Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

Na ultimie są nówki za 550 zł i ten sklep polecam.

 

Tak, ale cena o 50 zł niższa i całkiem fajny kolor kuszą. Na Gekonie zauważyłem to samo, granatowy DS kosztuje 500 zł, a biały czy czarny są o 85 zł droższe. Czy ktoś wie czemu tak jest? :huh: Bo kupiłbym wersję granatową, ale boję się że jest jakaś różnica poza kolorem, która decyduje o cenie...

 

 

te wersje są tańsze, ponieważ to są importy, najprawdopodobniej z USandA (w Europie takich modeli nie ma), a co za tym idzie, kosztowały dużo mniej, co przy jednolitych marżach daje niższą cenę

 

"bebechy" konolek są identyczne, nie ma również żadnej blokady, a cromson moim zdaniem to najładniejsza wersja DSL zaraz po TriForce (którą sam posiadam ;) ), więc moim zdaniem nie ma co się zastanawiać

 

poza tym przy zakupie w sklepie obowiązuje gwarancja (obowiązkowy paragon lub faktura) i już kompletnie nie ma co się przejmować 8)

 

Wieeeeeeeeelkie dzięki za objaśnienie ^_^ Jutro w takim razie zamawiam, nie wiem tylko jeszcze z jaką grą... :P

Odnośnik do komentarza
W Gdańskim electroword jest po 398zł (!) - ponoć jakaś wyprzedaż :) Nie wiem tylko czy to obejmuje całą sieć.

 

W łódzkim electroworldzie DSów nie ma wcale. I w ogóle ceny w tym sklepie są takie, że po chwili tęsknisz za MM czy Empikiem...

 

Mam jeszcze pytanko jedno. Czy DS ma normalne wejście na słuchawki (takie jak w kompach czy odtwarzaczach mp3), czy znowu jest tak jak przy gba, że trza kupować specjalnie przeznaczone dla konsolki słuchawki?

Odnośnik do komentarza

Jutro przychodzi mój DS i mam jeszcze jedno pytanie. Czy dołączona do DSa (chyba z importu z USA) ładowarka będzie działać z polskim gniazdkiem? Bo kiedyś coś słyszałem że tam jest inne napięcie niż w Europie w gniazdkach i takie urządzenia nie działają, ale nie znam się na tym za bardzo :(

 

Konsolke kupuje w sklepie robson.pl.

Edytowane przez Heihajin
Odnośnik do komentarza

W USA jest inne napiecie, a poza tym wtyczki maja inny ksztalt niz u nas, wiec musisz dokupic konwerter napiecia, albo po prostu europejska ladowarke. Chyba ta druga opcja wyjdzie taniej.

 

A najlepiej, to zadzwon do sklepu i sie spytaj, co to za ladowarka. Na stronce nic nie napisali, wiec moze jest to wersja europejska.

Edytowane przez RoL
Odnośnik do komentarza

Z tego co mówił dziki_dziku, to konsola jest z importu bo w Europie takich wersji kolorystycznych nie ma. No nic, poczekam do jutra (właściwie to już do dzisiaj) i zobacze na własne oczy...

A w jakim sklepie internetowym mogę w razie czego dość szybko i tanio kupić nową ładowarkę? Bo na robsonie nie widzę żeby mieli...

 

EDIT: Może głupie pytanie, ale naprawde się nie znam. Czy ładowarka do GBA SP nie działałaby z DSem?

Edytowane przez Heihajin
Odnośnik do komentarza

Taka przełączka do ładowarki to chyba jakaś groszowa sprawa jest. Napięcie i inna wtyczka. z tego co wiem podłączasz zasilacz US przez przełączkę do kontaktu w domu i wszystko działa cacy. Można to kupić chyba w każdym z internetowych polskich sklepów z konsolami, a na allegro tez nie będzie problemu. Bez obaw.

Odnośnik do komentarza

Groszowa sprawa to adapter (na allegro mozna kupic juz za 5zl). Nie zmienia on jednak napiecia, tylko umozliwia wsadzenie wtyczki w gniazdko. Konwerter to juz nie jest groszowa sprawa, bo kosztuje ok. 50zl, wiec chyba taniej bedzie kupic europejska ladowarke.

Odnośnik do komentarza
Z tego co mówił dziki_dziku, to konsola jest z importu bo w Europie takich wersji kolorystycznych nie ma. No nic, poczekam do jutra (właściwie to już do dzisiaj) i zobacze na własne oczy...

