Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka słów do ludków którzy są na kupnie nagrywarki

 

Nie polecane !!!

 

1. Omijajcie szerokim łukiem r4 w większości przypadków sa produktem jednego sezonu! Po tym sezonie na ogół nie znajdziecie juz aktualizacji softu a co za tym idzie możecie zapomnieć o nowych grach! Część r4 jest ze soba zgodna dzięki czemu można podmieniac między nimi soft. ok 65% dostępnych na rynku r4 to podróbki DSTT, ponad 20% Acekard-a!

 

2. Acekard Team rozpadł się! aktualnie cześć ludzi z zespołu produkuje podróbkę pod marką - r4i... część produkuje niedorobione Acekardy 2.1 HW:80 reszta nic nie robi! od ponad 2 miesięcy nie ukazała się nowa wersja AKMenu ani też żadna poprawka do starej wersji! jedynym rozwijanym oprogramowaniem dla AK 2x jest nieoficjalny system AKAIO (aktualnie 1.7) jednak nie działa ono zbyt dobrze na AK 2.1 HW:80 ani na innych "nieudanych" modelach. Nowe partie AK 2.1 są felerne, obudowy coraz gorszej jakości, coraz lipniejsze PCB produkowane po kosztach!

jeśli kupujecie Acekarda:

- bierzcie wersje 2i !!! produkt jest dużo lepszej jakości :) i mamy pewność że AKAIO będzie na nim działać

- szerokim łukiem omijajcie AK 2.1 HW:80 i wszelkie aukcje na których pisze że to felerna seria lub zła dostawa! AKAIO nie będzie ich wspierać w przyszłości :(

 

3. DSTT - ostatecznie umarło! od pół roku nie ukazują się nowe wersje nieoficjalnego softu :( a kombinacja nieoficjalny soft + YSMenu juz nie daje gwarancji odpalenia żadnej nowej gry. Trwają prace nad przeportowaniem softu Wood RPG/R4 na DSTT jednak nie przynosza jak do tej pory żadnych wymiernych wyników. Na scenie DS-a kilku zapaleńców wypuszcza drobne updaty do starego softu ale nie są to poważne dystrybucje, zwykle fixy naprawiające kilka nowych gier a psujące kilkanaście innych!

 

4. CycloDS - Nagrywarka droga niegdyś słynna za szybkość aktualizacji, obecnie przestarzała i nie rozwijana, podobnie jak Acekard tak i Cyclo nowy soft dostaje od święta a przy tej cenie można mieć jedną z nowych topowych nagrywarek.

 

5. M3 Team - oni żyją ale nie okazują tego :) jak wyżej nagrywarki się produkują siłą pędu a aktualizacji jak nie było tak niema :) ostatnie wersje oficjalnego softu popsuły tez Sakurę - znane i cenione nieoficjalne oprogramowanie do M3. Sakura bazuje na Moonshell-u i oficjalnym sofcie od M3 Team więc gdy ten kuleje inne powiązane produkty też będą... Nie polecam!

 

6. iTouch/iTouch2- produkty M3 o dziwo częściej rozwijane niz główna marka! jednak coraz rzadziej dostępne i mniej popularne :( iT2 jest zgodne z DSi jednak każda nowa wersja softu konsoli blokuje nagrywarkę gdyż ta nie ma możliwości aktualizowania Firmware-u :(

 

Polecam :)

 

1. Produkty marki SuperCard. Grupa SC od dawna jest już na DS-owej scenie i zawsze wypuszczała produkty godne uwagi :) Nowy produkt DSTwo posiada sporo unikalnych funkcji jak np. emulacja GBA na DSi/DSl bez konieczności posiadania rozszerzenia M3Gba/EZ 3in1 a także dopracowywany właśnie (zamknięta beta) odtwarzacz multimedialny (divx, x264, realvideo...)

