Skocz do zawartości

Fallout 3-przemyślenia.


Rekomendowane odpowiedzi

mogli zaimplementować system rozwoju ekosystemu jaki miał byc w stalkerze, mogą stworzyć interaktywną społeczność gedzie nie jesteś jedynym rozgrywającym akcje jest wiele przykładów jak konstruktywnie można wykorzystać moc obliczeniową

System rozwoju ekosystemu? Interaktywna społeczność? O czym ty do mnie rozmawiasz chłopie? Ale przyznać trzeba, że wymagania to masz kozackie. STALKER pokazał jak interaktywną społeczność o której mówisz się dało zrobić. Tak się dało, że jednak wycięli ten aspekt gry. Zreszta nijak się mają te rzeczy do świata Fallouta.

 

Mając na myśli stare rozwiązania mówiłem o dialogach, broniach, po części o systemie walki ( nie mam pojęcia jak i czy wogóle będzie np "szybki cyngiel").

Odnośnie dialogów masz odpowiedź w filmie do którego linka podałem. Chyba, że angielskiego nie znasz to w ogóle się nie zabieraj do oglądania. Bronie - pokazane było w demach latająch po necie kilka pukawek znanych z poprzednich części więc nie wiem o co chodzi. A może mieli pokazać wszystkie najbardziej kozackie jak Bozar, Gauss Pistol i Rifle, Alien Blaster czy Pulse Rifle (Że wymienię tylko moje ulubione)? Nawet jak nie będzie części tych broni w trójce to bardzo płakał nie będę.

 

A ten wspaniały PB 3000 jakoś mnie nie wzrusza może odrazu niech dopiszą 100000 to dopiero petarda :/ .

To zdanie podciągniemy pod gust falloutowego malkontenta.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 115
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Podałem ci przykłady jak można spożytkować "moc obliczeniową współczesnych pctów" nigdzie nie pisałem że mam takie wymagania (za to z tego co piszesz to jedyne twoje wymagania to otoczenie stylizowane na postnuklearnt świat).

Co do dialogów to czy ktokolwiek widział jakieś faktyczne dialogi z gry (czy tylko te parę zdań które można wyczytać z screnow ), słowem uwierzę jak zobaczę, podobnie z resztą obiecanek.

Tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=174

 

Todd mówi kilka ciekawych rzeczy. Przede wszystkim bez ogólników opowiada o dialogach. Bardzo mi się podoba pomysł ze znacznym zmniejszeniem ilości NPC, bo dzięki temu możemy liczyć na niezwykle ciekawe postacie dopracowane w najmniejszym stopniu. Wprawdzie w Morrowindzie jak i Oblivionie spotkałem na swojej drodze kilkanaście bardzo ciekawych postaci jednak takowych było zdecydowanie za mało w stosunku do wielkości Vardenfell i Cyrodiil.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gram obecnie po raz pierwszy w "dwójkę" , i po 10 h grania powiem tak " ni hu.ja, betshada nie da sobie rady, a jeśli stworzy coś tak grywalnego jak dzieło Black Isle to będzie to ...no brak mi słow". Naprawdę gra jest z 1998 roku a ja chyba nadal nie widziałem tak za.(pipi)istej ogólnej "konstrukcji" gry(dupa tam Neverwintery, Obliviony, Mass efecty). Boże gdyby tak wydali Fallouta 2 w next genowej grafie z tradycyjną kamerą :wub: Boję się tej trójcyny, że się srogo zawiodę :/

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Macie relację dziennikarza WP z testu pecetowej wersji Fallouta 3:

 

Games Convention 2008 rozpoczęte. Do soboty Lipsk będzie centrum elektronicznej rozrywki, a hale wystawiennicze Leipziger Messe przeżyją prawdziwy najazd spragnionych wrażeń graczy.

 

Naszą bezpośrednią relację z Lipska otwiera mocne uderzenie - ogranie PeCetowej wersji Fallouta 3. W klimatycznym stoisku Bethesdy zasiedliśmy przy kompach i... wyszliśmy ze schronu. Zniszczony świat wygląda niesamowicie, czuć postnuklearny klimat. Wędrowanie po bezdrożach jest nudne, więc szybko znaleźliśmy miejsce, w którym będzie coś do roboty.

 

Pobliska szkoła była idealna, aby wypróbować system V.A.T.S., który ma zastąpić turową walkę z klasycznych Falloutów. Działa bez zarzutów, aczkolwiek gra i tak jest bardzo szybka, a gdy pojawia się kilku wrogów zaczyna się normalna strzelanina. Action Pointsy nie wystarczą na "obsłużenie" wszystkich".

 

Od początku mamy pełną swobodę podczas rozmów - możemy być szlachetni, robić wszystko dla kasy, zastraszać, wykorzystywać umiejętność perswazji itd. Questy również można rozwiązywać na kilka sposobów, więc nie ma przeszkód, aby już na dzień dobry odpalić bombkę atomową...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanie od wszytskich lepiej wtajemniczonych, bo szczerze powiedziawszy juz sie pogubilem.

Bedzie edycja polska, czy nie? W wiekszosci sklepow jak przegladalem, to wszedzie wystepuje wersja angielska, tylko w sklepie cenegi bardzo interesujacy dopisek "...-Edycja polska". Niby mi angielski jakos strasznie nie przeszkadza, ale milo zawsze jest pograc na swojej konsoli w gre z polskimi napisami :D

Odnośnik do komentarza
Pytanie od wszytskich lepiej wtajemniczonych, bo szczerze powiedziawszy juz sie pogubilem.

Bedzie edycja polska, czy nie? W wiekszosci sklepow jak przegladalem, to wszedzie wystepuje wersja angielska, tylko w sklepie cenegi bardzo interesujacy dopisek "...-Edycja polska". Niby mi angielski jakos strasznie nie przeszkadza, ale milo zawsze jest pograc na swojej konsoli w gre z polskimi napisami :D

 

Wersja polska ma być, będzie dostępna wersja z polskimi napisami i angielskim dubbingiem oraz polskimi napisami i takimże dubbingiem. Wydawcą jest Cenega, ta sama firma odpowiada też za lokalizację. Polskie wersje mają być na konsole i PC (podłóg strony wydawcy).

Odnośnik do komentarza

Fable 2 idzie w strone udanego, choć nie genialnego poprzednika i daje duże nadzieje że jeśli podobała nam się cześć pierwsza tak samo będzie z dwójką.

 

Fallout to już zupełnie inna bajka bo poprzeczka jest ustawiona tak wysoko że osiągniecie poziomu poprzedniczek graniczy z cudem. Jeśli F3 będzie rzeczywiście przynajmniej w połowie tak dobry jak poprzednie części to mamy już najlepszego RPG-a roku albo nawet kilku ostatnich lat. W co niestety wątpię...

 

Twój wybór Fable 2 raczej napewno cie nie zawiedzie , Fallout3 to jedno wielkie ryzyko. Pozostaje czekać

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza

Minimum System Requirements:

 

* Windows XP/Vista

* 1GB System RAM (XP)/ 2GB System RAM (Vista)

* 2.4 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor

* Direct X 9.0c compliant video card with 256MB RAM (NVIDIA 6800 or better/ATI X850 or better)

 

Recommended System Requirements:

 

* Intel Core 2 Duo processor

* 2 GB System RAM

* NvidiaDirect X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI 3800 series)

 

 

grunt ze mi pojdzie,spelniam minimalne :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.