A w jakim sklepie internetowym mogę w razie czego dość szybko i tanio kupić nową ładowarkę? Bo na robsonie nie widzę żeby mieli...

 

EDIT: Może głupie pytanie, ale naprawde się nie znam. Czy ładowarka do GBA SP nie działałaby z DSem?

 

Ładowarka z SP działa z DSem.

Odnośnik do komentarza

Można jakoś usunąć bad pixele (nie mylić z dead). Po włączeniu konsoli mam na górnym ekranie 2 bad pixele (czerwony i niebieski). Po pomasowaniu ekranu poduszką znikają, ale przy następnym uruchomieniu konsoli pojawiają się ponownie. Da się je jakoś trwale usunąć? :( O ile na PSP pixele tak nie drażnią, to na NDS wyglądają okropnie :( Czyżbym był skazany na takie "zaleczanie" ekranu? :( :( :(

 

EDIT: Przed chwilą patrzyłem, wyskoczył jeszcze jeden :cierpienie: Błagam powiedzcie co mam robić :cierpienie:

 

EDIT2: O.o wygląda na to, że problem został zażegnany :) Masowałem poduchą ekran przez jakieś 5 minut 2 razy i wszystkie problemy ustąpiły :huh: Idę dalej grać w prawnika 8)

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza

Ile kosztuje NDS Lite(moze byc najzwyklejszy bialy lub czarny kolor) na ebay'u(pewnie na amerykanskim bedzie najtaniej)? Chodzi mi tu o laczny koszt razem z wysylka, bo kompletnie nie orientuje sie ile takowa kosztuje, zwlaszcza, ze to juz wiekszy przedmiot niz np gra.

 

EDIT: OK, sprawdzilem w amazonie(czyli na ebay'u drozej byc nie powinno) i wychodzi 130$, czyli okolo 260 zl. Za taka cene moglbym brac w ciemno w kazdej chwili, bo u nas tyle kosztuja nowosci w sklepach, no ale niewazne. Pozostaje kwestia wysylki. Ile mniej wiecej by wyniosla? Chcialbym, zeby byla mozliwie jak najtansza, no i bezpieczna.

Jaki sposob platnosci jest w tym przypadku najlepszy?

No i chyba najwazniejsze pytanie, czy na DSie kupionym w USA pogram w europejskie gry?

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza
Ile kosztuje NDS Lite(moze byc najzwyklejszy bialy lub czarny kolor) na ebay'u(pewnie na amerykanskim bedzie najtaniej)? Chodzi mi tu o laczny koszt razem z wysylka, bo kompletnie nie orientuje sie ile takowa kosztuje, zwlaszcza, ze to juz wiekszy przedmiot niz np gra.

 

EDIT: OK, sprawdzilem w amazonie(czyli na ebay'u drozej byc nie powinno) i wychodzi 130$, czyli okolo 260 zl. Za taka cene moglbym brac w ciemno w kazdej chwili, bo u nas tyle kosztuja nowosci w sklepach, no ale niewazne. Pozostaje kwestia wysylki. Ile mniej wiecej by wyniosla? Chcialbym, zeby byla mozliwie jak najtansza, no i bezpieczna.

Jaki sposob platnosci jest w tym przypadku najlepszy?

No i chyba najwazniejsze pytanie, czy na DSie kupionym w USA pogram w europejskie gry?

najlepszy i najwygodniejszy jest PayPal, a DS nie ma blokady regionalnej, więc łykaj śmiało ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj miałem sobie kupić Nintendo DS, ale rano dopadło mnie jakieś zwątpienie. O ile wczoraj byłem przekonany do tego zakupu, tak dzisiaj mam poważny dylemat. Bo w sumie to nigdy nie byłem zbytnio zainteresowany handheldami. Dotychczas z przenośnych konsol miałem tylko GBC, a i tak grałem na nim prawie tylko w domu. Ale NDS to przecież nie jest taka sobie zwykła konsolka przenośna. Dwa ekrany, w dodatku dotykowe, czynią z DS'a niezwykłego handhelda. Poza tym w pobliskim Electro Worldzie jest promocja (tylko 398 zł), która w dużej mierze przyczyniła się do zaplanowania tego zakupu. Do tego kupiłbym sobie jakąś gierkę. No więc kupić, czy nie kupić? Jeśli tak to jaką grę na DS'a polecacie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...