Skocz do zawartości

Fallout 3-przemyślenia.


Rekomendowane odpowiedzi

i tak wszyscy bedziemy sie w fallouta zagrywac z bananem na mordzie i szalenstwem w oczach xD

Panowie ale po co ta ironia.

 

"Resident też nie jeden raz sie zmienił ale to nie przeszkodziło w ogromnej popularnosci tych tytułów."

No właśnie powiedz mi ile egzemplarzy "dead aim" sprzedano ( ale przyznam że koncepcja RE w fpp albo tpp jest bardzo kusząca). Co do "tomb ridera" nie wiem nie grałem ale też nie zmieniono całkowicie koncepcji.

 

Co do narzucania jak gra ma wyglądc to nie wiem. Od samego początku gracze byli przeciwni wszystkiemu co robiła bethesda a oni i tak dalej robili swoje wmawiając na siłę że robią wszystko żeby zadowolic fanów poprzednich części.

 

Ta gra tak czy inaczej by się sprzedała ale bethesda woli raz wydoic tytuł i zagrzebac go w grobie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie forma Fallout 1 i 2 była dosyć mało przystępna, dlatego nowy fallout wydaje mi się potencjalnym hitem.

Ale jako, że w Obliviona trochę pograłam to może mi się szybko znudzić. Pożyjemy zobaczymy.

 

A tak z innej beczki:

http://polygamia.pl/fallout-3-na-ps3-graficznie-najslabszy

 

Teraz o wersji na PS3. Wygląda ona tak samo jak na Xboxie, ale rzeczy znajdujące się w oddali są bardziej postrzępione (jaggies), a tekstury w zbliżeniu wyglądają jakby bardziej „mętnie” . Gra nie działa tak płynnie, szczególnie w ostatnich kilku misjach (co może się zdarzyć także na Xboxie, bo nie miałem okazji ich sprawdzić na tym sprzęcie). Nie zdradzę niczego, ale dzieje się tam tak wiele, że silnik gry aż trzeszczy.
Odnośnik do komentarza
Pare opini tych którzy jadą na piracie i gre już widzieli , nie napawa to optymizmem :/

 

Cały Twój post i cytaty bardzo niepokoją z tym że... "Jadą na piracie" <= zdanie, która napawa mnie wątpliwościami co do słuszności cytowanych opinii. Gry ukazujące się na torrentach i takich tam przed premierą często okazują się być wczesną wersją (najczęściej jakąś betą, bardzo rzadko nawet alfą). Dlatego wszelką panikę proponuję przełożyć na czas po oficjalnej premierze gry. Szkoda nerwów. :lol3:

Odnośnik do komentarza

To może ja coś napiszę.

Dla mnie Fallout 1 i 2 są grami ponadczasowymi. Nadal lubię odpalić te dwie gry i zatopić się w Wasteland. Mimo, że grafika jest przedpotopowa to i tak gra wciąga jak ruski telewizor. To są jedne z "TYCH" nielicznych gier, które po upływie wielu lat nadal są grywalne, dzisiejsza młodzież raczej tego nie zrozumie, bo Oni to się wychowują na high-endowych maszynach i grach z wypasioną grafiką. A powiedzmy sobie, porównując F1 i F2 do obecnych produkcji, to tam grafa była umowna, ale nie jest to żadna wada, o nie...

Bethesda miała trudny orzech do zgryzienia, jak tu dogodzić jednym, by drudzy nie czuli się obrażeni. Z finalnym werdyktem trzeba się wstrzymać do oficjalnej premiery, a nie sugerować się jakimiś debilnymi recenzjami z wątpliwych gazet, czy tudzież, szafować opiniami na podstawie recenzji z jakichś portali o grach.

 

A moja zdanie na temat F3...więc...od czasu gdy BethSoft wykupiła prawa do F3, byłem pewien że będzie to Oblivion w szatach post-apo. Byłem średnio sceptycznie nastawiony do tego całego ich pomysłu. Już mogliby zrobić nowy engine, a nie jechać na Oblivionie, w sumie to i tak dobrze, że nie robili F3 na enginie Morrowinda:P. Wyszedł pierwszy trailer i zaczął się hype...pojawiły się pierwsze filmy z gameplay'u, hype zaczął iść w górę... o dziwo mnie nic nie ruszało...jako fan Fallout'a i w ogóle klimatów post-apo byłem zdruzgotany tym, że ten czar gdzieś prysnął...może się starzeję...:D

Ostatnio obejrzałem najnowsze filmy z gameplay'u i moc która kiedyś mnie przyciągnęła do obu pierwszych części chyba znowu dała o sobie znać, tak mocno że składam pre-order, a co tam.