 

2. iEdge - nagrywarka dobrej jakości wykonania, z prostym i solidnym softem. Aktualizacje nie sa zbyt częste w porównaniu do Akaio czy produktów SC ale można sie ich spodziewac po każdej wielkiej premierze a najszybciej po pokemonach :D

 

3. Acekard 2i z Akaio - chociaż jakość i wykonanie spadają to jednak nie da się nie polecić tej nagrywarki, jednak wyłącznie w zestawie z AKAIO

 

4. EZ-Flash produkty tej firmy sa wspierane od lat! nawet nagrywarki tak stare jak EZ III dostają jeszcze okresowe aktualizacje softu, chociaż dawno przestały byc produkowane! EZ jest jednym z nielicznych zespołów rozwijającym oprogramowanie do swojego flagowego produktu EZ Vi - producent dodaje nowe funkcje oraz poprawia stare co nie zdarza się już często.

 

5. EX4i - nowy gracz na rynku, najmocniejsza po DSTwo nagrywarka do DS-a, w tym momęcie posiada w pełni sprawna i najszybszą jak do tej pory emulacje GBA oraz w pełni sprawny odtwarzacz multimedialny zdolny do odtwarzania np. Anime w formacie micro-MKV bez konwersji !!!

Odnośnik do komentarza

No ja bym zajrzał dziś na pchli targ ;) można nie drogo kupić nagrywareczke z polska gwarancją darmową wysyłką i jeszcze folie dostać za free! :D

 

Ok a tak na serio to ciężko juz o jakiś fajny chiński sklep :( po akcji z DEMAC i PAYPAL większość zrezygnowała ze sprzedaży tego typu sprzętu. jak grzyby po deszczu wyskoczyły natomiast scum-shopy sklepiki które działają chwile i jest o nich głośno na zagranicznych forach, sprzedają tanio wysyłaja szybko, szybko tez znikają!!! radze unikać tego typu przybytków e-oszukaństwa.

 

Jest wiele sklepów oferujących sprawdzone usługi ale w nich cena takiego Acekard-a sięga 17~25USD!!! a to bardzo drogo biorąc pod uwagę kurs dolara! maluczkim nie opłaca sie zamawiać za granicą :( bo za drogo i za długo... trzeba nam będzie poczekać chwile na kolejne DX :)

Edytowane przez KiNiO_64
Odnośnik do komentarza

No ja bym zajrzał dziś na pchli targ ;) można nie drogo kupić nagrywareczke z polska gwarancją darmową wysyłką i jeszcze folie dostać za free! :D

 

Ok a tak na serio to ciężko juz o jakiś fajny chiński sklep :( po akcji z DEMAC i PAYPAL większość zrezygnowała ze sprzedaży tego typu sprzętu. jak grzyby po deszczu wyskoczyły natomiast scum-shopy sklepiki które działają chwile i jest o nich głośno na zagranicznych forach, sprzedają tanio wysyłaja szybko, szybko tez znikają!!! radze unikać tego typu przybytków e-oszukaństwa.

 

Jest wiele sklepów oferujących sprawdzone usługi ale w nich cena takiego Acekard-a sięga 17~25USD!!! a to bardzo drogo biorąc pod uwagę kurs dolara! maluczkim nie opłaca sie zamawiać za granicą :( bo za drogo i za długo... trzeba nam będzie poczekać chwile na kolejne DX :)

No ale sprzedajesz to co sam nie polecasz (Acekard 2.1 HW:8181). Masz kiepski marketing :)

Odnośnik do komentarza

Będę musiał sobie kupić nowe folie, bo moje podróby z allegro szlag trafił. Kupno z zagramanicy raczej odpada, a na allegro zawsze widziałem tylko pdróby. Jednak ostatnio to przykuło moją uwagę:

http://www.allegro.pl/item1090060640_folia_ochronna_hori_ds_swiat_gier_com_wa_wa.html

Dwie dychy czyli cena w sumie taka jak za oryg. Hori z play-asia. Tylko moje pytanie brzmi czy koleś celowo zawyża cenę i woła dwie dychy za gó,wno warte dwóch złotych czy to jest oryginał. Do podrób już nie mam siły bo są jednym słowem chu.jowe i szkoda na nie kasy.

