracking to jedna z najgorszych rzeczy w grach wideo. To rzecz sprawiająca, że twórcom zabrakło zwyczajnie pomysłów i myśleli, że ponowne bieganie po ogranych już poziomach jest fajne. 

Nie jest.

A przywoływanie gier 2D jest moim zdaniem nie na miejscu gdyż w grach 2D przejście z jednej lokacji do drugiej jest znacznie, znacznie szybsze niż w grach fps/tps i to odczucie powtarzalności nie jest tak odczuwalne. 

• 0

#115 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 16910 postów

Napisano 20 November 2016 - 12:05

Nie, backtracking to element designu. Chodzi o przemierzenie miejsc z nowymi umiejętnościami, co pozwala odkryć wcześniej niedostępne zakamarki z bonusami oraz jeśli gierka jest dobrze zrobiona, to poczuć też progres jaki dokonała nasza postać i mieć radochę z radosnego rozwalania niegdyś trudnych przeciwników.
  • 1

#116 Butt

Butt

Osoba Nintendo

• Premium Member
  • 6935 postów
  • SkądLitwini wracają?

Napisano 20 November 2016 - 13:17

bo odsłony 2d nie mają backtrackingu, lel iksde

Akurat Metroida przeszedłem, tak jaki Super Metroida i to nie raz. W 2D backtracking jest jakoś dużo bardziej znośny. 

• 1

#117 Harbuz

Harbuz
  • Premium Member
  • 2433 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 November 2016 - 14:08

Są gry w których backtracking jest atutem. Castlevanie 2d, Metroidy, nowe Tomb Raidery, Batman Arkham, Zelda. To tak na szybko.
  • 0

#118 XM.

XM.

Yuri Boyka

• Premium Member
  • 4748 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 November 2016 - 14:25

W tej grze nie ma backtracingu, a BACKTRACKING. Rozumiem, że ktoś przeszedł i mu się to podobało - spoko, ale przypier.dalac się do osób którym nie chce się przechodzić 3 razy tej samej mapy w jednym przejściu tylko po to żeby zdobyć jakiś artefakt do popchniecia fabuły dalej i wielce nie rozumie sie zaje.bistosci tej gry to jest śmieszne. I w wersjach 2D wracania do poprzednich lokacji jest tak z 10 mniej niż tutaj.
Gra mi się bardzo podobała, ale znowu robienie świętej krowy bo komuś się element gry nie podobał i trzeba bronić i wmówić ze jest inaczej.
  • 6

#119 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3014 postów

Napisano 20 November 2016 - 16:52

Nintendo ma bardzo walecznych fanboyów - to taki wniosek z czytania tematów na forum. Podobnie jak Kruczy stwierdził, że fajnie było grać w Mariana Galaxy bez Remote'a - cóż za obraza! Kurde, ja też bym wolał bo to machanie jest niepotrzebne.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2