Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

1) Jakość nie jest rewelacyjna, ale też nie razi. Jest po prostu ok.

2) Można.

3) Programator (R4/M3/Supercard/coś innego) oraz program, który odtwarza pliki mp3 (DSOrganize czy iPod Clone - ten drugi świetnie nadaje się do lansowania :wink: ).

Odnośnik do komentarza

Equalizer jest chyba w iPod Clonie (w DSO nie odpalałem mp3), ale sprawdzę to jutro, bo nie mam konsoli pod ręką.

 

Co do jakości - jeśli nie masz wrażliwych uszu, to nie powinieneś narzekać na różnicę w jakości.

Czytałem wypowiedzi jakoby iPod Clone mocno obniżał jakość, ale ja tego u siebie nie odczuwam (z muzyką byłem czynnie związany kilka ładnych lat).

 

EDIT: Nie ma equalizera.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1. Ile trzyma bateria w DS'ie Classic i Lite?

2. Classic czy Lite (wiem, że to samo jest kilka postów wyżej, ale proszę o jedną konkretną odpowiedź).

3. Są jakieś problemy z programatorami? Słyszałem coś o cięciu się gier i nieodtwarzaniu tych z GBA, ale to chyba mity :P. Są jakieś gry, które nie działają itp?

 

No i jak długo konsolka pożyje jeszcze? Tzn. teoretycznie GBA jeszcze żyje, ale jak długo NDS będzie miał pełny support twórców i będą na niego wychodzić hity?

W sumie już jest 3 lata na rynku, długo nie jest, o następcy nie słyszałem, ale nie orientuję się w kieszonsolkach.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

1. Classic ma baterie o pojemnosci 850mAh, a Lite - 1000mAh. W zwyklym bateria trzyma ok. 10h, a w lajcie, przy najslabszym podswietleniu (czyli takim samym, jak podswietlanie w classicu) od 15 do 18 godzin. Przy najjasniejszym podswietleniu bedzie to od 5 do 8h.

 

2. Ja polecam Lite. Niektorzy narzekaja na ergonomie, ale mi jakos nie przeszkadza. Glosniczki sa nieco gorsze niz w classicu, ale ten maly mankament nie jest w stanie przycmic zalet lajta. Poza tym zawsze mozna podlaczyc sluchawki, a wtedy jakosc dzwieku znacznie sie poprawia. Lite ma o wiele lepszy wyswietlacz - znacznie lepsze, zywsze kolory, 4 poziomy podswietlenia. Aha, jeszcze wlacznik jest w bardziej przemyslanym miejscu.

 

Jesli chodzi o przyszlosc DSa, to jest jeszcze kilka fajnych zapowiedzi, np. Dragon Quest IX, angielska wersja Final Fantasy IV, Guitar Hero On Tour, kolejne czesci serii Professor Layton, Sonic Chronicles.

Edytowane przez RoL
Odnośnik do komentarza

Ale Classic nie jest AŻ tak zły? Podświetlenie, ekran przeboleję, jak mam płacić 50-100 zł więcej to dziękuję. Gram na GBA i cieszę się , że w ogóle podświetlenie jest. A jak tam ze słuchawkami, jest wejście?

Odnośnik do komentarza

Krzyzak to kwestia przyzwyczajenia. Jesli grales na GBA SP, to pewnie bedziesz wolal zwyklego DSa, a jesli miales pierwszy model GBA, to raczej wygodniejszy bedzie dla Ciebie krzyzak z lajta.

 

 

Jeszcze zapomnialem wspomniec o stylusie. W DS Lite jest on grubszy i dluzszy niz w classiku, przez co wygodniej i pewniej trzyma sie go w palcach. Masz tu zreszta zdjecie porownawcze: http://pc.watch.impress.co.jp/docs/2006/0216/ds15.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.