Odnośnik do komentarza

Marka HORI to synonim folii ochronnych, każdy producent umieszcza to logo na swoich produktach :D coś jak R4 i nagrywarki, każdy idiota wie że r4 = pirackie gry i nie rozgląda się już więcej za alternatywami. Z allegro jest podobnie, tu wszyscy sprzedawcy towar biorą z jednego góra 2 miejsc. Nie ważne od kogo kupisz to bez różnicy :D jedyne co robi różnice to to czy będziesz miał szczęście trafić na towar z dobrej serii/fabryki czy na kolejne g...

Odnośnik do komentarza

Jednak nie będę ryzykował i wezmę tego liquida dla lite'a z play-asia. Trochę poczytałem i pewnie skorzystam z paypala, tylko nie wiem o co chodzi u nich z kosztami przesyłki i jaki najlepiej wziąć sposób by przyszła najszybciej. Krótko mówiąc chciałbym zamówić u nich dwa zestawy hori i mieć spokój na dłuższy czas z ekranem. Kupował ktoś na play-asia i może mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

1. potrząśnij konsolą i napisz czy coś ci w niej stuka/lata ?

2. czy konsola upadła?

3. co to znaczy że sie wyłącza? czy całkowicie czy po prostu gaśnie ekran dolny? lub zawiesza sie bez znaku życia?

 

Możliwe jest że masz ukruszoną podstawkę pod mobo konsolki i naciśnięcie przycisków powoduje przesunięcie się całej płyty, co może prowadzić do zwarcia lub rozłączenia z baterią... Jeśli tak jest to musisz sobie zmienić obudowę i po sprawie, ewentualnie możesz próbować naprawy ukruszonego elementu ale to straszna papranina.,

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Postanowiłem zakupić Nintendo DS, głównie z powodu bardzo bogatej biblioteki gier, które mnie interesują: jrpg i strategie turowe, jednak szczerze powiedziawszy nie bardzo jestem oswojony z firmą Nintendo, do tej pory korzystałem wyłącznie z konsol Sony:) Chciałbym zapytać użytkowników tej konsoli o podstawowe informacje, jakie powinienem wiedzieć,czyli którą wersję konsoli najlepiej wybrać, czym one się właściwie różnią?:), jak wygląda granie online, wytrzymałość konsoli i baterii,a także dostępność gier (interesuje mnie tylko korzystanie z oryginałów:)). Podobno w przypadku tej konsoli nie ma blokady regionalnej, oznacza to pełną dowolność jeśli chodzi o import softu?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W teorii bateria DS Lite powinna trzymać 15-18 godzin na najniższym podświetleniu i 5-8 na najwyższym. Ale jak to jest w praktyce? Czy 11h na drugim stopniu podświetlenia i średnio ustawionej głośności to norma, czy też coś już się zaczyna pogarszać? Konsola ma rok.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

hej ,mam problem z R4.

 

Wszystko było cacy, tylko niestety przy zapisywaniu danych konsolka zostala wylaczona. Po wznowieniu pokazuje sie tylko 'loading' + pasek po prawej sronie, taki dziwny.

Sprobowalem i sciagnelem z oficjalnej stronki r4 oprogramowanie, zgralem na karte, no i nietsety nic to nei dało :/

jakies pomysły?

 

dodatkowo teraz widze, ze nawet bez wlozonego karta z R4 mam ten dziwny paseczek : ///////

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość RejdenForce

Zmieniłem internet z osiedlowego na UPC i zonk nie mogę połączyć się z internetem, wyskakuje komunikat że konsola nie ma wsparcia dla szyfrowania WPA-2 PSK.

Czy jest jakaś możliwość, abym miał połączenie na wi-fi z UPC?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...