Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

W Forze 3 na pewno grają ludzie online (sam jeszcze jeżdżę). Nie zgodzę się, że 4 jest gorsza. (Ma m.in. widok z kokpitu podczas grania na splicie, 3 nie. (pipi)a ale fajna. Poza tym jest mniej sterynna niż 3)

Oczywiście musisz spr Horizona.

 

Poza tym Halo Wars, Castle Crashers. Jak sobie coś jeszcze przypomnę, napiszę.

Odnośnik do komentarza

U mnie tak samo. Mimo, że gra jest bardzo fajna i świetnie wygląda do dziś, to jednak wolę "system" z innych Burnoutów. Dla mnie najlepsza 3:Takedown.

 

No i dzięki panowie za propozycje. Na pewno część z nich na pewno obadam jak już kupię konsolę. Niektóre już mam na PS3, a niektóre jak np. rpg to nie moja bajka. Niemniej jednak dzięki raz jeszcze  :sorcerer:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Znaczy miasto samo sobie jest fajne, ale co z tego jak nie mam przyjemności z jego odkrywania jak trzeba jezdzić randomowymi furami bez wnętrz (tak wiem, że to burnout dlatego twierdze, że open world to nie dla tej serii) - Forza Horizon mnie rozpiesciła tak, że już innej wersji wyścigów z otwartym światem nie łykam. Dla mnie od Paradise duuuuużo lepszy jest NFS Hot Pursuit w wersji PC najlepiej bo ma 60fpsów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem za bardzo gdzie umieścić to pytanie, więc daję tutaj. Chce w końcu nadrobić zaległości i ograć Halo 4, pytaniem jest czy polski dubbing w grze odpala się na zasadzie ustawienia regionu w konsoli czy zależy od zakupu wersji PL? Bo nie wiem czy mam szukać wydania angielskiego czy olać i brać polską.

Odnośnik do komentarza

Batman Arkham Origins czy Mafia II?

 

Jeśli chodzi o Arkham Origins, to nie śledziłem żadnych informacji o nim, nie oglądałem zwiastunów itd. I pytanie, czy gacek trzyma poziom poprzednich części?

A co do Mafii, to po GTA V szukam czegoś z poważną fabułą. Mafia II spełni moje oczekiwania? I czy brać wersję z dodatkami?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Batman Arkham Origins czy Mafia II?

 

Jeśli chodzi o Arkham Origins, to nie śledziłem żadnych informacji o nim, nie oglądałem zwiastunów itd. I pytanie, czy gacek trzyma poziom poprzednich części?

A co do Mafii, to po GTA V szukam czegoś z poważną fabułą. Mafia II spełni moje oczekiwania? I czy brać wersję z dodatkami?

 

Jeżeli lubisz serię Arkham, to Origins jest pozycją obowiązkową. Bardzo udana część, świetnie nakreślona postać Jokera. Do tego obowiązkowo dodatek z Mr. Freeze :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Batman Arkham Origins czy Mafia II?

 

Jeśli chodzi o Arkham Origins, to nie śledziłem żadnych informacji o nim, nie oglądałem zwiastunów itd. I pytanie, czy gacek trzyma poziom poprzednich części?

A co do Mafii, to po GTA V szukam czegoś z poważną fabułą. Mafia II spełni moje oczekiwania? I czy brać wersję z dodatkami?

Uszaty trzyma poziom, ale jak grałeś w poprzedniczki, możesz czuć przesyt. Natomiast Mafie II gorąco polecam. Zupełnie inna pozycja niż GTA. Ma swój klimat i urok. Konkretną reedycję brałbym bez wahania. Świetna pozycja, aż skusiłem się na platynę. Dodatki możesz sobie w ostatecznym rozrachunku darować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...