 

Jeżeli komuś nie podoba się to co Bethesda zrobiła z F3 lub oldschool to to co go kręci, to niech się zainteresuje naszą rodzimą produkcją w klimatach post-apo o nazwie Afterfall. Fakt jeszcze w produkcji, ale zapowiada się smakowity kąsek dla fanów pierwszych dwóch Fallout'ów.

 

Więc jeszcze raz nie piszcie bzdur nie grając w grę, a tym bardziej nie sugerujcie się innymi recenzjami i opiniami. Sam zagrasz - wtedy pisz ...

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że recenzje są subiektywne (vide recenzja MGS2 by HiV), to co jednemu może się nie spodobać, drugi może chwalić. Najlepszymi recenzentami jesteśmy my sami i my decydujemy czy nam się gra podoba czy nie. Oczywiście można się sugerować przy zakupie, ale nie żeby brać daną recenzję za ostateczną wyrocznię, tym bardziej że gry jeszcze na oczy się nie widziało i nie grało...

Odnośnik do komentarza

O ile poza razem na torrentach od razu pojawi się crack :>

 

 

Ja osobiście jestem szczęśliwym posiadaczem metalowej puszki będącej jednocześnie preorderem na edycję kolekcjonerską gry. Nie dlatego, że jestem fanem serii tylko dlatego, że jestem miłośnikiem klimatów post-apo. Według mnie nie należy traktować tego tytułu bezpośrednio jako kontynuacji serii tylko raczej jako grę o innych założeniach ale nawiązującą do realiów świata przedstawionego w poprzednich częściach. Morrowind i Oblivion mi się bardzo podobały, spędziłem przy tych grach dziesiątki godzin więc jestem dobrej myśli względem Fallouta 3. A nawet jeśli będą jakieś niedociągnięcia to jestem pewien, że powstaną setki stosownych modów ;) Gier cyberpunkowych i post apokaliptycznych jest bardzo mało, dlatego przyjmę ten tytuł z otwartymi ramionami. Na dodatek developerem jest nie byle kto i wymagania są przystępne więc nie rozumiem skąd to masowe narzekanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

A ja napiszę o tej grze tak:

ani mnie mierzi

ani grzeje

taka chłodna....

nic szczególnego..ani to syf ani rewelacja...zgadzam się z obiema stronami..i tymi co ją chwalą i tymi co ganią

czasem nudna..czasem wciąga...takie to nie wiadomo co..

jak letnia woda..w ogóle jej nie czujesz

ja tam wolę przeżywać jakieś doznania...wrzątek lub lód...

wolałbym zagrać w jakiś syf..przynajmniej miałbym na co ponarzekać (jak większość polaków)

lub coś genialnego..byłoby mnóstwo radochy

a tak....przechodzę po raz n-ty 2...a po przejściu raz 3 nie chce mi się męczyć konsoli

albo pomęczę się z enchanted arms...badziewiem jak mało które ale jednak jest się z czego pośmiać(czyt.debilizmu twórców tej gry)

ot i to by było na tyle

pozwolę sobie nie skomentować postów dotyczących Obliviona...by nie narazić się twórcom tychże poematów:)

Edytowane przez Samuelus
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Witam serdecznie,

Zainspirowany grą Fallout wykonałem sesję zdjęciową lekko nawiązującą do klimatu post-nuklearnego świata.

Jestem aktualnie na etapie jej promocji i uaktualniania,

Link : http://dhantee.blogspot.com/2009/09/inspired-by-fallout.html

Osobom, którym spodobała się inicjatywa proszę o "podanie dalej" linku :)

Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze dodam, że powinno być szczęście na maksa. Ponadto rozwinę myśl kolegi wyżej i wymienię snajperskie perki o które mu chodziło: Commando (Komandos), Finesse (Finezja), Sniper (Snajper), Better Criticals (Lepsze Trafienia Krytyczne), Concentrated Fire (Skoncentrowany Ogień). Przy Atrybutach LUCK, PERCEPTION i AGILITY na 10, skillu SMALL GUNS na 100 oraz wyekwipowanej Reservist Rifle masz ogromną szansę (nawet gdy szansa trafienia według VATS wynosi coś koło 60-65%) na zamianę głowy swojego wroga w rozpryskująca się na boki mielonkę z gałka oczną jako wisienka na torcie ;)

 

Alternatywą dla Reservist Rifle jest broń, którą w poprzednich Falloutach była prawdziwym unikatowym wymiataczem dla snajpera (czyli dla kogoś masterującego broń lekką). Mowa o karabinie Gaussa, który w Falloucie 3 został "przerobiony" na broń, której obrażenia i szansa trafienia zależą od um. "broń energetyczna" zamiast "broń lekka". Jeśli masz dodatek Operation Anchorage to warto maksować broń energetyczną zamiast lekkiej bo Scoped Gauss Rifle to absolutny mistrz zabijania na odległość.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...